IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd January 2010, 19:07
iv4o iv4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 3
По подразбиране Съвет за Стевиа

Здравейте, искам да попитам дали някой може да ме посъветва, каква Стевиа да си взема, защото си купих един гейнер, но вкуса му нещо не ми харесва, не е сладък.Опитах със Стевиа, която си купих от Цветелина ООД, но не беше хубава,даже стана по-гадно!Ако,може да дадете някой съвет ще съм Ви благодарен.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd January 2010, 23:37
FedEx FedEx не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Сливен
Мнения: 35
По подразбиране

И аз съм опитвал тази на Цветелина, нещо не ми допадна, по-скоро прекалено сладка е.

И аз си купувам постоянно хранително добавки, общо взето гледам да се насочвам към американските марки, като НАУ ми е любима.До колкото се спомням от каталога им , те имаха няколко стевий.Аз лично съм пробвал само Френска Ванилия и беше страхотна, в пъти по-добра на вкус.

Също така сега проверих пак и видях, че имат и Стевия Баланс, с хром, при положение, че приемаш гейнър, това е перфектен вариант за контрол върху инсулина.Специално за диабетици, не виждам по-добър продукт на пазара.Ако има някой по-запознат с другите стевии на Нау, да сподели впечатленията си.
__________________
Starting Strenght !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd January 2010, 11:56
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Здравей,

в каталога на NOW Foods, наистина има доста богат избор на стевия, от варианти на пакетчета, до такава на таблетки и течна.За овкусяване аз ти бих препоръчал Stevia Extract, Stevia French Vanilla и Stevia Balance.Последната както каза горния потребител съдържа хром, но и Инулин, съставки точно за регулиране на инсулина и нивата на кръвната захар.Продукта наистина е страхотен за диабетици или трениращи, които са на Високовъглехидратна диета и прекаляват с храните с висок гликемичен индекс.Още повече да не забравяме, че макар и сладка, стевията не съдържа почти никакви калории и е изцяло натурален подсладител.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd January 2010, 13:05
iv4o iv4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Добре, а от къде мога да си я взема?Или още по-добре да си я поръчам!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd January 2010, 14:29
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Мм, понеже погледах по магазините, каква е разликата между кримската стевия, българската и тази на Now fods /американската/ ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th January 2010, 17:34
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Веднага ще ти отговоря тъй като съм ползвал и трите.

1) Кримската - няма толкова добър вкус, дори на мен не ми харесва
2) Българската - прекалено е слаба
3) Американската - ако е точния производител, възможно най-добрата.

Виж сега, точно за хранителните добавки положението е следното.В щатите тази индустрия е най-добре развита, има огромен пазар, голяма конкуренция и най-вече ужасяващо строг контрол.Нормално е техните продукти да са качествени, още повече , че по-манталитет американските производители са същите като германските и японските, правят всичко перфектно.

Специално, NowFoods, имат доста традиции в областта, близо 40 години опит, самия факт , че са единствената компания в бранша с GMP-сертификат А категория, говори достатъчно.Без да се замисля, бих си взел американска стевия.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th January 2010, 17:36
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iv4o
Добре, а от къде мога да си я взема?Или още по-добре да си я поръчам!
Можеш да си я поръчаш от официалния ни сайт, ние сме и официален вносител на марката.Доставката е 6 лв, а при поръчки над 60 лв е безплатна.Другия вариант е да посетиш един от трите ни магазина.В сайта можеш да намериш координатите им и телефони за връзка.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th January 2010, 12:21
iv4o iv4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Добре, аз ще си я поръчам тази Стевиа,за да я пробвам.А друго, което искам да попитам е дали тази марка НАУ има някакви протеинови десерти, защото съм решил да да си взимам за училище, вместо да ям някакви боклуци.По една вафла на ден мисля че ще е добре,а и няма да ми излиза много скъпо!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th January 2010, 12:50
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Трябва ли да правя някаква почивка ако се пие по-дълъг период ?

Мерси, за пореден път
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th January 2010, 14:07
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Ивчо , на НАУ не внасяме протеинови барове, но може да погледнеш в сайта ни в раздела за заместители на хранене.Предлагаме доста добри протеинови десерти, сред които са и бисквитките Chef Jays Tri-o-Plex Cookies.Уверявам те, че като вкус нямат равни на пазара.

Тони, няма проблем да се консумира постоянно.Това не е добавка, която може да се предозира,натрупва в организма или рецепторите.Най-обикновен натурален подсладител, НО без калории и не покачва нивата на кръвната захар.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СъветзаСтевиа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:59.