IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd November 2010, 00:23
Mbrabus Mbrabus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 3
По подразбиране Какво представлява груповото пазаруване...

Здравейте !!!

Наскоро се запознах със сайтовете за групово пазаруване, които все още не са много популярни в България поради скептицизма и неинформираноста на Българина. Накратко ще обясна какво представлява - най-важното... Не се притеснявайте няма никаква измама!!!

Какво представлява груповото пазаруване(ГП) ?

-- Сайтовете за ГП сключват договор (за пример ще използваме Автомивка) с избрана от тях автомивка срещу комисионна за дадения сайт.
Комисионната за сайта е включена в тази цена от 8 лв.
Условията на сайта са автомивката да предложи цени с минимум 50% отстъпка т.е. ако комплексно измиване нормално струва 16 лв, за сайта да бъде 8 лв.
Сайта за групово пазаруване обещава предварително договорен минимум клиенти които ще доведе сайта за ГП.(Не за всички сделки в сайтовете има зададен минимум-когато има зададен минимум примерно 10клиента сделката става активна когато бъдат купени 10 ваучера, ако не се съберат 10 клиента се връщат 100% от парите които клиентите са дали)

Как се заплаща в тези сайтове?

--Заплащането става със дебитна или кредитна карта, в брой-easy pay,pay pal , ebg.bg и др. Във всички сайтове има информация как можете да заплатите.

Във Фейсбук има фен страница в която се публикуват всички оферти от всички сайтове за ГП , за да е по-удобно за хората.

Линк на фен страницата във Фейсбук - http://www.facebook.com/pages/Vsicki...63711183661430 Натиснете "Харесва ми" за да получавате и вие офертите от всички сайтове!

Какви оферти има в сайтовете!

-- Най-често срещаните оферти са за СПА центрове,Салони за красота,билети за кино,театри и др. развлекателни представления.
По-рядко се срещат- картинг,пейнтбол,автомивка ,карти за фитнес, оферти за уикенд в СПА хотел,къщи за почивка из цяла българия,парапланер и др.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd November 2010, 00:43
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Видях групово и си помислих че става дума за секс а то за шопинг
Мноо съм разочарована
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd November 2010, 03:07
Аватара на Ленин
Ленин Ленин не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Видях групово и си помислих че става дума за секс а то за шопинг
Мноо съм разочарована

Аз пък, като видях "ГРУПОВО", си помислих първоначално, че пак ще се вкарваме в кооперации, ТКЗС-та, колхози... Ей за таз идилия става въпрос :

http://www.youtube.com/watch?v=xzCbi...eature=related

п.с. Я тоже разочарован.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd November 2010, 19:36
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране Re: Какво представлява груповото пазаруване...

Цитирай:
Първоначално написано от Mbrabus
... най-важното... Не се притеснявайте няма никаква измама!!!....
Много ми е смешно, когато дадена реклама започва с "предупреждението", че не е измама.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd November 2010, 02:48
Mbrabus Mbrabus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 3
По подразбиране Re: Какво представлява груповото пазаруване...

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:
Първоначално написано от Mbrabus
... най-важното... Не се притеснявайте няма никаква измама!!!....
Много ми е смешно, когато дадена реклама започва с "предупреждението", че не е измама.
Мойте уважения, но намери свои познати които са се възползвали и го попитай! Но след това задължително публикувай техния отговор...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd November 2010, 05:28
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Няма нищо лошо в ГП,но не в БГ.
Тук апо интернет да плащам нещо от номера на контото си-ЗАБРАВИ!!!
В тая измамна и обезумяла от идиоти държава,остана и да си оставя данните от банката.Така че мен,лично,не може да ме кандърдиса никой.Сигурно има балъци на които идеята им изглежда чудесна ,защото ТЕ така мислено се доближават до нормалните хора в Европа и си мислят,че заживяват като тях-пазаруване по интернет,плащане на сметки през интернет и подобие.да,но не и тук.
Аз лично си превеждам пари от контото по интернет,но само когато съм в Норвегия.Тук ме е страх да правя тези неща.Такива измами стават с банковите карти на хората по банкоматите всеки ден,абе,хора,вие вечер ,новини не гледате ли.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd November 2010, 05:34
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране Re: Какво представлява груповото пазаруване...

Цитирай:
Първоначално написано от Mbrabus

-- Най-често срещаните оферти са за СПА центрове,Салони за красота,билети за кино,театри и др. развлекателни представления.
По-рядко се срещат- картинг,пейнтбол,автомивка ,карти за фитнес, оферти за уикенд в СПА хотел,къщи за почивка из цяла българия,парапланер и др.
Абе на тоя гладен народ,който е освирепял как ще изкара и тази зима,какви СПА,какви развлечения.Абе ти не живееш ли в реалността.На фона на тази безработица,на кой му е до театри,правитеството иска да ги закрива,ти оферти за театри
Който има кинти и без завки по нета ,ще намери начин да иде!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd November 2010, 08:58
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Конто ? това пък какво е и на какъв език
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd November 2010, 10:06
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Конто ? това пък какво е и на какъв език
На чист счетоводен език...
КОНТО е програмен продукт, предназначен за автоматизиране на счетоводните процеси във фирмите и банките. В системата се въвежда информацията от първичните счетоводни документи и на тази база се извеждат всички необходими счетоводни справки.
В системата са включени следните групи функции:
*Настройка на системата към спецификата на организацията – дефиниране на специфични номенклатури и сметкоплан, на масови и свързани операции.
*Оперативна работа – въвеждане на начални салда и счетоводни записвания, сторниране, корекция на счетоводни статии, автоматични операции, издаване на касови, банкови документи и фактури.
*Извеждане на справки – стандартни справки, извлечения по сметки, описи на папки, дневници по ДДС.
*Администриране на системата – дефиниране на потребители, архивиране и възстановяване, следене на комплектността на данните, преиндексиране, приключване на отчетните периоди.
*КОНТО работи в лева и валута, на български и на английски езици, с български и чуждестранен сметкоплан едновременно.
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd November 2010, 17:48
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквопредставлявагруповотопазаруване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.