IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th January 2005, 18:57
sema
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Храни и отслабване?

Положението значи ми е следното искам за 2 месеца да сваля 10-15 кг. Ясно е, че не мога и не искам да гладувам. Организирах се като начало да ходя по-активно. Днес наприемр минахме 8 км за 1:30 часа. От понеделник смятам да започна и аеробика три пъти седмично. Ясно ми е, че с плодове и чай тая мойта работа няма да стане. И в този контекст питам: Дайте ми идея на какъв хранителен режим да бъда, че никъде в нет-а не намерих отговор на точно този мой въпрос. Благодаря предварително на всички
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th January 2005, 06:52
sema
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Храни и отслабване?

Странно, ама защо никой не ми отговори? ех, какви сте! Какво направих аз от 14 януари до сега - от всичкото дето го изчетох - реших, че НВД е най-подходящ за тренировки и отслабване, с идеята че след известно време - ефект ще има. И така до тук минус 5 кг. Малко бавано става, но няма как, нали?Важното е, да не се отказвам!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd February 2005, 13:40
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране С теб съм!

Завиждам ти на упоритостта, честно.....Продължавай все така, аз съм с теб, макар и само духом
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd February 2005, 22:04
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Това, че никъде в нета нямало нищо написано доста наивно звучи. Просто не ти се е търсило. Ето че като не ти е отговорил никой и "неволята" ти е помогнала. Очевидно си прочела нещичко.

За 14 дена 5 килограма е невероятно постижение. Бих казал че даже може да не си се измерила точно в едно от двете замервания. Ако продължаваш активно да спортуваш за лятото ще си манекенка...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd February 2005, 09:56
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Sorry za глупавия въпрос но какво е НДВ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd February 2005, 09:57
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ООpS HВД!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th February 2005, 21:31
Ирен
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране за НВД

НВД е ниско-въглехидратна диета
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Храниотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:23.