IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 23rd January 2008, 17:05
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
...конфликтите и обидите изчезнаха....
Моля? Аз не чета често вече, но спонтанно се сещам за въпроса с колите, на това ако му викаш учтивост. Дай им време на новите. ще се разгърнат, усещам голям потенциал.

Нещо друго имаше предвид Пупито, защо си мислиш че иска да те обиди? Ти си човек с недостатъци като всички нас, но си достоен за уважение, не мисля че може да има спор по въпроса. Прочети още веднъж какво е написала тя, и помисли за форума, а не за егото си.
  #1022  
Стар 23rd January 2008, 17:05
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

liophy, исках да пиша и аз по темата "временна зарибявка ли е форума" и видях, че си я заключил. Според мен не е било необходимо. Това, че наистина имаше хора, които се заяждаха умишлено (като i_ani) - би следвало да те накара да изтриеш тези мнения (както си трил винаги заядливите), вместо да заключваш темата. А аз чак днес я прочетох, защото изобщо не й бях обърнала внимание по-рано - мислех, че е поредната безмислена тема в Общи Приказки (а такива напоследък - бол )

Към "старите" потребители - не ви познавам всички, но е факт, че от няколко месеца тук е пълно с хора, които пишат, колкото да трупат постове, без да казват нищо ценно и полезно за останалите. Липсват ми онези потребители, от които можех да науча нещо, или поне да спорим на всякакви теми със сериозни доводи. Дори да не сме на едно мнение (визирам темата за пишкането, в която за последно успях да общувам с верита, пупито, кейти, девълс...). Аз самата напоследък пиша повече само ако мога да бъда полезна. За съжаление останаха малко хората, на които, както някой каза, мога да имам пълно доверие, дори без да познавам...
  #1023  
Стар 23rd January 2008, 17:12
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Нека припомня нещо много важно! Аз не съм безгрешен - да. Но кажете ми - къде по други форуми сте срещнали друга такава тема "за оплаквания от админа"? Не съм съгласен, че не търпя критика. Искам само тя да бъде обективна, а не плод на някакъв личен повод. Като например прословутия конфликт стари-млади. Или това, че не съм фен на Лили Иванова.

Колко пъти съм ви призовавал, ако смятате че има някакъв проблем, някакъв конфликт, някаква несправедливост - да ми пишете лично съобщение?

Нека г-жа Мария Василева, която толкова ме критикува напоследък, да каже колко нейни лични съобщения съм използвал за направя намеса.

Форумът е активен, възможно е понякога да пропусна нещо. Но ако някой види нередност - просто да сигнализира и тя ще бъде коригирана. Какъв е проблема?
  #1024  
Стар 23rd January 2008, 17:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa

Към "старите" потребители - не ви познавам всички, но е факт, че от няколко месеца тук е пълно с хора, които пишат, колкото да трупат постове, без да казват нищо ценно и полезно за останалите. Липсват ми онези потребители, от които можех да науча нещо, или поне да спорим на всякакви теми със сериозни доводи. Дори да не сме на едно мнение (визирам темата за пишкането, в която за последно успях да общувам с верита, пупито, кейти, девълс...). Аз самата напоследък пиша повече само ако мога да бъда полезна. За съжаление останаха малко хората, на които, както някой каза, мога да имам пълно доверие, дори без да познавам...
Това много ясно показва причината за острото отношение към някои нови потребители, заради което ни обвини преди време, че сме направили форума затворено общество. Продължавам да не виждам причина да се толерират теми от рода на "аз съм ново потребителче" при положение, че има тема "представете се". А такива примери бол. Не само на Пупи форума й изглежда в момента неподреден.
Но ти си шефа. А и както Кейти каза... дай им време, потенциала е налице...
  #1025  
Стар 23rd January 2008, 17:17
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
Според моите скромни разбирания работата на модераторите и на администраторите освен да трият мнения, които не са тям угодни, трябва и да се грижат за информацията която постъпва във форума. или греша?
А според моите скромни разбирания участниците в един форум би следвало да се стремят на всички да е приятно, да общуват без напрежение и противопоставяне. Или греша?

