IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 29th March 2008, 16:03
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Marti4kaчестито и от мен.СУПЕР СА , много здраве и щастливи моменти ти желая....
  #542  
Стар 29th March 2008, 16:04
marti4ka marti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Мерси много много сте милички всички
  #543  
Стар 29th March 2008, 17:32
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Честито и от мен, marti4ka!
Наистина са големи хубавици!
Дълги години да им се радваш!



И моите са много хубави, но още не мога да се зарадвам. От понеделник започвам физиотерапия на лявата гърда. Дано има ефект!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #544  
Стар 29th March 2008, 17:50
Аватара на lakibebe
lakibebe lakibebe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Скопје,Македонија
Мнения: 13
По подразбиране

Честито marti4ka и од мен.Много хубави са станали.

Както виждам май,д-р Заякова е голяма фенка на анатомичните гърди.
  #545  
Стар 29th March 2008, 18:25
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Честито и от мен, marti4ka!
Наистина са големи хубавици!
Дълги години да им се радваш!



И моите са много хубави, но още не мога да се зарадвам. От понеделник започвам физиотерапия на лявата гърда. Дано има ефект!
Защо ще ходиш на физиотерапия Сладуранче?Какво ти казаха на прегледа?
  #546  
Стар 29th March 2008, 18:59
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

doll, каза ми, че явно имам "прищипан нерв", което не е ясно кога ще се оправи. Болката е непоносима, нали си представяш? Каза, че досега е нямала такъв случай. Ще почнем с физиотерапия, пък каквото стане. Голям съм карък! Е, поне са хубави, имплантите за 10 дни са си намерили мястото и вече няма да спя с ластичната лента. Има и положителни страни! Продължавам да вярвам, че и при мен всичко ще се подреди!

Благодаря ти за подкрепата, мила! Ти си моето "слънце"!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #547  
Стар 29th March 2008, 19:50
maraia75 maraia75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 12
По подразбиране

на мен днес ми е деветият ден от операцията,първиат ден беше най-ужасен,,беше ми гадно от упойката и наи-ве4е се чувствах зле от мисълта че не мога да ставам съма,а при мен няма6е никой близък човек,хилияди благодарности на сестрите и д-р Желев които идваха много често при мен,4е мисълта ми беше от вториат ден съм на крака чувствам се добре и до днес по4ти не вземам обезболяващи, и ставам съма днес не ми е добре нещо ме боли главата,незнам дали това е сварзано с операцията!все пак имам претеснения,дали всичко е наред и какво става ватре в гардите ни?дали се крие някаква опастност която застрашава живота ни,ето вместо да се радвам на гардите които имам и които много харесвам,аз си мислия глупости май ме е налегнала някъква депресия....
  #548  
Стар 29th March 2008, 20:40
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
doll, каза ми, че явно имам "прищипан нерв", което не е ясно кога ще се оправи. Болката е непоносима, нали си представяш? Каза, че досега е нямала такъв случай. Ще почнем с физиотерапия, пък каквото стане. Голям съм карък! Е, поне са хубави, имплантите за 10 дни са си намерили мястото и вече няма да спя с ластичната лента. Има и положителни страни! Продължавам да вярвам, че и при мен всичко ще се подреди!

Благодаря ти за подкрепата, мила! Ти си моето "слънце"!
Ама,че неприятна работа!!! Защо този нерв не се поотмести малко,какво се е заклещил там?!
Вярвам силно,че ще се оправиш съвсем скоро и сам духовно с теб за подкрепа!Моля те пиши да знам че си добре!!
Много целувки
  #549  
Стар 29th March 2008, 22:49
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maraia75
на мен днес ми е деветият ден от операцията,първиат ден беше най-ужасен,,беше ми гадно от упойката и наи-ве4е се чувствах зле от мисълта че не мога да ставам съма,а при мен няма6е никой близък човек,хилияди благодарности на сестрите и д-р Желев които идваха много често при мен,4е мисълта ми беше от вториат ден съм на крака чувствам се добре и до днес по4ти не вземам обезболяващи, и ставам съма днес не ми е добре нещо ме боли главата,незнам дали това е сварзано с операцията!все пак имам претеснения,дали всичко е наред и какво става ватре в гардите ни?дали се крие някаква опастност която застрашава живота ни,ето вместо да се радвам на гардите които имам и които много харесвам,аз си мислия глупости май ме е налегнала някъква депресия....
Има подобни състояния на депресия мила. Аз нямам гуша и хормоните са ми в норма, но яко ме стяга търлото доста по-чуствителна съм от обикновенно, но това е след всяка операция...предполагам от упойката. Имам и главоболие не много силно но се появява и малко температура до 37,3, което пак мога да кажа че е всеки път след всяка операция!
Дръж се мила стискаай зъби и на мен днес ми е 9ти ден и направо се отчайвам на моменти, особенно че още като сваля лентата и гърдите ми се разхождат, но се надявам с времето всичко да си дойде на мястото!
Мисли си за лятото готини потничета и че всички тук ще сме живи и здрави!
__________________
335 сс подмускулно
  #550  
Стар 30th March 2008, 02:03
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maraia75
на мен днес ми е деветият ден от операцията,първиат ден беше най-ужасен,,беше ми гадно от упойката и наи-ве4е се чувствах зле от мисълта че не мога да ставам съма,а при мен няма6е никой близък човек,хилияди благодарности на сестрите и д-р Желев които идваха много често при мен,4е мисълта ми беше от вториат ден съм на крака чувствам се добре и до днес по4ти не вземам обезболяващи, и ставам съма днес не ми е добре нещо ме боли главата,незнам дали това е сварзано с операцията!все пак имам претеснения,дали всичко е наред и какво става ватре в гардите ни?дали се крие някаква опастност която застрашава живота ни,ето вместо да се радвам на гардите които имам и които много харесвам,аз си мислия глупости май ме е налегнала някъква депресия....
Марая,успокои се ,всичко ще е наред при теб!!!
Не се зареждай с лоши мисли-това няма да ти донесе нищо хубаво...
Вярвам че всичко е ок и само се тревожиш напразно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:27.