IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 13th January 2019, 16:08
Ewa Ewa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте. Много се колебая, кой доктор да избера. Някак си снимките от инстграм и фейсбук не са ми достатъчни, за да взема решение. Много ми идват филтрите и снимките в профил.

Колебая се засега между Нихат Кайа и Алев. Но не мога да взема решение. Не мога да си позволя да летя за консултации до Турция или България. А мненията тук или фейсбук групата не са ми достатъчни, за да взема решение. Сякаш за докторите на които съм се спряла няма много отзви. Прочетох темата. Последната седмица прекарвам нездравословно много часове в проучване и пак не се чувтсвам сигурна.
Не съм тотално влюбена в носовете на Нихат и Алев, но не виждам и снимки преди, само след. Имат добри попадения.

За доктор Дилбер също имам колебания. В инстаграм всички момичета са с перфектни носове, но това разбира се може да се подбере. Отново много филтри и грим. Разколебана съм за него, заради две/три недоволни момичета от резултата. Но най-вече защото ме е страх, да не ме отпрати, като ме види на живо. Снимки съм пращала и съм одобрена, но не се знае на консултацията какво ще ми бъде казано.

В темата не се пише често, но въпреки това се надявам някой да се включи с мнение или снимки.
Отговори с цитат
 

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:10.