IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 26th November 2010, 17:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony
нека да позная - единия ще бъде.... Йорданов?
паххахахахааххахааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааа,НИКОГА,ПРЕОДСТЪПВА М ТИ ГО
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #422  
Стар 26th November 2010, 17:40
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

еееееееее marisabela, simphony не може ли това да го обсъждате на лични,определено не е интересно за никой,особенно когато някой точно в този момент търси съвети след прясна операция.Сори ама тук не е мястото.
  #423  
Стар 26th November 2010, 17:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
еееееееее marisabela, simphony не може ли това да го обсъждате на лични,определено не е интересно за никой,особенно когато някой точно в този момент търси съвети след прясна операция.Сори ама тук не е мястото.
ок,няма да й обръщам повече внимание.Грешката е моя,извинявам се
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #424  
Стар 26th November 2010, 17:44
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Цитирай:
Първоначално написано от Galina-kaka G
И да ни покажеш снимки. Че иначе как да сме сигурни, че си се тунинговала.
По-добре още да не показвам снимки,че приличам на пребита.Ходя приведена напред,от легнало положение не мога да стана сама,трява да ме повдигат.Не мога да се изпъча ,за да си видя реално гърдите А коремът ми се е подул страшно,даже съм качила 2,5-3 кг.,при положение,че почти не ям.Само ме гонят с храната,ама нямам апетит.И това ме депресира още повече ,как качих тези кг?!?
Спокойно Блонди , всичко ще се нареди ще ти е дискомфортно поне седмица ,после постепенно ще видиш че ще ти става по добре.Спането настрани ще се случи поне след три-четири седмици, а дотогава определено е отвратително.И аз спях на две възглавници но само по гръп не си е работа.Това с подутия корем ще е окло седмица, доколкото знам е свързано с упойката но не е нищо сравнение с останалия дискомфорт.Ще потърпиш ,но пък после ще се кефиш, особенно както идват и празници точно ще си готова.
  #425  
Стар 27th November 2010, 15:08
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Мерси на всички ви за окоражителните думи ,днес определено е по-добре от вчера и много по-доре от задвчера явно просто си трябва време,но вече ми просветна малко.Момичета нормално ли е от едната страна да боли доста по - осезаемо от другата.Боли ме в областа на подмишншцата.............,там няма шевове........,лявата ръка вече я движа доста спокойно докато в дясната и като пишна клавиатурата ме боли и се осеща нещо като ръбене отдолу,може и е самия имплант
  #426  
Стар 27th November 2010, 16:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

нормално е,2 различни гърди са
не знам с какви импланти си,но моите не им усещам ръбовете.
На пип ги усещах но тези Алерган като хвана гърдата няма никъде твърдо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #427  
Стар 27th November 2010, 18:55
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

С Арион съм,подмуск. и са целите твърди,кога ли ще омекнат.Чудя се дали идва момент в ,който забравяш за тях или винаги те подсещат
  #428  
Стар 27th November 2010, 19:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
С Арион съм,подмуск. и са целите твърди,кога ли ще омекнат.Чудя се дали идва момент в ,който забравяш за тях или винаги те подсещат
ЕЕЕЕЕ,много бързаш
Моите след година ги усещах като мои,кво не им се беше случвало,удряла съм ги по невнимание,много грубо стискане,мачкане,тичала съм,усилено натоварване почти постоянно.
Ще дойде и твоето време.Имай търпение
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #429  
Стар 28th November 2010, 11:07
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

А,нормално ли е едната гърда да е по-утекла и то да почне да отича 4 дни след операцията ,чак ми е болезнена кожата,а преди не беше,сега като се докосна отстрани и направо подскачам.Ще се поъркам вече с тези гърди,всеки ден някакво ново усещане,а сега и това с подуването По-бързо да идва утре,за да ходя при доктора и да го питам.........................
  #430  
Стар 28th November 2010, 11:56
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

И аз съм с Арион и първата седмица ми бяха,като павета.След това поумекнаха,като започнах да ги масажирам,а сега 7 месеца след операцията са като истински гърди,доста меки и много естествено изглеждащи. Мисля си,че има значение и размера на импланта спрямо началния старт.Аз имах съвсем малък бюст(А) и никакво увисване,въпреки,че съм родила две деца. След поставянето на имплантите беше голямо напрежение,не само на мускула,но и на кожата,защото нямаше достатъчно,за да поеме 425 кубика.В долната част стоеше,като натъпкано,сега вече е доста по добре,има съвсем малко за отпускане.
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:20.