IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 6th January 2011, 07:38
happyman happyman не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Хич не вярвам на това.Ям си забранените храни и нямам никакъв проблем.
Точно така, всеки би трябвало да яде това, което му харесва - иначе се натрупва вътрешно напрежение и болестите не закъсняват. Кой каквото си харесва. Аз свинско никога няма да проям защото ми смърди на гадно и тежко.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 6th January 2011, 12:42
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Всеки трябва да яде това, което му се яде - това е начин, по който организма показва от какво има нужда.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 6th January 2011, 15:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Nike така е.За моята Б група пишеше храната,която аз консумирам почти всеки ден
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #124  
Стар 6th January 2011, 21:29
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Е то пък направо смешно да твърдят,за 0 май-да избягва плодове и зеленчуци....
Отговори с цитат
  #125  
Стар 6th January 2011, 21:38
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Хората от древността са умирали 40 годишни,чудно ли е защо?Доброто здраве зависи от балансираното хранене,забелязали ли сте китайската кухня-присъстват четирите вкуса и четирите цвята едновременно.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 7th January 2011, 08:12
happyman happyman не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
дайте да правим разлика между убийство на животно и хранене. Все пак хората са месоядни/всеядни.
То по тази логика и растенията са живи същества, които ние "убиваме" за да ядем. Но така е в природата - хранителна верига и естествен подбор.
Вярно че унищожаването на толкова животински видове отдавно е минало границата на задовояване на физиологически потребности, но и някои радикални организации за защита на животните се о...т с демонстрациите си по улицата с разни зрелищни представления и кървави сцени
Хората по природа не сме месоядни, нито пък спадаме към хищниците. Вижте анатомичните белези - захапката, кучешките зъби, не сме пригодени да преследваме дивеч, освен това храносмилателната ни система не е така пригодена за месо. Ние спадаме между тревопасните и всеядните.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 7th January 2011, 14:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от happyman
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
дайте да правим разлика между убийство на животно и хранене. Все пак хората са месоядни/всеядни.
То по тази логика и растенията са живи същества, които ние "убиваме" за да ядем. Но така е в природата - хранителна верига и естествен подбор.
Вярно че унищожаването на толкова животински видове отдавно е минало границата на задовояване на физиологически потребности, но и някои радикални организации за защита на животните се о...т с демонстрациите си по улицата с разни зрелищни представления и кървави сцени
Хората по природа не сме месоядни, нито пък спадаме към хищниците. Вижте анатомичните белези - захапката, кучешките зъби, не сме пригодени да преследваме дивеч, освен това храносмилателната ни система не е така пригодена за месо. Ние спадаме между тревопасните и всеядните.
Добре че и ти се включи,че аз го бях написала аз щеше пак да негодува
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #128  
Стар 7th January 2011, 14:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Бррр,защо няма поправка...
Ако го бях написала аз щеше да негодува.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #129  
Стар 30th January 2013, 12:01
nik_0 nik_0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KotiKissa Виж мнението
Според мен си зависи от кръвната група. До колкото знам, хора с кръвна група А могат да бъдат вегетарианци или вегани без проблем, докато при нулевата месото е важно за организма.
Сигурно е вярно...аз съм група А и си ям месо,но мога и без него когато седна на маса и наистина ми е много лесно да не ям...това не го знаех...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕстественакожаХмпомислетепак
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:37.