IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 23rd January 2008, 16:18
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Това се случи в мое отсъствие. Поради тази причина аз се завърнах като администратор и изразих категоричното си намерение, да не се допуска толериране на едни членове на форума над други, независимо дали са с 1 или с 1000 мнения.
Льофи, много добре знаеш, че изобщо не ставаше въпрос за толериране на едни или други. Просто някой трябваше да си свърши работата по изчистването на форума от излишни еднообразни вече съществуващи и постоянно нарояващи се еднакви теми, но пуснати от различни потребители. тъй като никой, включително и ти, не свърши тази работа, се заехме ние. тъй като държахме мястото, в което сме вложили толкова любов да е подредено, чисто и полезно както на нас самите така и на всички останали.

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Освен това старите потребители ползва същите права и получават същото отношение, като новите.
особена като потребителя Милко, нали ?

Смятам, че подхода ти да заключиш другата тема не е правилен. ти може да си модератор, но никой не е длъжен да се съобразява и да възприема мнението ти като единствено и правилно. както виждаш темата си вървеше чудесно и определено имаше интерес от страна на сегашните редовни потребители към нас. затова ние сме решили да им отговорим.
не е правилно също да се изразява само едната страна по въпросния "конфликт" - тоест ти. мисля че сегашните по-чести потребители на тялото имат право да значт как изглеждат нещата и от наша гледна точка.
  #1012  
Стар 23rd January 2008, 16:22
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Льофи, ти знаеш ли, че царете едно време, дето са имали пълна власт задължително са си имали и шутове- за да има кой да им каже истината в очите, щото нещата могат да изглеждат по много различен начин.
Оценявам стремежа ти да си неутрален- наистина!

Обаче - пак се питам- толкова ли няма един достоен да ти е помощник-админ (освен uspeh) м? просто за да не се товариш толкова
  #1013  
Стар 23rd January 2008, 16:26
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

междудругото в други форуми, наистина нещата са по-разпределени
по дялове, защото е редно модераторите да са и добре запознати с тематиката на конкретния подфорум
  #1014  
Стар 23rd January 2008, 16:34
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

на мен потребителя Алфа ми липсва пък
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #1015  
Стар 23rd January 2008, 16:43
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
междудругото в други форуми, наистина нещата са по-разпределени
по дялове, защото е редно модераторите да са и добре запознати с тематиката на конкретния подфорум :)
съгласна съм. Според моите скромни разбирания работата на модераторите и на администраторите освен да трият мнения, които не са тям угодни, трябва и да се грижат за информацията която постъпва във форума. или греша?
  #1016  
Стар 23rd January 2008, 16:45
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Какъв ти е проблема Пупи, може ли конкретна критика? Не разбирам единствено от Пластична хирургия и затова там модерира Успех, който е запознат. Друга конструктивна критика имаш ли, защото започва да изглежда като личностна нападка.
  #1017  
Стар 23rd January 2008, 16:53
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
Просто някой трябваше да си свърши работата по изчистването на форума от излишни еднообразни вече съществуващи и постоянно нарояващи се еднакви теми, но пуснати от различни потребители. тъй като никой, включително и ти, не свърши тази работа, се заехме ние. тъй като държахме мястото, в което сме вложили толкова любов да е подредено, чисто и полезно както на нас самите така и на всички останали.
Погледни сега форума, да ти изглежда разхвърлян?

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
особена като потребителя Милко, нали ?
Този потребител беше баннат по точно определен критерий, а не защото ми е неприятен на мен. Мога да докажа това, като публикувам откровенно приятелския начин по който го помолих да се съобразява с правилата. В момента доказваш, че спориш само за да търсиш конфликта.

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
Както виждаш темата си вървеше чудесно и определено имаше интерес от страна на сегашните редовни потребители към нас. затова ние сме решили да им отговорим.
Вървеше добре за вас, които имахте нужда да си излеете мъката и огорчението. Темата беше откровенно напрегната и много хора даже си го казаха. Искали сте да обясните - имахте 2 дни и го правихте в продължение на 6 страници. Какво повече трябва, постоянно да се връщаме на този конфликт ли? Не мислиш ли, че все в един момент трябва да се сложи край на спора?
  #1018  
Стар 23rd January 2008, 16:56
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Пупито не те е нападнала с нищо. Каза си мнението момичето, и то много възпитано и обосновано, нещо което стана голяма рядкост в тоя форум.
  #1019  
Стар 23rd January 2008, 16:58
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Позволи ми да не се съглася. Откакто една определена група потребители не пише активно в този форум конфликтите и обидите изчезнаха. Мисля, че новите потребители ще подкрепят думите ми.
  #1020  
Стар 23rd January 2008, 17:04
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Позволи ми да не се съглася.
а, ей това е - всеки има мнение. аз просто изразих моето си мнение по въпроса. както ще има хора, които ще подкрепят моето мнение, така ще има и хора, които ще подкрепят твоето мнение. никой не търси спорове и кавги. подразни ме факта, че ти опита да наложиш твоята истина. нека оставим на интересуващите се сами да преценят чия истина отговаря на тяхната представа. пак повтаря - който иска може да се порови и да почете и ще си направи своя извод. не убеждавам никого в моите виждания. излагам ги. мисля, че имам право на това.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:36.