IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 30th September 2006, 23:02
Pimpin Pimpin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 270
По подразбиране от админа

Здравейте. Тук е админът.

Искам само да кажа, че админът се принуждава да вземе по-тежки мерки за спазване на дисциплината във форума.

Не искам да обиждам никой, още по-малко хората, без които този форум би бил мъртъв. Не искам да обиждам и новите хора, които влизат. Но ако те задават глупави въпроси и на спазват правилата, няма да има никакъв форум, а някаква мешавица.

Разчитам именно на "старите кучета" да действат като коректив. В крайна сметка това е общ форум и си зависи от нас.

Аз обаче ще бъда абсолютно безкомпромисен оттук нататък в името на развитието на форума, което се случва и ще продължава още по-добре да се случва

Мерси много,

оп оп поздрави


П.С. Писането за прекарването на админа в Ялта и Червило няма да спре (колкото и да дразни някои), дори ще открия тема диско или нещо такова
__________________
Tialoto.bg - Come and Get it
  #52  
Стар 30th September 2006, 23:47
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Браво
Крайно време беше за "по-тежки мерки"!
  #53  
Стар 1st October 2006, 00:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз да добавя,че и писането за това,кога ще пусне админа снимки,също няма да спре,така че най-добре би било да го направи в скоро време(иначе ще се чувствам принудена да продължавам да спамя и да нахалствам за пустите снимки)
  #54  
Стар 1st October 2006, 03:03
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

о, не, не! Няма да спре! Така че...админът да не се ослушва...би било некоректно да не пусне поне 1-2 снимки
  #55  
Стар 3rd October 2006, 11:05
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

...
__________________
...
  #56  
Стар 7th October 2006, 23:28
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
-които препоръчват вредни за здравето експерименти (тъй като не съм лекар е малко трудно да се определи със сигурност кои са точно тези неща, но все пак има такива, които са повече от ясни)
Хех
  #57  
Стар 7th October 2006, 23:58
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Само да помоля админа да бъде така добър, като получи ЛС с молба за помощ, ако не иска или не може да помогне, поне да отговори на ЛС-то, няма да му отнеме много време предполагам Благодаря за което 8)
  #58  
Стар 8th October 2006, 00:15
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Bimbi той може би няма много време. Поне аз с такова впечатление оставам- че рядко влиза, изчиства набързо каквото види (затова мненията на латиница седят толкова дълго, а в пластична хирургия си седи една "..." темичка) и почти не пише. Поне аз напоследък не съм срещала негови мнения.
  #59  
Стар 8th October 2006, 00:28
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не е така, след като прочете ЛС-то, Пимпин можеше да даде някакъв отговор Между другото същия проблем с паролата го имам за втори път, и тогава Льофи се опита да ми помогне - и той не беше фен на писането, ама си разменихме по няколко мейла, имаше желание човека 8)
  #60  
Стар 8th October 2006, 07:17
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ама Bimbi ти не ме разбра.
Естествено, че трябва да даде отговор, казвам само, че май хич не му се занимава.
Колкото до Liophy - трябва да си призная, че сега оценявам какво голямо значение е имала неговата постоянна намеса във форума.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:54.