IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1241  
Стар 19th July 2013, 08:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хора, усещате ли се, че говорите за мен като за умрял? Не, че нещо, ама наистина ми е некомфортно. Още повече, че хич не съм толкова благородна, аз си мислих, че имам спорен имидж в този форум.

Рими, ще ти дойда на гости! Пусни ми един телефон на имейла, като отивам до морето ще ти се обадя! И пиши какво ти е отговорил Авшар!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1242  
Стар 19th July 2013, 10:13
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Изпратих писмото сега ще чакам отговор Нелка от време на време изпадам в такива отклонения не ми обръщайте внимание но наистина ти благодаря
Отговори с цитат
  #1243  
Стар 19th July 2013, 14:19
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Дааа, аз съм от тези завиждащите, признавам си. Завиждам като видя как от една сполучлива ринопластика се променя коренно външният вид и как от грозно патенце става красавица. Не съм вадила линийка да проверявам дали носът е позициониран до милиметър, но мисля, че един хармоничен нос си личи. Тази завист мен ме мотивира да не се отказвам от мечтите си (колкото и глупави и безсмислени да са те за близките ми) и да вярвам, че щом при другите се е получило, ще се получи и при мен. Не е благородна завист, ама мисля, че поне е безобидна за околните.
Отговори с цитат
  #1244  
Стар 20th July 2013, 11:55
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Zdraveite interesuvam se dali niakoi poznava Prof. Nazim Cerkes v Instanbul- beshe mi preporuchan i na saita mu pishe che e edin ot nai- dobrite hirurzi za povtorni rinoplastiki v sveta... no poneje veche se "oparih" vednush me e strah da vzema reshenie. Vsepak triabva da pravia 4-ta rino, za sujalenie niamam izbor tuikato nosa mi e s deviacia i s leko hlutvane ot ednata strana na piramidata ta tursia dobri otzivi ot tozi Profesor ili niakoi druk eventualno ako ima da mi dade niakakvo drugo ime...blagodaria mnogo
Отговори с цитат
  #1245  
Стар 20th July 2013, 12:22
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Аз едно време се бях насочила към него, но когато ми преведоха отзивите в турският форум, разбрах, че изобщо не е един от най-добрите в Истанбул, пък камо ли в света. Снимките "преди и след" в сайта му са невероятни, но пък има доста недоволни пациенти. Определено много по-добър в ревизиите е Емре Илхан, където се оперирах. В тази тема най-обсъждани са Илхан и Дилбер. Поразгледай назад в темата и ще видиш и снимков материал и ще прочетеш отзиви. Назим Черкеш има много добра автобиография, но откъм опит май много не го докарва.
Отговори с цитат
  #1246  
Стар 20th July 2013, 13:04
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Mda... razbiram vsichki si imat i dobrire i loshite kachestva mai.... As taka kato gledam Avshar sushto go hvaliat mnogo s iskluchene na edin sluchai mai deto e zgafil ama inache imal dobra tehnika a na men ot ednata mi strana kojata e mnogo tunka i neznam dali niama da ima mnogo stastvania i triabva da se mine tochno ot tam za da mi se mahne edna djonga da ne govorim che pri poslednata mi operacia "doktora" mi skusa kojata ta imam i cikatriks... napravo niamam dumi da opisha straha si za sledvashta operacia no nosa mi e tolkova zle che nemoga da ostana taka... PItam se dali puk moje v Bulgaria da ima sushto dobri.... ama da ne gi znam....
Отговори с цитат
  #1247  
Стар 20th July 2013, 13:06
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Rabiosa ti kolko rinoplastiki imash ili e samo edna?
Отговори с цитат
  #1248  
Стар 20th July 2013, 13:12
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

A Emre Ilhan ima li fotogaleria? Da vidia pone neshto ot nego, saita mu e na Turski neshto nemoga da nameria snimkite
Отговори с цитат
  #1249  
Стар 20th July 2013, 14:45
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Аз също имах комуникация с Назим Черкеш , но от турския форум не намерих много инфо. Иначе той и проф. Губиш ръководят едно от европейските общества по ринопластика. На мен ми предложи консултация много бързо и операция след 20 дни , което ми се стори доста бързо. Но нещото което ме накара да се откажа от него , че не намерих снимки на негови пациенти извън сайта му.
Отговори с цитат
  #1250  
Стар 20th July 2013, 14:48
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от extatic79 Виж мнението
A Emre Ilhan ima li fotogaleria? Da vidia pone neshto ot nego, saita mu e na Turski neshto nemoga da nameria snimkite
https://www.facebook.com/Dr.med.A.Emre.Ilhan
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.