IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th November 2011, 16:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нямам и намерение да споря с когото и да е тук. Вече съм си изградила мнение за потребителите. Има такива, които харесвам и на чието мнение държа и такива, които даже не си правя труда да прочитам какво са написали. Тук съм за определено нещо и питам и давам мнение за него. Овации не искам и не търся.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 4th November 2011, 16:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Маркова интелигентна дискусия с забележки и подмятания не се води ! Води се с разумни доводи и без размахване на пръст и после да очакваш другия смирено да наведе глава но ако е направено с умерен тон и с доводи едва ли ще се стигне до отпор нали ? или ти е трудно да го осмислиш ?? ( я да видим ся как се реагира на забележка )
Обърни внимание на написаното ти. Човек трябва да има и самокритика, ако имаш поне малко такава и ако въобще може сама да се прецениш самата ти си вземи забележка.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th November 2011, 16:38
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз пък да си кажа. Днес изказванията на Сус особено ми допадат. Нищо че вчера и мен ме смъмри. Но аз като добра котка (а не бандит като нея), подвих опашка и размислих върху казанато и знам, че не ме мисли за тъпа наистина.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 4th November 2011, 16:39
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Това че не харесваш някои не значи ,че тяхното мнение е по малко вярно или ценно от това на тези които харесваш Или смяташ че след като харесваш някой тяхното мнение автоматично става най добро ?? Надявам се разбираш какво си написала .
Аз пък ценя всяко интелигентно мнение без значение дали е на някой който харесвам или не .И ако в момента смятам мнението ти за абсолютна глупост , то не значи че така ще гледам на всяко твое мнение
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 4th November 2011, 16:41
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Обърни внимание на написаното ти. Човек трябва да има и самокритика, ако имаш поне малко такава и ако въобще може сама да се прецениш самата ти си вземи забележка.
Хахахах видя ли сега до къде докарват забележките ??? направих го нарочно даже го написах , но явно една дребна забележка толкова те заслепява 4е дори не ме про4ете като хората !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 4th November 2011, 16:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

А ти как мислиш че преценявам кой ми харесва и кой не - точно по интелигентните изказвания се ръководя. Има такива дето са толкова ниско интелигентни, че всеки пост им е такъв и е безмислено да им обръщам внимание. Ма на теб просто ти е доста трудно да разбереш постовете ми. Съжалявам но се изказах достатъчно ясно. Който ме разбрал, разбрал.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th November 2011, 16:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
А ти как мислиш че преценявам кой ми харесва и кой не - точно по интелигентните изказвания се ръководя. Има такива дето са толкова ниско интелигентни, че всеки пост им е такъв и е безмислено да им обръщам внимание. Ма на теб просто ти е доста трудно да разбереш постовете ми. Съжалявам но се изказах достатъчно ясно. Който ме разбрал, разбрал.

Прости на нискоинтелигентната ,че не може да ти разбере високоинтелигентния пост ама ти сигурна ли си ,че сама можеш да си го разбереш ?
айде ся да не ми реагираш първосигнално ами седни и препро4ети какво сме писали и се замисли !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 4th November 2011, 16:54
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Прости на нискоинтелигентната ,че не може да ти разбере високоинтелигентния пост
Еййй! Кефиш ме днес! (емот "In love")
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 4th November 2011, 17:16
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Моля, моля,моля! Без уронване на престижа! Лъке,съсгласи се с характеристиката на бай Силикон. Як е, устойчив е, траен е! Дай ми да мачкам двата твои баювци- неспирно три дена и три нощи, с каквато сила аз си знам, да видиш че нищо няма да им стане, и че на четвъртия ден пак срамежливо ще се подуят в посока на законния ти мъж.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 4th November 2011, 17:24
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

О, не! При такова мачкане със сигурност ще се спихне силикона и ще се наложи спешна подмяна. Друго е Сус с нейните котешки, меки лапички
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: цензура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:17.