IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd April 2009, 12:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J&D Medicals
Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Здравейте! Искам да попитам при смяната на имплантите, задължително ли трябва да избера същия лекар който ми ги е поставил или мога да отида при друг лекар? Ако мога да си избера нов лекар с кои лекари от София и Варна работите?
Здравейте!
Няма ограничение относно това при кого ще си смените имплантите, стига разбира се съответния лекар да е съгласен.
Което е почти невъзможно, защото той трябва да предостави на новия ти хирург, при когото искаш да се извърши смяната, серийните номра на имплантите с оригиналните паспорти, които се пазят в архива на клиниката. Със съгласието си да ти ги върне - това означава, че вече няма хронология и епикриза на операцията ти при него, макар че се води за извършена от него - с една дума - може да му създаде проблем при евентуална проверка Затова обикновено хирурзите не дават ориг. паспорти и серийните номера и с това те ограничават да се оперираш повторно при тях. Да речем, че си му много симпатична и реши да рискува като ти даде необходимите документи - вторият хирург тогава си рискува репутацията пред данъчните, тъй като поръчва импланти на клиентка, която не е негова и ако нещо се случи недай си боже - нито при него (т.к. не е била при него предишната ти операция ), нито при предишния (т.к. не си вече негова клиентка и не ти се пази епикризата ) може да търсиш отговорност
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th April 2009, 08:27
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

Здравейте къде мога да видя параметрире на имплантите ПИП
В сайта Ви има само на кръглите...
До колкото съм запозната Пип имат и нов вид анатомични...Благодря Ви предварително
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th April 2009, 08:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
Здравейте къде мога да видя параметрире на имплантите ПИП
В сайта Ви има само на кръглите...
До колкото съм запозната Пип имат и нов вид анатомични...Благодря Ви предварително
Тук анатомични
http://www.pipfrance.fr/uk/2pip_prod...del=Anatomique
тук асиметрични
http://www.pipfrance.fr/uk/2pip_prod..._model=asy_thx
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th April 2009, 23:12
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Здравейте J&D Medicals,

Гаранцията важи ли, ако в рамките на 5 години след операцията родя и след раждането реша, че искам да подменя имплантите си с по - големи например ? Разбира се, като си заплатя сумата, която е хонорар на хирурга за самата операция. И за да бъда по - добре информирана, каква е цената на имплантите ПИП ?

Благодаря Ви предварително.

P.S. Изключително съм доволна, че можем да задаваме въпросите си директно на Вас, за което благодаря.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th April 2009, 11:29
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Здравейте J&D Medicals,

Гаранцията важи ли, ако в рамките на 5 години след операцията родя и след раждането реша, че искам да подменя имплантите си с по - големи например ? Разбира се, като си заплатя сумата, която е хонорар на хирурга за самата операция. И за да бъда по - добре информирана, каква е цената на имплантите ПИП ?

Благодаря Ви предварително.

P.S. Изключително съм доволна, че можем да задаваме въпросите си директно на Вас, за което благодаря.
Здравейте!
Да - гаранцията Ви важи, независимо от причината (визираното от Вас раждане). По разбираеми причини, ние не продаваме ПИП-имплантите на крайни клиенти (тъй като просто няма какво да ги правите). В крайната цена, която Ви казва даден лекар влизат още ред други неща - труд на екипа, консумативи, болничният Ви престои и наблюдение... Така, че да Ви съобщим цена няма никакъв смисъл, а и това е лишено от всякаква бизнес логика, нали? )
Ако се боите "да не Ви минат", можем да Ви насочим към съответния специалист и център, където цените в момента са възможно най-добри!
Желаем ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd April 2009, 11:14
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Че има ли такъв специалист "където цените в момента са възможно най-добри"!

Имам един въпрос,много е важен
Какво да правя аз,щом моя лекар, който ми е поставил имплантите ми откаже да ги смени?
Причината не е ясна,според него няма да стане добре,а сега също не е добре.
А както разбирам тук друг лекар няма да иска да извърши тази интервенция,и както каза и Гвен: е почти невъзможно да се навие да оправя грешките на други.
И тук идва моята глупост,защо съм избрала PIP и се поблазних от хубавата им възможност за смяна,щом ти отказват да го направят
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd April 2009, 14:51
jesiart jesiart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: ruse
Мнения: 10
По подразбиране

здравей.аз си направих операция преди 6 месеца в Русе,имплантите са ми на пип,не съм доволна от самото поставяне,почти са един върху друг и надоло,инъче като усещане и възприемане без всякакъв проблем.сега желая да направя реоперация,консултирах се др.Динев който работи във варна и в софия,беше мн любезен и без проблем ще направи реоперацията,чувала сам мн хубави неща за него специализирал е в чужбина и т.н,надявам се изборът ми да е правилен
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd April 2009, 15:43
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Искаш да кажеш,че Динев ще се навие да ти смени имплантите ли?При условие,че не е твоя лекар.
Или просто искаш други импланти.
Аз съм доволна от имплантите на PIP,не искам да сменям марката освен ако не ме принудят да го направа!
Моя лекар не си е свършил работата както трябва,искам да сменя размера имам прекалено голям джоб а той сложил по малки импланти.
Сега отказва да ги смени.
А уж имам гаранция,която си тече,без да съм доволна.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th April 2009, 10:48
Аватара на najord
najord najord не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте .Искам да ви попитам програма гаранциа важи ли когато искам да си сменя и формата на имплантите. От PIP кръгли на анатоми4ни. Благодаря
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th April 2009, 11:49
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Важи,само някой да се включи от фирмата,май ни забравиха тука.

http://jdmedicals.com/display.php?sh...16&show_sub=87 това е всичко за гаранцията на ПИП.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Програмазабезплатназамянанагръдниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:24.