IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5011  
Стар 5th May 2012, 12:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Бягаш, ако можеш. Знаеш ли как се пътува цял ден с работници в натоварена кола, при 42 гр температура на сянка и повреден климатик? Потни, небръснати от Трифон Зарезан, устите изпускат уригни на отлежала ракия, развалени зъби и гноясали язви в стомаха..
Meet U, ако напишеш книга (но написана с въздържание), обещавам (най-тържествено) ще си я купя!
  #5012  
Стар 5th May 2012, 12:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
В днешни време гладни кокошки няма. Нито по селата, нито по градовете.
Нещо не вдявам, искам подробно обяснение.
  #5013  
Стар 5th May 2012, 12:16
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Да напиша книга за работниците? Че кой не ги познава? И можем ли да я напишем с въздържание? Понеже те така деликатно препращат всякаква жива и нежива материя на майка й в гъза - през две секунди, с езика на Димчо Дебелянов и Хр. Смирненски...
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #5014  
Стар 5th May 2012, 12:19
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Момичета,стана точно си мислих!
Нищо ми няма ,докторът не кожа да повярва,че са ме върнали за това!каза ,че имам еди какво си,и той го имал и сестрата и тя и в общи линии било някакъв "козметичен" дефект на сърцето,нищо особено....
ЗАЩО ме върнаха ,толкова ме е яд!Кои знае кога ще ми дадат пак дата !Отиде ми и желание и всичко!
Изписа ми магнезии,ей така за успокоение на соф. лекари,мо каза че и "днес " да ида ,пак всичко ще е наред и е готов да влезе с мен в операционната!
Как ще ти е отишло желанието?
Не се ядосвай излишно, най-вероятно ще се намери дата да те вмъкнат. Най-важното е, че ти си здрава! (Е, наистина обаче, като не са сигурни лекарите, обаче ти изпраскат ей така, че нещо ти има ... само излишен стрес за пациента. )
  #5015  
Стар 5th May 2012, 12:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Да напиша книга за работниците? Че кой не ги познава? И можем ли да я напишем с въздържание? Понеже те така деликатно препращат всякаква жива и нежива материя на майка й в гъза - през две секунди, с езика на Димчо Дебелянов и Хр. Смирненски...
Не за работниците, за всичко, и без това ти се отдава да скачаш от тема на тема.
Глей сега, колко несериозно подхождаш - а аз съм сериозна. Честно.
  #5016  
Стар 5th May 2012, 12:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
първо при Георгиев,после при Илио.ти си с малка кубатура инче,блазети.пусни една снимка,по банцки поне
А Лиде ,да новата визия си права
Ели, ще те помислят за луда - да си намаляваш имплантите, т.е. кубика ... не знам, де, ти си знаеш. И аз не съм цицоман, та те разбирам донякъде. Ама имаш ли проблеми при намирането на сутиени?
Ще пусна снимки, отдавна се каня, ама ... нещо съм несериозна.
А, и понеже не помня: пращала ли си ми твои снимки?
  #5017  
Стар 5th May 2012, 12:26
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Нещо не вдявам, искам подробно обяснение.
Подробностите са, че рядко ще намериш гладна селска кокошчица. Криза, криза, ама на всичките им капе масчица от трътчицата. Сред градските кокошки също рядко ще намериш умрели от глад. Повечето си имат доста яки кълки,добър фон дьо тен, добре накокошинени,високи токчета, хубав бръшинг. По-скоро можеш да срещнеш израхитяли от алкохолна диета пуяци. Завърти се около гарата и автогарата и ще ги видиш.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 5th May 2012 на 12:37
  #5018  
Стар 5th May 2012, 12:34
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

не съм цицоман и аз.не ми се снима сега,по-натам...
  #5019  
Стар 5th May 2012, 12:35
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Не за работниците, за всичко, и без това ти се отдава да скачаш от тема на тема.
Глей сега, колко несериозно подхождаш - а аз съм сериозна. Честно.
Защо пък аз да не съм сериозен? Може ли свят без работници? Доцент по микробиология си, но запушената ти мифка връща помия. Кой ще извикаш? Професора? Пак до работниците ще опреш. Съществуванието им е тясно обвързано с пиячката и фолк-музиката. А накъде в днешно време без този свят?! Същото и за света на сисите, който представлява 99% от другото наше всичко. Ако напиша книга за ранно-пролетното пъпкуване на дивия чесън, кой ще ми я купи?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 5th May 2012 на 12:40
  #5020  
Стар 5th May 2012, 12:48
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

semele, браво, знаех си. Просто ИС е много педантичен към предоперативните изследвания (и не само). Факт.
Звънни му лично още в понеделник и настоявай за дата в близко бъдеще.

Нелка
, с кеф бих дръннала едно-две Мохитца с тебе, душа, ама си имам мини ремаркенце. Мъкна си го навсякъде с мен. Така че вечерните морски излизания ще ги пропусна и това лято. Виж, за нЯщо дневно и плажно не моа са запра.

Ели, качи някой фотос де, не се скатавай. Да видя аз що си мислиш, че са ти големи. Пуууу, невидяла ми се и грандоманията на мене.

Инче, дай и твойте слънчогледи да зърнем де. Аз съм ги виждала, ма те са узрели още оттогава.

ЛилитУ
, мноУ си критична към Ванеса. Аз мислех да я питам за нослето, ама замълчах. Та сега ме загризка любопитството. Ванеса, имаш ли рино?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:16.