IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #6491  
Стар 26th April 2009, 12:48
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

бръм...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #6492  
Стар 26th April 2009, 12:49
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82

Супер...само дето аз не знам някога да съм ти била в скайп листа
Къде го чукаш, къде се пука?Нещо да съм споменал за теб?


Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
но това вадене на кирливи ризи пред публика с цел да изпъкнеш пред другия и да покажеш колко си онеправдан просто ме вбесява и затова реагирам така остро понякога(не се оправдвам и не съжалявам за това което съм казала)
Последното изобщо нямаше за цел да извади кирливата риза на някого пред публика, а беше начин да извъртиш глупав човек по глупав начин.
Беше ми пределно ясно, че тя е прекалено самовлюбена и нямаше начин да не се "изфука" за "придобивката" си.Просто исках да разбера до колко се шегува, защото това й беше вечното оправдание "Ти от майтап не разбираш ли?"
Исках да знам, че не се "фука" просто с новия си аватар, а това че човека е реалност и нещата не са толкова "на майтап".
Използвах аудиторията, защото ми беше удобна.По какъв начин удобна - прочети няколко реда по-нагоре.
За да е по-ясно, Вие ми бяхте средство, чрез което манипулирах нея.

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
И ако за теб начина да не чуваш това което не ти харесва е да дадеш игнор, прави го - нямам против, но дали това ще те накара да се почувстваш по-добре? Неминуемо след време пак ще срещнеш някой човек на който възлагаш големи надежди и ако не оправдае очакванията ти или каже нещо което не ти е приятно да чуеш, пак ли игнор?И така докога?
За хората, които са ми в игнор листата не смятам да занимавам никого поради какви причини, но те нямат нищо общо с гореописаните.

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Замисли се Рийзън и престани да ни вкарваш в някви сапунки. За съжаление твоето присъствие във форума от доста време вече само с това го сързвам - поредния сериал...за нещо.
Общо взето в мнението ти няма върху какво да се замислям, виж върху това, което е написала Апо има.
Сапунка правих на два пъти тук и с един човек, горното не мисля изобщо, че е сапунка поради - виж няколко реда по-горе.
А и нали знаеш, като не ти е приятно не го чети и не пиши.


Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Аз там ли съм още...?
Ти никога не си ми била в игнора...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #6493  
Стар 26th April 2009, 13:09
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Точно под мнението ми написа за седмия и затова помислих че визираш мен за игнора по някакъв начин....както и да е
Аз повече няма какво да добавя, не виждам вече и никакъв смисъл особено след последния ти пост
Хубав ден ти желая и успех
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
  #6494  
Стар 26th April 2009, 14:29
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

След всеки път, в който съм споделяла личен проблем публично, получавам някакво моментно облекчение, но след това адски съжалявам! Иска ми се да не реагирам така необмислено понякога и да си решавам проблема единствено с точния човек... Проблемът при тези споделяния и излагания на нечии кирливи ризи после се отразява не в една насока- още повече, че вече и мнението на хората, които си въвлякал е съвсем друго, а и в повечето случаи аз вече гледам на този човек по друг начин и вариантът за последващо лично изясняване отпада - отношенията се разпадат или са коренно различни... а аз принципно съм доста наивен човек, който винаги ,дори да не е правилно, прощава и се залъгва, че "този път нещата ще са различни"... Но стигне ли се дотам някой да ти изтипосва на всеослушание някакви лични проблеми- то няма да е еднократно и този човек и втори път ще го направи- така че по-добре да се бяга далече от хора, които по такъв начин те провокират...- за това също ме е много яд, че отвръщам на такъв тип провокации.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
  #6495  
Стар 26th April 2009, 15:04
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

добър ден ..да ви се похваля ...заминавам за морето след няколко дни ...И няма да ме има вече !!!
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #6496  
Стар 26th April 2009, 15:10
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Е как няма да те има, напускаш ли ни?
Иначе честито и да си много щастлива там!А между другото как са
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
  #6497  
Стар 26th April 2009, 15:28
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Доста са добре Теди ... ... вече ми викат Цицолина ...а малките лъвчета са като на опашка за сладолед ...ококорени !

А иначе на морето няма да ми остава мнгоо време , не ви напускам !
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #6498  
Стар 26th April 2009, 15:30
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Сиси къде ще си?
  #6499  
Стар 26th April 2009, 15:33
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

както миналата година на приморско ...чакам ви ,тази година ще ми е мнгоо интересна работата и ще имам мнгоо свободно време !!! Да си печа циците на плажа и да свалям гаджета ...но пуста работа в приморско няма много гаджета за сваляне
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #6500  
Стар 26th April 2009, 16:21
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
както миналата година на приморско ...чакам ви ,тази година ще ми е мнгоо интересна работата и ще имам мнгоо свободно време !!! Да си печа циците на плажа и да свалям гаджета ...но пуста работа в приморско няма много гаджета за сваляне
Ми,да.Там само селяндура Здравко е на почит!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Похвалисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:38.