IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th January 2009, 20:24
zvezda15 zvezda15 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1
По подразбиране Тае-Бо и Диета

здравейте, бих искала да помоля за вашето мнение... от няколко дни ходя на таебо всеки ден и спазвам хранителен режим( печено месо и зеленчуци). искам да сваля около 8 кг. Въпроса ми е следния. Правилно ли е това, или трябав да включа и още неща??? Благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th January 2009, 20:54
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Правилно е, не яж след 18-19 или просто не яж нищо 3-4 часа преди лягане, освен чисто пилешко филе в краен случай. И пий много вода, но между храненията, а не по време на хранене.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st January 2009, 05:15
daria_K8 daria_K8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: софия
Мнения: 2
По подразбиране

От колко време ходиш на тае бо и къде и има ли ефект?Аз също ходя от скоро,но по 2 пъти в седмицата,за повече не ми остава време.Не спазвам някаква строго определена диета без сладко,тестено а и избягвам въглехидратите за сметка на това ям много плодове.Дано това да ми помогне да сваля 5кг които искам,а и малко да се стегна.Или тряба да увелича тренировките и да мина на НВД?Моля Ви за някакво мнение по въпроса.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th March 2009, 14:24
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Правилно е, не яж след 18-19 или просто не яж нищо 3-4 часа преди лягане, освен чисто пилешко филе в краен случай. И пий много вода, но между храненията, а не по време на хранене.
ю

При положение, че понякога съм до 22-24 часа на работа и си лягам 1-2, може ли да ям по-докъсно?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th March 2009, 07:01
daria_K8 daria_K8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: софия
Мнения: 2
По подразбиране

Преди спазвах стриктно това правило и наистина имаше ефект,но лошото сега е че давам и нощни смени и дори и да ям в 18 после пак огладнявам...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th March 2009, 16:27
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

здравейте ,нека и аз да се включа в темата.От месец тренирам тае бо вкъщи и има страхотен ефект.Правя го почти всеки ден и усещам страхотна промяна,вече даже съм пристрастена спазвам следната диета: не ям месо не ям бяло брашно ,не ям олио,оцет,вегета ,сол ,бяла захар,нищо сладко,никакви жиотински продукти от рода на кис.мляко или яйца.За сметка на това ям всичко останало,но колкооото ми се яде.На тази диета съм от около 7 месеца и е страхотна!!!Първият месец се чувствах зле,защото излизаха токсините,а сега направо летя.Когато го съчетах и с тае бо-то се стегнах много.Не ям след 7 и всеки ден кантарът отчиташе нови килограми свалих 7 и сега съм ги заковала на 51 от 58 висока съм 169 .
Много съм доволна и го препоръчвам на всеки,промених си целият режим на хранене и с тренировки ,организмът ми се промени,кожата ми се изчисти и съм много доволна!!!Ако някой се интересува от нещо да пита
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd April 2009, 07:19
Аватара на djudistka
djudistka djudistka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 132
По подразбиране

6eilka ,като не консумраш нищо животинско, как компенсираш липсите?
Аз спазвах строг пост 50 дена ,не бих казала ,че се чувствам прекрасно .
По -добре ми е ,когато приемам от всички групи храни, като не прекалявам.
А за тае бо мога да говоря непрекъснато ,това ми е любимото занимание.
Тренирам три-четири пъти в седмицата по 1 час .
__________________
И животът като баснята се цени не по дължината си, а по съдържанието .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th May 2009, 21:09
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Просто нямам липси!Всичко което се съдържа в животинските продукти го има и в растителните.Прочетох доста информация по темата за вегетарианството ,ако някой се интересува има толкова много инфо. в нета.Разбира се това е моят избор и всеки решава сам за себе си.Факт е ,че не се чувствам отпаднала като в началото.50 дни пости не са достатъчни да промениш начина си на хранене,те са просто по-лек режим на хранене и през това време организмът не може да престане да си мисли за вкусните вафлички и пици,които за съжаление са толкова вредниза тае бо-о съм с тебе
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th June 2009, 18:57
retete retete не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 82
По подразбиране

и какво ядеш всъщност? само плодове и зеленчуци?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd November 2012, 00:05
ivaf1992 ivaf1992 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,тае-бо -то е супер преди години бях 80 кг. 155см. , ходех на тае-бо 3 пъти в седмицата в продължение на 3 месеца и свалих 20 килограма,сега съм 60 163 е нее кои знае какво но сравнени с преди .... и не спазвах никаква диета даже ядях повече , мисля дори пак да почна ..Така че някои ако се чуди дали да започне дори не се замисляйте те......
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТаеБоДиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:55.