IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th October 2009, 23:39
nofunatall nofunatall не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране Има ли решение?

Здравейте!
Първо да обясня:момиче съм, слаба съм, всеки ден спортувам.Проблемът ми е,че доста често имам подут корем, въпреки всичките диети, които спазвам.Тамън се бях пооправила и започнах да ходя на лекции в университета.Учим всеки ден до 8 вечерта.Закусвам у нас задължително примерно мюсли или печена филия пълнозърнест хляб с фъстъчено масло.После в университета нямам голям избор, а не ям банички,пици и такива.Само корни,някакво мюсли барче или солети хрус хрус ям.Понякога плод или нещо друго сладко.Бях свикнала от много време да си ям до 8.След 8 нямах дори нужда от храна.А сега се чувствам ужасно,като се прибера буквално опустошавам кухнята и то много след 8 часа.Знам,че няма как да не ям след 8,но поне да измисля нещо,че да не се натъпквам така...Моля ви за съвет- какво да ям, кога,какво да правя,че да не посягам късно вечер до купищата храна!Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th October 2009, 12:03
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Гладна си вечер защото през деня не се храниш достатъчно, и от там организма ти изпитва нужда от калории.
За целта през деня се храни !
Старай се да замениш мюслито с овесени ядки, или поне 1/2 към 1/2.
Увеличи и храните като цяло - корнито не е от най-подходящите заедно със солетите
Вариант е да си носиш сандвич с пълнозърнест хляб месо и фъст масло.
Факт е че някои имат проблеми въпреки всичките внимателно подбрани храни.
За тове вземи си ензими, поне при мен помогнаха.
http://www.healthstore.bg/NOW-Foods/...%BA%D0%B8.html
По-Здрави !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th November 2009, 14:05
FedEx FedEx не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Сливен
Мнения: 35
По подразбиране

Ензимите определено помагат.Аз по принцип имам проблем с усвояването на въглехидратите и суроватъчния протеин концентрат.Първото все още си стои и мисля да си взема някакви по-комплексни ензими, за второто проблема го реших с Bromelain на НАУ.
__________________
Starting Strenght !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th November 2009, 10:27
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от FedEx
Ензимите определено помагат.Аз по принцип имам проблем с усвояването на въглехидратите и суроватъчния протеин концентрат.Първото все още си стои и мисля да си взема някакви по-комплексни ензими, за второто проблема го реших с Bromelain на НАУ.
Здрасти как точно си го приемал Бромелаин-а ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st December 2009, 16:47
NikiFin NikiFin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Дания
Мнения: 15
По подразбиране

Щом вечер се натъпкваш предполагам сутрин не си особено гладна. Защо не опиташ примерно да не закусваш, а да си вземеш сандвич за училище, който да изядеш, когато наистина огладнееш. Идеята е, че така или иначе не може да не ядеш вечер понеже си гладна. Поне да не ядеш, когато не си особено гладна, което предполагам е сутрин. Аз лично като изпия едно кафе с мляко сутрин и ми се убива апетитът за поне 2 часа напред. Освен това ми действа изхождащо, което за мен е много важно. Не мога да изляза от нас без да съм отишла до тоалетна. Чувствам се изнервена и с подут корем.
Лично аз вечер към и след 22 часа почвам да огладнявам зверски и добре си похапвам. Понякога ям само шоколад, около 50гр. Но си усещам, че организмът ми просто има нужда да си хапне, така че трябва да се яде. Сега трябва да се науча кога да спра, защото и аз често преяждам и после умирам от яд.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималирешение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:30.