IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th April 2011, 00:56
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela Виж мнението
И какъв беше развоя???????????????????????
Двете ме зарязаха, ама аз имах третааааа
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th April 2011, 01:07
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

ми тъй де, няма да си капо я
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th April 2011, 11:39
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Работата е такава, че като отидох у Варна да уча имах две отворени връзки. Едната с една съфорумка, а другата, с едно момиче от друг град. Така се случи че първо дойде едната за една седмица, после - едната тръгва, другата пристига за още една седмица! Горката настояща, трябваше да чака цели две седмици да се начукаме с другите две

Но, по това време връзките беха отворени, не се ревнуваше толкова и всеки си правеше квото си иска, нищо че твърдят, че сега младите били такива - онакива! И ние си бехме полигамни, и то много!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th April 2011, 01:34
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66 Виж мнението
Горката настояща, трябваше да чака цели две седмици да се начукаме с другите две

малееееееееееееееееее,кви работи научавам,басииииииииииии
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th April 2011, 08:47
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Не мога да кажа,че е било точно "късане",по простата причина ,че съм нямала някаква сърцераздирателна връзка...та да изпадам в подробности,но съм показвала по брутален начин ,че някои мъже са излишни.
Преди няколко месеца имаше един пич,с който се виждахме за да задоволяваме животинските си нагони и винаги съм мислила,че от него не става нищо друго освен перверзна машина за секс,но преди няколко седмици тотално разбрах,че трябва да го разкарам. Бяхме на кръчма и аз бях с рокля и с чорапогащник,който обаче леко скъсах като слизах от колата,съвсем лекичко,едва се виждаше.Седнали сме да пием,и ме дърпат на хорото ,а мене ми беше изморено и не ми се става,а нашия изръси: Тя таз със скъсания чорапогащник,я хванал срам,за туй не иска.. Погледнах го мръсно,станах , хванах си чорапогащника с двете ръце точно до скъсаното,разкъсах го тотално,до коленете..след това другия крак..и отидох да играя хоро...ей с тая малка постъпка ме отврати.. естествено исках да му го на*укам два ката за да се почувства зле и реших по най бруталния начин да му го кажа ... Легнахме си и започнахме да правим секс,в момента в който аз бях горе,се наведох към ухото му,захапах го ,след това му прошепнах: Ти си пълен селяк.... след 3 мин свършвам..искам да си облечеш панталонките и да изчезнеш от апартамента и живота ми за цял живот . Сами се сещате каква беше реакцията му,оназ му работа стана като от онези жилираните червейчета,..дето на децата ги купуват..и избега засрамен.

Друг комичен случай с един тип ми се случи миналата седмица в един клуб в София.Играе ми пред очите като Азис и ме отвръщава...придава там некви чалъми селски...прай се на отворен...и отива при Диджея,и слушам : Поздрав за Момичето в червено на Бара..обръщам се към диджея и той вика: Да , да точно ти, с песента на Малина и Азис-Най красивата.... а оня ми вдига чашката с уиски и ми вкарал усмивка на Елвис на млади години..ужас...
Eстествено да върна жеста,отидох при диджея и поисках I'm just a gigolo na Louis Prima,обаче той каза,че я няма и няма как да е тая песен,затова пък в съща тематика предложи някаква чалга дето се пееше: Жиголо..пише ти на лицето..жиголо всичко в теб се купува....ей такива нещица..пича беше поздравен стабилно от момичето в червено... и напусна с подвита опашка.

А последния ми и най фрапантен случай беше когато се запознах с един мъж чрез общи познати..бяхме седнали на кафенце доста познати и той дойде...веднага ми грабна окото,беше чаровен.... поръча си чай... донесоха му чая..и знаете ли какво направи тоя прост и кух младеж????? Скъса пликчето с чая,дето требва да сложи във водата и изсипа всичко в чашата си..сами може да познаете какво стана...чаят целия в някакви сушчици... спукахме се да се смеем...викнах сервитьора за да му даде цедак

Адски много мразя прости мъже...много..... отврAщават ме.Спирам да пиша,че...се уУУУУУУлях.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!

Последно редактирано от Taneva` : 12th April 2011 на 09:00
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th April 2011, 10:16
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Танева , разби ме кви са тея чудаци, квой туй нещо , те и по лоши неща заслужават...ама добре си им го .....
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th April 2011, 14:08
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Taneva а хахаха този последният с чая оооооооо не не веднага се сетих за един случай доста отдавна, излизах се с един адвокат - около 30 годишен, хахаах чак сега като се сетя и още ми е смешно. Отиваме на ресторант , ама ти казвам всичко ток и жица в ресторанта, луксозен , само менюто на мъжа има цени . Поръчваме си каквото си поръчваме и започваме със салатата , така не сметнах за нужно да ям окрасата на чинията и за това на въпроса на сервитьора , дали е свободна казах да . Но не моят човек го накара да му присипе морковчето и листото от салатка в неговата чиния , защото щял да ги яде като не искам аз. Направих се , че не съм видяла, докато не дойде основното , всичко добре докато моят човек не поиска люти чушки , сервитьора смотолеви нещо , но донесе , не можа да изяде три и двете си ги уви в салфетка за в къщи и си ги пъхна в сакото ))) Да не говорим че от лютото тръгна хрема и хаха сещате се кво последва.
За финал блъскаше като луд по чашата с кафето докато си разбъркваше захарта и накара хората да разместят половината маси за да си направим снимки. Никога, никога повече не искам да преживея това , голям срам брах!
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12th April 2011, 14:51
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Легнахме си и започнахме да правим секс,в момента в който аз бях горе,се наведох към ухото му,захапах го ,след това му прошепнах: Ти си пълен селяк.... след 3 мин свършвам..искам да си облечеш панталонките и да изчезнеш от апартамента и живота ми за цял живот .
Ааааааааааааааахахахаххах ахахахахаахаххахаа Таневааааа,
ти си малко на варианта отмъщението е ястие, което се поднася студено. Има какво да се научи човек от теб
__________________
Дипломата е човек, който ще те прати да вървиш по дяволите, по начин, по който да очакваш пътуването с нетърпение!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12th April 2011, 15:48
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

ха-ха-ха!!! То пък мани,ами твоя Далия, и адвокат бил...тцтцтцц Ужас..такива простаци да не дава Господ да срещаме..че ако имам лопата,директно копая и се заравям от срам..

Саше...от мен може да се научи доста , да,но и аз се уча от други...
Относно отмъщението...студено..леде о.... колкото се може по горчиво и брутално...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 12th April 2011, 16:05
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

Може да е бил толкова заслепен от теб, че да започне да прави глупости. Това не го казвам с ирония. Вие (жените) имате ли представа, че понякога по такъв начин ни действате, че губим и ума и дума, координация и какво ли още не. В главата ни е само едно нещо - как да влезем във вас
__________________
Дипломата е човек, който ще те прати да вървиш по дяволите, по начин, по който да очакваш пътуването с нетърпение!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОНКУРС'Найякозарязваненагадже'
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:13.