IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #19  
Стар 18th December 2012, 22:45
m_jinny m_jinny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
По подразбиране Проблем...

Проблем - от чисто любопитство въведох данните си за въпросните добавки и натиснах продължи, но затворих следващите прозорци, защото изведнъж започна да ми ги отваря отново и отново... След 5 минути получих имейл с номер на поръчка за 2 опаковки на стойност 120лв. Без да съм потвърждавала нищо! Веднага изпратих имейл на подателя и намерих някакви общи услови, в които имаше имейл адрес за контакт като изрично упоменах, че НЕ съм поръчвала и НЕ ИСКАМ този продукт. Нямам отговор до този момент, но имам някакъв проблем с компютъра, защото изпрати въпросния ми отговор няколко пъти. Но си остава проблемът с "поръчката" и защо така се получи?!?!?!? Сканирах си компютъра за вируси и се оказа, че има. Какво да направя сега?!? НЕ ИСКАМ въпросните хапченца и изрично казах в имейла ми, че НЕ ги искам и НЯМА да платя! Някой имал ли е подобен проблем и с кого да се свържа в случая???
Отговори с цитат
 

Етикети
raspberry ketones forte, малинови кетони

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАГЛАИЗМАМАХАПЧЕТАЗАОТСЛАБВАНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:32.