IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th February 2019, 12:09
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране Клиника ВИТА мнения?

Здравейте момичета. От има няма 3 месеца вече проучвам импланти, лекари и цени. Първо бях на консултация при Николай Георгиев и както всички тук са казвали, беше точно все едно съм си пуснала видео запис за 10 минути и ме прати при секретарката да си запазва час. Както и да е за него, не почувствах да е моят лекар нито отношението което искам. Много мои познати вече ми казаха че има много оплаквания от него и несполучливи резултати.

После си запазих час за консултация при Ильо Стоянов, за която все още чакам вече 3-ти месец.

Попаднах на клиника Вита защото много познати ми казаха за д-р Динев и Кънев и колко са доволни от тях и особено от Динев - не само за гърди, а и други процедури като повдигане на дупето и пластики на лицето.

Цените във Вита са наистина ниски, дори сега има промоция от д-р Христов до края на Март - 5000 лв всичко включено, но не знам с какви импланти. Във Вита работят противно на твърденията, които съм чела тук с хубави импланти като Аллерган, Ментор и Мотива и не само. Най - високата цена при Динев и Кънев е 3600 Евро.

Не ме разбираите погрешно, не клоня към тях заради цената, а защото не виждам смисъл да плащам за същата услуга и импланти 11 000 лв когато мога да платя 7000 и резултата да е по-сполучлив и отношението много по-внимателно. Все пак отивам да ти платq не малко пари за нещо което ще седи в тялото ми с години - очаквам поне да проведеш разговор с мен, а не да ми кайеш неща които вече знам и да ме пратиш при секретарката.....

Това, което чувам напоследък е за д-р Василев в същата клиника. Все повече пациентки и всичките повече от щастливи.

Да обобщя - ще се радвам да ми дадете мненията си за гореспоменатите хирурзи - Христов, Василев, Динев и Кънев и за самата клиника разбира се. Много ще се радвам на отоговорите ви, защото вече се побърках от четене и гледане. Благодаря ви!!

Последно редактирано от Kuma Lisa : 28th February 2019 на 12:17
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th February 2019, 15:13
Andi89 Andi89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Аз мисля да си изчакате консултацията при Ильо Стоянов И аз чакх 4 месеца и 20дни, но не съжалявам. Консултацията беше много кратка, но веднага рязбрах,че това е моят лекар. Сега си чакам операцията, вече не толкова време,а само месец
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th February 2019, 19:46
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

И аз мисля, че трябва да изчакате консултацията при д-р Стоянов. Аз също чаках толкова за консултацията и още толкова за операция. Не съм посещавала друг хирург, за което не съжалявам. Още през първите 5 минути от прегледа вече бях установила, че д-р Стоянов е моят човек, както се казва. Хайде стигс съм го хвалила, че ще ме обвините в реклама. Успех с изборът на хирург!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th February 2019, 21:25
Andi89 Andi89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleks27 Виж мнението
И аз мисля, че трябва да изчакате консултацията при д-р Стоянов. Аз също чаках толкова за консултацията и още толкова за операция. Не съм посещавала друг хирург, за което не съжалявам. Още през първите 5 минути от прегледа вече бях установила, че д-р Стоянов е моят човек, както се казва. Хайде стигс съм го хвалила, че ще ме обвините в реклама. Успех с изборът на хирург!
Алекс, не знам дали мога да ти пращам лично съобщение. Как мина операцията при теб и може ли снимки на имейл, видях че си пращала. Ani00@mail.bg. Благодаря ти
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st March 2019, 09:26
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Andi89 Виж мнението
Аз мисля да си изчакате консултацията при Ильо Стоянов И аз чакх 4 месеца и 20дни, но не съжалявам. Консултацията беше много кратка, но веднага рязбрах,че това е моят лекар. Сега си чакам операцията, вече не толкова време,а само месец
Здравей, и аз се бях насочила към него, но все чувам че ги правел с растояние и имам прятелка, която се оперира при него и каза че не е 100% доволна, няма да си прави реоперация, но знае че трябва защото не ок. Не съм ги виждала, не мога да кажа, но тези които съм са с растояние. И съм наясно че растоянието завси от физиката и самото разположение на самите гърди първоначално, и все пак...

Aleks, Удобно ли е да пратиш снимки и на мен, много ще съм благодарна.. anna.t.todorova@gmail.com

Последно редактирано от Kuma Lisa : 1st March 2019 на 16:24
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st March 2019, 15:41
Andi89 Andi89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Точно за разстоянието го попитах на консултацията, каза че не зависи от операцията. Записана съм в края на март, ще видим...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st March 2019, 16:20
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Andi89 Виж мнението
Точно за разстоянието го попитах на консултацията, каза че не зависи от операцията. Записана съм в края на март, ще видим...
и въпреки това трябва да кажа, че повечето снимки на сайта му ми допадат като резултат преди и след. Ти беше ли на консултация при някой друг или само при него?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st March 2019, 17:26
Andi89 Andi89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Само при него.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th March 2019, 19:05
Аватара на Kristin88
Kristin88 Kristin88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 2
По подразбиране

Kuma Lisa благодаря за отговора. Иначе съм висока 158, 42 кг, подгръдна 69см, избра ми импланти 260 цц анатомични ментор, висок профил. Не знам да не ми малеят... но каквото такова.

Последно редактирано от Kristin88 : 22nd March 2019 на 19:29
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th March 2019, 10:08
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте отново, момичета! Исках само да вметна че дойде денят на консултацията с Д-р Стоянов, но тъй като аз вече сум избрала къде да се оперирам дадох консултацията на майка ми и отидох с нея. Докторът е страхотен, няма да си кривя душата, консултацията беше в края на денq и си говорихме с него около 50 минути, чак аз се учудих. След консултацията ми за 2 минути при Николай Георгиев не очаквах д-р Стоянов да отдели много повече внимание, но той го направи. Така, само за сравнение искам да кая че Стоянов, премери всичи параметри на майка ми до милиметъра и изчисли изключително внимателно какъв имплант е най-подходящ за нея - измери разстоянието между гърдите, дебелината им, широчината им, колко е изпъкнал гръдния кош и още много други неща и заключи че за нея е най-подходяш капковиден имплант между 375 и 420 цц. В останалото време му задавахме всевъзможни въпроси - от това с какви инструменти прави операцията до анестезията, шевовете, как седи кръглия и капковидния имплант в различни положения... той отговори на всичко без капка припряност, беше наистина много приятелски разговор и смея да твърдя че тове е един страхотен човек и професионалист. Клиниката му е много хубава и модерно обзаведена ако това има значение за някого... хаха
Та ако трябва да сравня неговото отношение с това на Николай, бих избрала д-р Стоянов 100 пъти за мой лекар. Георгиев ти дава 1 сутиен и ти слага подплънки за 30 секунди - така добре ли е, да и аз така мисля, помисли си дали искаш кръгъл или капковиден и си запиши час при секретарката ми...?!?!? Нито лекарски поглед, нито обоснована препоръка. Сега човека може да си разбира от работата нищо е казвам, просто правя сравнението междй двете консултации.
Така че който се чуди за лекар, моето мнение е, че Стоянов е най-добрият избор за България, цената е 4400 евро и изследванията са 120 лв. Когато преведеш капарото 1000 лв, звъниш в клиниката и им казваш и те ти запазват дата за след месец. Успех на всички и когато се оперирам ще ви кажа как е и в Турция
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаВИТАмнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:49.