IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st January 2013, 21:37
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

мда, все пак освен носа е важно и всичко останало..един нос не прави човека .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st January 2013, 21:53
josette josette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Страхотно носле, Connie, не знам преди какво е било, но така си бомба! Първите излишни 3 хилки, може и в неговия джоб да отидат, знае ли човек!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st January 2013, 22:45
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
ако ми каже 3 хилки, може и аз да отида при асенов или йорданов, но пък красотата цена има ли? все пак каквато и сума д ами обяви задължително ще попитам какво прави, ако нещо се оплеска..той ли ще покрие разходите по 2-ра и т.н..
Още преди да го попиташ ще ти каже, че около 15% не се харесват...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st February 2013, 00:16
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

ee аз говоря за някоя фрапантна грешка и фатална..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th February 2013, 14:04
kotqnce kotqnce не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Аз съм на месец и 22 дни след ринопластика при Пр.Джамбазов харесвам си носа, но все още немога да дишам нормално.Имам снимка носната преграда ми е добре.Нормално ли е това, тук в моя град решиха, че имам възпалена лигавица.Дишам ту от едната страна, ту от другата, мн моля някой ако знае нещо по въпроса да ми каже.Благодаря
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th February 2013, 09:19
el1nor el1nor не е на линия
Moderator
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 23
По подразбиране Ринопластика при доц. Джамбазов - IV част

Част 3 има прекалено много страници инфо, нея вече ще можете само да разглеждате и четете.
Продължаваме тук.
Успешни интервенции на всички, на които предстои и успешно възстановяване на вече извършените.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th February 2013, 22:00
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

хахах мойто мнение ли ще е 1-вото в темата ..тъкмо ще си го гледам с новия нос един ден хаха
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th February 2013, 01:50
cheryl91 cheryl91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте момичета минаха 2 месеца от моята ринопластика и за сега съм много доволна от резултата, но днес едно нещо много ме притесни , на мен доктора ми е коригирал само гърбица и леко стесняване на ноздрите по затворения метод , без да се пипа друго от носа , но без да исках си ударих върха днес , след това ме боля няколко часа , дали е възможно да съм се подредила нещо , защото много се притесних , да не ми се подуе и не знам дали върха има общо с гърбицата ? Ако някой е имал същия проблем моля да сподели , притеснявам се върхът ми да не се подуе , понеже той и без това не е малък
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th February 2013, 15:59
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Здравейте!Има ли някой с насрочена дата за операция между 1-ви и 5-ти април,желаещ да се сменим?Моята операция е насрочена за 18.04?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th February 2013, 16:35
rayna85 rayna85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЗВЪНЯХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС ПРИ Д-Р ДЖАМБАЗОВ, РАЗБИРА СЕ НЕУСПЕШНО. ВСЪЩНОСТ ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ОТ НЕГО И ЧАСТ ОТ ХОРАТА, КОИТО РАБОТЯТ ЗА НЕГО!
ПОЗВЪНЯХ НА ЕДИН ТЕЛЕФОН, КОЙТО МИ БЕШЕ ДАДЕН, ОКАЗА СЕ, ЧЕ ЗВЪНЯ НА САМИЯ ЛЕКАР. ПО ДОСТА ГРУБО ДАДЕНА ОТ НЕГО ПРЕПОРЪКА СЕ ОБАДИХ НА ДРУГ ТЕЛЕФОН, НА КОЙТО СЕ ОПИТАХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС. ТАМ ПЪК ПОПАДНАХ НА ЕДНА ДОСТА ИЗНЕРВЕНА СЕКРЕТАРКА, КОЯТО МИ ОБЯСНИ, ЧЕ ПРЕДИ МЕН ИМАЛО 160 ПАЦИЕНТА И ДОКТОРА И БИЛ ЗАБРАНИЛ ЗА МОМЕНТА ДА ЗАПИСВА ЧАСОВЕ, А И ЦЕНИТЕ БИЛ ВЕЧЕ ПО-РАЗЛИЧНИ. НО ВСЕ ПАК, АКО АЗ РЕША ДА СИ ОСТАВЯ КООРДИНАТИТЕ, ТЯ МАЖЕЛА ДА МИ СЕ ОБАДИ КЪМ 25/03/2013, Т.Е. СЛЕД ОКОЛО МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ДА МИ КАЖЕЛА, КОГА ВСЪЩНОСТ ДОКТОРА МОЖЕ ДА МЕ ПРЕГЛЕДА. ПРЕГЛЕДЪТ МОЖЕЛ ДА ВАРИРА В РАМКИТЕ НА МЕСЕЦИ, Т.Е ЧАС МОЖЕЛ ДА МИ БЪДЕ ДАДЕН ЗА ЮЛИ, ОКТОМВРИ, ДЕКЕМВРИ ИЛИ ПЪК НАПРАВО ЗА 2015 ГОДИНА, ВЪПРОС НА КЪСМЕТ. КОЛКОТО И ДОБЪР ДА БЪДЕ ЕДИН ЛЕКАР В ОБЛАСТТА, В КОЯТО ПРАКТИКУВА ПРИ ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ КАК ЧОВЕК ДА БЪДЕ ОЧАРОВАН!???
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:59.