IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 23rd June 2010, 18:29
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Милена, аз ако имах като твоята фигура никога не бих си облякла безформен анцуг. Ама на - на теб ти е даденост от дядо господ и не я цениш. Макар че като се замисля, то и под анцуга си личи някоя мадама дали има стройно тяло или е бъчва.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 23rd June 2010, 18:42
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ххахах, Пини, благодаря ти, ама фигурата не ми е чак пък перфектна

Освен това не нося безформени анцузи (тая дума така ли се пише ), а само оформени пхаххаххаха, дори и тях като купувам пада едно мерене, една суета
Ама чакайте, вие не сте ме разбрали, нося ги само като отивам до мама или донякоя приятелка или някъде на бързо. През останалото време тропам с токчета и рокли , хиххихи
Отговори с цитат
  #63  
Стар 23rd June 2010, 18:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

да не би да нoсиш това и да му викаш анцуг?
http://unknownonline.files.wordpress...ts-collage.jpg
Отговори с цитат
  #64  
Стар 23rd June 2010, 18:57
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Аз пък имам няколко ХанцуКа и то Адидас
Обличам ги рядко, когато ходя до майка ми или до някоя приятелка , но ми е удобно и хич не ми пука кой к`во мисли
А да, и примерно когато пътуваме семейно с колата много ми харесва и тримата да сме облечени с анцуг, не разбрах к`во му е лошото на това
Другият път ше пробвам да се търкалям 1000 км. в автомобила с костУм от тафта, може и да е по- подходящо

Много по - потресаваща гледка за мен е преливащи меса от плитка талия на дънки примерно и разбира се за допълнение къса блузка . Отделно ме кефят убийствените парцаля закупени по китайските базари - паЙета + 3 вида брокат

хахахха много точно
Отговори с цитат
  #65  
Стар 23rd June 2010, 19:07
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Милена, аз ако имах като твоята фигура никога не бих си облякла безформен анцуг. Ама на - на теб ти е даденост от дядо господ и не я цениш. Макар че като се замисля, то и под анцуга си личи някоя мадама дали има стройно тяло или е бъчва.
Ама защо си мислиш че всички анцузи са безформени Има най различни анцузи които не е задължително да са адидас и безформени Лично аз харесвам такива които имат ликра която не позволява да се размъкват и да са от по тежки материи така че да падат хубаво .
Нещо от сорта на това :

http://www.very.co.uk/bootcut-gym-pa...510-sku5197501
Отговори с цитат
  #66  
Стар 23rd June 2010, 20:14
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Аз пък отдавна съм намразила марката Адидас . Който иска да е марков - е с Адидас , който иска да се прави на марков - е с фалшив Адидас , истинския може да се определи само от вида на притежателя ! Затова си нося на тъпа , неизвестна пловдивска / или хасковска / фирма анцуг на фитнес , но с готина материя и добре стоящ .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #67  
Стар 23rd June 2010, 20:39
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Милена, аз ако имах като твоята фигура никога не бих си облякла безформен анцуг. Ама на - на теб ти е даденост от дядо господ и не я цениш. Макар че като се замисля, то и под анцуга си личи някоя мадама дали има стройно тяло или е бъчва.
Ама защо си мислиш че всички анцузи са безформени Има най различни анцузи които не е задължително да са адидас и безформени Лично аз харесвам такива които имат ликра която не позволява да се размъкват и да са от по тежки материи така че да падат хубаво .
Нещо от сорта на това :

http://www.very.co.uk/bootcut-gym-pa...510-sku5197501

Моят е именно такъв само че розов. Много си го харесвах Мисля да си взема и още един такъв, бял на цвят.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 23rd June 2010, 20:49
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

За тези които са фенки на анцузите една марка която лично аз много харесвам

http://www.abercrombie.co.uk/webapp/...12843_-1_12203
Отговори с цитат
  #69  
Стар 23rd June 2010, 20:58
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
да не би да нoсиш това и да му викаш анцуг?
http://unknownonline.files.wordpress...ts-collage.jpg
Влюбих се в зеленото

Иначе по темата - мисля, че вече има достатъчно готини модели анцузи, които можем спокойно да си носим не само вкъщи или на фитнес. Вписва се в моя стил, защото се обличам спортно, но не излизам извън квартала ми по анцуг.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 23rd June 2010, 21:21
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ако тръгна тук по анцуг би било долу горе толкова странно все едно да тръгна по бански
Както казах - на 18 годишните им е простено - при тях всичко изглежда добре, но при по- дъртичките ( като мен) - нъц, нъц и пак нъц
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Женаанцу
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:14.