От три дена се чудя от какво е продиктувана тази инвазия на старите потребители? Не знам дали виждате, но тя донася само напрежение и конфликти. Наистина ли това ви е приятно? А нали уж това казвате- форума трябва да е приятно и подредено място.
Замислете се - какво позитивно донесохте с мненията си по заключената тема?
Няма ли да спре този спор най-после?
  #1026  
Стар 23rd January 2008, 17:24
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Milena, ако не си забелязала тази тема не е пусната от нас. а от някого на кого му е мъчно за нас. и още други потребители се включиха да изразят тъгата си по "миналото". нормално е да има други, които да не ги вълнува темата и трети, които ще ни нападнат и ще ни кажат - бе я си ходете някъде си.
и както казах в друга тема : "Проблемът" няма да се реши никога, защото твърде много хора са на 2 противоположни мнения. от там произтича всичко.
  #1027  
Стар 23rd January 2008, 17:30
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Pupi, права си. Точно защото твърде много хора са на противоположно мнение не разбирам- докога ще има спор по темата?
Не може ли просто всички да заровите томахавките по темата и пак да има спокойствие, разбирателство, веселие във форума? Ясно е, че единно мнение по нея няма. И какво - вечно ли трябва да продължат нападките по въпроса?

А иначе и на мен ми липсват много потребители. Неизбежно е - форума се обновява. И на мен ми е мъчно за Асет и Чуждата. И какво сега- драми и кавги ли да правя по въпроса? Така са преценили, така са направили. Защо трябва да ровичкаме, премятаме, преповтаряме миналото, ако това създава напрежение?
  #1028  
Стар 23rd January 2008, 17:36
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
От три дена се чудя от какво е продиктувана тази инвазия на старите потребители? Не знам дали виждате, но тя донася само напрежение и конфликти. Наистина ли това ви е приятно? А нали уж това казвате- форума трябва да е приятно и подредено място.
Замислете се - какво позитивно донесохте с мненията си по заключената тема?Няма ли да спре този спор най-после?
1. Този спор никога няма да спре, поради факта че хората от двете стрни на барикадата както каза и Пупи са старшно много.

2."Инвазията", както я наричаш ти, на по-старите потребители е породена от появата на темата която беше пуснал въпросния потребител Адриано. Някой от нас, и аз в това число, не четем вече този форум, защото както някой беше казал "не се пише нищо стойностно", което да те обогати или да ти е от полза.

3.Според мен форума на Тялото има нужда от едно голямо основно почистване от всякакви ненужни теми и мнения, както и от потребители който всяват само интриги и не носят нищо положително на хората тук.

Знам че Льофи се старае да бъде неутрален както сам казва, но това не е достатъчно. Моята лична критика е да бъде по-обективен на случващото се, защото надушвам симпатии и взимане на лично отношение по темите и потребителите.
__________________
  #1029  
Стар 23rd January 2008, 17:48
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo

3.Според мен форума на Тялото има нужда от едно голямо основно почистване от всякакви ненужни теми и мнения, както и от потребители който всяват само интриги и не носят нищо положително на хората тук.
Така е! НО знаеш ли, когато изказва мнение и критикува другите ми се струва, че човек трябва да има самооценка и за собственото си държане и поведение.

Ето твоите мнения от въпросната затворена тема:

"това за старите и новите потребители в най-голямата простотия която съм чувала. незнам кой го е измислил ама не е така изобщо. аз не съм от т.нар. "стари потребители", но явно съм впечатлила една група от хора с свойте мнения и ме удостоиха с честа да бъда на тяхното "място""

"естествено нали затова сме се събрали само отбрани екземпляри... само изчезващи видове от червената книга (или черната беше....) girl_haha"

"то ние хубаво си пишем ама няма кой да ни слуша (чете).... тея хора са толкова не информирани че изобщо няма смисъл да се хабим..."

"всички СТАРИ ПОТРЕБИТЕЛИ loove loove loove ao38 ao38 ao38"

Замисли се, какво позитивно донесе ти в тази тема? С какво изрази уважение към останалите "нестари" потребители на форума, за да искаш такова от тяхна страна?

Ето това имах предвид- въпроса и за нови и стари е - позитиви ли искате да носите или конфликти и негативи?
  #1030  
Стар 23rd January 2008, 17:53
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Не смятам, че някой от нас иска да носи конфликти и негативи! Въздържам се от вкюлване по темата, но спора е толкова безмислен че няма на къде повече
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:36.