IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 6th December 2010, 18:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminomimi
има къде къде по-тежки случаи на бременни качили по 35-40 килограма.
да,майка беше качила 40кг с мен
Като я видях на снимките-СЛОН
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #522  
Стар 6th December 2010, 22:04
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminomimi
Планове за 2-ро дете аз лично нямам и не възнамерявам да имам!!! Относно кърменето съм наясно, че е много по-добре и за нея и за мен да кърмя поне до 6-тия месец, но кърмата ми спря много бързо. В началото имах промишлени количества и се налагаше да се доцеждам, но после рязко намаля и спря.
А ти защо с такова нежелание отричаш второото дете? Знаеш ли колко му е скучно на само дете? И аз в началото мислех като теб, но сега виждам с второто колко е още по-хубаво и семейната идилия е още по-голяма Много си малка още, не се заричай...
Относно кърменето - пак си изпаднала в заблуда, но....Кърмата естествено намалява и в същото време става по-богата и хранителна, и няма нищо общо със спиране...Това е само в главата ти... Но да не разводняваме темата с майчински въпроси. Явно така си си решила или пореади незнание.

За доктора, който ме питаш - Тепавичарова. Тя ще ти отрезви малко представите и определено ако имаш достатъчно жлеза, ще ти препоръча само повдигане, а съм чувала, че е много добра в това...Казвам ти това само по слухове и... да - аз съм се спряла на нея, планирам за Февруари.
  #523  
Стар 6th December 2010, 23:10
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Относно кърменето - пак си изпаднала в заблуда, но....Кърмата естествено намалява и в същото време става по-богата и хранителна, и няма нищо общо със спиране...Това е само в главата ти... Но да не разводняваме темата с майчински въпроси. Явно така си си решила или пореади незнание.
e_lucky, явно кърмата ми така се е обогатила и е станала толкова хранителна в следствие на намаляването, за което говориш,че съвем е изчезнала...но може и да съм се заблудила, че вече немога да изцедя и капчица! Вероятно наистина е само в главата ми...!

А сега по темата. Ти си решила да си повдигнеш бюста, така ли? Осен слухувете имаш ли друг достоверен източник, защото операция по слухове, без да си виждала резултати при друг (мака и това да не е гаранция) е доста рисковано начинание според мен. Вече имаш ли дата? Какво ти каза на консултациите? Била ли си и при други хирурзи и какво те накара да се спреш именно на нея? Ще стискам палци да получиш желания резултат и да разкажеш после, как е минало всичко. Как си се възтановила, колко време ти е бил престоя, имала ли си болки( то че има има,но има болка и болка) и тн.
  #524  
Стар 6th December 2010, 23:26
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ох-ох
Няма да повдигам, а ще слагам импланти
Спрях се на нея след дълго проучване и няма да променя мнението си - за мен тя е the best от гледна точка на изпипване, прецизност и мисъл за здравето ти...а не просто да ти сложи 2 балона и после да изпищиш...От проучванията разбрах, че тя е най-добра и в реконструкциите, т.е. повдигане, възстаноовяване на бюст след опративно премахване и т.н. Не те агитирам - просто открито казвам до какъв извод стигнах след толкова четене на форума, проучване на другите хирурзи, лична консултация с нея и т..н.
Единствен недостатък е, че е малко по-студен характер и е много твърда в мнението си, че работи в държавна болница и няма да получиш фреш след операцията , Но...за сметка на всичко останало и професионализма й.
Пак казвам - мое мнениие и не те задължавам с него.
Аз се спрях на нея, това е само.
  #525  
Стар 6th December 2010, 23:32
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

P.S. Имаше тук една маадама, която си прави само повдигане при нея и беше супер доволна, от тогава не е писала...значи всичко трябва да е наред
Не си спомням в коя тема се беше похвалила, ако я издириш - пиши й на лични.
  #526  
Стар 7th December 2010, 08:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
работи в държавна болница и няма да получиш фреш след операцията
А какво?Вода от чешмата ли?
За всичките хиляди левове,които взема за операция да не се полагат такива елемнтарни неща като някакъв си фреш.Срамота
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #527  
Стар 7th December 2010, 10:13
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
работи в държавна болница и няма да получиш фреш след операцията
А какво?Вода от чешмата ли?
За всичките хиляди левове,които взема за операция да не се полагат такива елемнтарни неща като някакъв си фреш.Срамота
E, това е чисто мое мнение, но не съм чула в държавна болница да ти носят фрешче Менюто навсякъде е еднакво там - болнични манджи
Но нека вече опиталите нейни пациентки споделят. Но те май не пишат много тук, защото нямат проблеми и вече са забравили.
  #528  
Стар 7th December 2010, 11:21
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

e_lucy,нали не смяташ че тук пишем само такива които имаме проблеми
При Тепавичерова все по малко хора се оперират вече.Да ,вярно е че тя е една от най дабрити при реконструкция нагърдите,но не може да се каже чи щом не пише никой значи са доволни
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #529  
Стар 7th December 2010, 15:32
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
e_lucy,нали не смяташ че тук пишем само такива които имаме проблеми
При Тепавичерова все по малко хора се оперират вече.Да ,вярно е че тя е една от най дабрити при реконструкция нагърдите,но не може да се каже чи щом не пише никой значи са доволни
Е, надявам се да е така...но все си мисля, че тук пишат или нови /които имат много въпроси/ или такива с много проблеми, които все нещо ги човърка....
Така си мислех само, дано да не е така. Със сигурнст има и просто фенки на форума, няколко.
  #530  
Стар 7th December 2010, 16:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
все си мисля, че тук пишат или нови /които имат много въпроси/ или такива с много проблеми, които все нещо ги човърка....
....... Със сигурнст има и просто фенки на форума, няколко.
Ти към коя група спадаш...?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:52.