IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1541  
Стар 14th October 2013, 08:57
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Ako imate nujda ot nesto moga da vi pomogna moya nomer o5312487950 sega daje sim vbg0897675870 ako ima nesto moje da mi zvinete
Отговори с цитат
  #1542  
Стар 14th October 2013, 19:31
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от extatic79 Виж мнението
эдравейте интресувам се дали някой е чувал за Назим Черкес в сайта му има много добри резултати....как ви се струва?
Когато преди една година проучвах хирурзите в Турция се бях спряла на него. В сайта му наистина има уникални резултати, а и е председател на Образователния съвет на ИСАПС. Уви, обаче, като се поровиш в турските форуми, първо- не намираш много инфо, както за Дилбер и Илхан например, второ- и малкото, което пише е колкото хубаво, толкова и лошо.....общо взето малко ми е неясен той.
Как сте, момичета и момчетаааа Малко се загубих, извинявам се. Ели, мила, страхотна си Хайде като чукнем годинката да се организираме на едно посещение в Истанбул.....
Отговори с цитат
  #1543  
Стар 14th October 2013, 21:42
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Когато преди една година проучвах хирурзите в Турция се бях спряла на него. В сайта му наистина има уникални резултати, а и е председател на Образователния съвет на ИСАПС. Уви, обаче, като се поровиш в турските форуми, първо- не намираш много инфо, както за Дилбер и Илхан например, второ- и малкото, което пише е колкото хубаво, толкова и лошо.....общо взето малко ми е неясен той.
Как сте, момичета и момчетаааа Малко се загубих, извинявам се. Ели, мила, страхотна си Хайде като чукнем годинката да се организираме на едно посещение в Истанбул.....
Дааа разбирам....резултите Назим Черкез са уникални, особено за реконструктивната ринопластика....ако всепак някой има инфо нека пише, аз мисля да му гласувам доверие-бях на консултация и ми хареса... ама всепак ми се иска да чуя нещо от някой кйто го е оперирал...
Отговори с цитат
  #1544  
Стар 14th October 2013, 21:51
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

моя нос е толкова смлян от един `МЙСТОР` че наистина ми трябва добър хирург за да го пооправи малко...
Отговори с цитат
  #1545  
Стар 14th October 2013, 22:05
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Тука като че ли повече за Авшар, Илхан и Дилбер се говори...а всепак Назим Черкез е президент на Турската асоциация на пластиците....много странно че никой не се е свързал с него още...иначе се води за 3-ти в света по носове.....
Отговори с цитат
  #1546  
Стар 14th October 2013, 22:11
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

дори е и почитен член и на американската асоциация на пластите...
Отговори с цитат
  #1547  
Стар 14th October 2013, 23:01
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от extatic79 Виж мнението
Тука като че ли повече за Авшар, Илхан и Дилбер се говори...а всепак Назим Черкез е президент на Турската асоциация на пластиците....много странно че никой не се е свързал с него още...иначе се води за 3-ти в света по носове.....
Моля?! Тази статистика къде я намери?!?! Това го гарантирам, че не е така. Хирурзите в Турция са на много високо ниво и повярвай ми отделила съм прекалено много време в проучване на хирурзите от цял свят, но на статистики не съм попадала. Още повече, че макар да боготворя турските хирурзи, в частност Илхан, смея да твърдя, че далеч не са в топ 3 в света. Камо ли Назим Черкеш, при когото текуществото от пациенти е къде-къде по- малко в сравнение с Илхан и Дилбер, а повярвай това е много важен показател най-малко от гледна точка на опит. Аз съм си писала с него и то доста пъти (с асистентите му) и това, което ме спря е че още на фотошопа не ни съвпаднаха вижданията. Но пък това е доста индивидуално. Мисълта ми е, че при една такава операция, и то повторна, недей да вярваш сляпо на статистики, биография, дори и на мнения. Спри се на 2ма-3ма и отиди на консултация- визуалния контакт е много важен. Ако вижданията и разбиранията съвпаднат, това е едно добро начало. Вече другите фактори не зависят от теб, а от хирурга и дори късмета. Казва ти го човек с 3 ринопластики и бая ядове.
Отговори с цитат
  #1548  
Стар 15th October 2013, 13:11
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Ами да права си, аз също смятам че личният контакт е супер важен... мойта щте е 4-та... А за инфото за на коеесто е щте го потърся и ще пратя допълнително. Ама знам определено че е прецедател на турското им дружество... и "education concil" на ISAPS. И всепак това си е постижение де....аз друго не казвам...не го познавам изцяло.
Отговори с цитат
  #1549  
Стар 15th October 2013, 13:21
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Аз всъщтност само питам всеоще за него...иначе съм го виждал 1 път и не е зле като човек, мсля че може да помогне.... всепак е доста известен той...
Отговори с цитат
  #1550  
Стар 15th October 2013, 14:26
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Може ли линк към сайта на този доктор, искам да разгледам и аз резултатите?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:35.