IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 2nd February 2011, 19:00
sense_of_beauty sense_of_beauty не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте и от мен. След близо 5 години чакане, най- накрая и аз съм с нови гърди. Операцията ми беше на 15.12. Оперира ме Д-р Ефремов. Съчетахме раундблок и мамопластика в едно. Оперираха ме двамата с Ильо Стоянов. Имахме голям спор за кубиците, т.к. аз и преди операцията имах доооста големи гърди. В крайна сметка съм с по 310 cc/но изглеждат като 550 например, т.к. и двамата казаха, че наличния и материал преди операцията е поне 350 cc /, среден профил Макган, кръгли, подмускулно. И аз си мислех, че възстановяването ще ми е много трудно, но напротив. Щом се субъдих от упойката, хапнах и след това станах до WC, а след това дори и пуших Придърпваше ме особено дясната гърда. По принцип трябваше да стоя 2 денонощия там, но ме пуснаха още на следващия ден. На 3 ден вече бях на маникюр, ходех нормално, но не се осмелявах да шофирам. 2 седмици след операцията дори летях със самолет- единствено при излитане и кацане ги усещах по- напрегнати.
Харесвам резултата, но като се гледам в огледалото имам чуството, че ми седят някак сплескани отпред. Казаха ми, че това е така, защото съм с кръгли импланти. Другият ми проблем са белезите- около ареолата и вертикален по цялата гърда. Надявам се да се заличат постепенно.
Имате ли представа защо наистина сея така сплескани отпред?!
  #1022  
Стар 2nd February 2011, 19:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Имаше ли голяма птоза преди операцията?
За белезите не се притеснявай - аз също съм с вертикален разрез и в момента ( 8 месеца след операцията) е почти незабележим. Около ареолата е много тънък и трябва здраво да се вгледаш, за да го видиш.
  #1023  
Стар 2nd February 2011, 20:06
sense_of_beauty sense_of_beauty не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Ами да ти кажа, имах си, а преди да забременея бях с гръдна 115C, след раждането обаче като започнах да остлабвам, все едно се изпразниха от раз гърдите ми. Имах един период , в който бях болезнено слаба и от тогава нататък гърдите ми станаха като 2 простряни чорапа/поне аз така си ги определям/. Всички, които ме виждаха облечена/преди операцята/, казваха, че имам огромни и яки гърди, но само аз си знаех каква е истината като махна сутиена.
А за белезите- сега се мажа с Контратубекс, а в самото начало след операцията се мажех с Хепароид, защото имах огромен лилав оток под дясната гърда.
Сега, ако не кажа, че съм оперирана, никой не забелязва разликата/дори и бившия ми мъж не е разбрал /, но на голо разликата е ОЧЕВАДНА. Все пак са ми изрязали доста от кожата и са ги повдигнали с 10 см.
  #1024  
Стар 2nd February 2011, 20:10
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

супер усещане, нали!
  #1025  
Стар 2nd February 2011, 20:27
sense_of_beauty sense_of_beauty не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
супер усещане, нали!
Да, определено, само че това " сплескване" в анфас на цицките ме дразни...
  #1026  
Стар 2nd February 2011, 20:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз съм само с повдигане и не мога да си представя за какво сплескване става дума.
Може ли да ми покажеш снимки на ЛС?
  #1027  
Стар 2nd February 2011, 20:33
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Оперирах се при доц.Анастасов.Иначе бях нна консултация и при Емил Георгиев.Пиши непременно как е минала консултацията и за колко кубика сте се разбрали.А ти само при него ли ще ходиш на консултация?
Да при Николай Георгиев, засега не съм мислила да ходя при друг и се надявам да ми допадне Утре ще пиша...
  #1028  
Стар 2nd February 2011, 23:03
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sense_of_beauty
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
супер усещане, нали!
Да, определено, само че това " сплескване" в анфас на цицките ме дразни...
ако правилно разбирам обяснението ти, то най-вероятно това,което те дразни, е ефектът на средния профил,при което имплантът дава широчина,но не и проекция ,т.е изпъкналост...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1029  
Стар 3rd February 2011, 10:17
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Е на мен Тепавичаров как ми даде импланти хем с широка основа, хем с голяма прооекция?
__________________
Ordnung muss sein!
  #1030  
Стар 3rd February 2011, 10:19
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

жена споделила с мъжа си, че иска да си уголемява циците

естествено споменала и неква от тия яките суми за хоперациийта

мъжа я посъветвал да си търка циците с тоалетна хартия

жената - що? помага ли?

мъжа - ми да, я си виж гъза
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:36.