IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th March 2010, 13:40
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране кои специялист е най добрият вариянт за ринопластика в бг?

Здравейте на всички!Може би ще съм банален,но и аз като много други във форума имам проблеми със носа.Обаче незнам към кои да се обърна защото мисля,че при мен е по сложен проблема.Ще се радвам ако наистина ми помогнете да избера точния специялист.Ще кача и малко снимки да видите носъ ми в сегашното му положение!Предварително ви благодаря!!! http://www.snimka.bg/

потреб име :taratora
парола :1111
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th March 2010, 14:33
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Нещо не мога да вдяна какъв точно ти е проблемът с носа.........Освен да ти е проблемен профилът,за друго не се сещам...........
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th March 2010, 15:32
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Мда. И аз мисля, че носа ти се доближава до идеалния. По-добре си избий тези глупости от главата (ако разбира се искаш естетическа промяна). Ако имаш здравословен проблем- тогава нещата стоят по съвсем друг начин.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th March 2010, 15:36
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Мда. И аз мисля, че носа ти се доближава до идеалния. По-добре си избий тези глупости от главата (ако разбира се искаш естетическа промяна). Ако имаш здравословен проблем- тогава нещата стоят по съвсем друг начин.
не нямам здравословен проблем,но просто мие схирок и е малко усукан вслетствие на едно падане на него и на един побои.преди тези случки ми беше наистина идеален но сега хич неее
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th March 2010, 15:37
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Нещо не мога да вдяна какъв точно ти е проблемът с носа.........Освен да ти е проблемен профилът,за друго не се сещам...........
ами как неможеш де само аз ли си виждам проблема.виш какав мие широк и грозен
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2010, 15:45
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Абе,пич,нищо лично,ама я по-добре иди на очен лекар!!!!!!!!!Значи 2 жени тука,дето сме с ринопластики,ти казваме,че нямаш НИКАКЪВ проблем,а напротив-страхотен мъжки нос,аяма ти спориш От сега да си ти кажа,че ако възнамеряваш да ни убеждаваш колко ти е зле носа,по-добре си пусни радиото,за да поспориш с него-може и да стигнете до консенсус!С мен лично обаче,до едно мнение няма как да стигнеш!Носът ти и върхът!Носи си го със здраве и не се занимавай с глупости........
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th March 2010, 16:45
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Абе,пич,нищо лично,ама я по-добре иди на очен лекар!!!!!!!!!Значи 2 жени тука,дето сме с ринопластики,ти казваме,че нямаш НИКАКЪВ проблем,а напротив-страхотен мъжки нос,аяма ти спориш От сега да си ти кажа,че ако възнамеряваш да ни убеждаваш колко ти е зле носа,по-добре си пусни радиото,за да поспориш с него-може и да стигнете до консенсус!С мен лично обаче,до едно мнение няма как да стигнеш!Носът ти и върхът!Носи си го със здраве и не се занимавай с глупости........
наистина ти благодаря,че ме окуражаваш така обаче сае загледаи хубаво да видиш,че носут мие леко широк и е малко рамбав.просто мие малко усукан.отпреди ходих на ренген а ме гледат дали нямам бронхо пневмония и доктора без да иска дигна ренгена срещу главата ми и ми вика какво ти сее случило на нослето,малко тие разместено>
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th March 2010, 16:45
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Абе,пич,нищо лично,ама я по-добре иди на очен лекар!!!!!!!!!Значи 2 жени тука,дето сме с ринопластики,ти казваме,че нямаш НИКАКЪВ проблем,а напротив-страхотен мъжки нос,аяма ти спориш От сега да си ти кажа,че ако възнамеряваш да ни убеждаваш колко ти е зле носа,по-добре си пусни радиото,за да поспориш с него-може и да стигнете до консенсус!С мен лично обаче,до едно мнение няма как да стигнеш!Носът ти и върхът!Носи си го със здраве и не се занимавай с глупости........
наистина ти благодаря,че ме окуражаваш така обаче сае загледаи хубаво да видиш,че носут мие леко широк и е малко рамбав.просто мие малко усукан.отпреди ходих на ренген а ме гледат дали нямам бронхо пневмония и доктора без да иска дигна ренгена срещу главата ми и ми вика какво ти сее случило на нослето,малко тие разместено
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th March 2010, 17:06
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

по-хубаво не го пипай, защото варианта да стане по-зле е по-голям от колкото да е по-добре.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th March 2010, 17:18
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Тоти, и мисля, че носа ти си е съвсем нормален

...и намали "Я"-тата - специАлист, вариАнт
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коиспециялистнайдобриятвариянтзаринопластикабг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:02.