IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 10th October 2015, 07:32
Vencislava Dragneva Vencislava Dragneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 2
По подразбиране

ДОКТОР СТОЯНОВ Е НАИ-ДОБРИЯТ СПЕЦИЯЛИСТ АЗ ЛИЧНО СЪМ СИ ПРАВИЛА И НОСА И ГЪРДИТЕ ...И СЪМ ЗАВЕЛА БЕЗБРОИ МОИ ПРИЯТЕЛКИ ..ВСИЧКИ СМЕ АБСОЛЮТНО ДОВОЛНИ ТОВА Е ДОЛНА КЛЕВЕТА!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 16th November 2015, 09:15
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Бях оперирана от др.Стоянов преди месец и половина и съм много доволна от избора си.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 7th March 2016, 16:06
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Здравейте,
Обмислям операция, и ме насочиха към д-р Ильо Стоянов. Може ли някой да помогне? Скорошни операции и мнения- ще съм много благодарна. Благодаря и поздрави.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 14th February 2017, 14:15
Аватара на Bji
Bji Bji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 2
По подразбиране

И така може би аз съм най-новата тук, здравейте, имах консулт при д-р.Стоянов останах очарована! Предстои ми да насроча дата за уголемяване на бюста бих се радвала да прочета мнения на момичета скоро оперирани от него. Благодаря!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 25th February 2017, 14:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bji Виж мнението
И така може би аз съм най-новата тук, здравейте, имах консулт при д-р.Стоянов останах очарована! Предстои ми да насроча дата за уголемяване на бюста бих се радвала да прочета мнения на момичета скоро оперирани от него. Благодаря!
Успех! Докторът е добър. (Въпреки че не съм оперирана при него.)
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26th March 2017, 15:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bji Виж мнението
И така може би аз съм най-новата тук, здравейте, имах консулт при д-р.Стоянов останах очарована! Предстои ми да насроча дата за уголемяване на бюста бих се радвала да прочета мнения на момичета скоро оперирани от него. Благодаря!
Аз се оперирах при него 2011 година и съм супер доволна. Може би не е достатъчно скоро, но с годините практика само ще е станал по-добър. И, това което е, гърдите ми изглеждаха перфектно още след третия ден, когато отидох да ми сменяват превръзката и за първи път ги видях без сутиен. Аз му обясних какво търся като резултат и той избра имплантите, размера и т.н. Получих точно това, което исках.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 27th March 2017, 01:28
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз се оперирах при него 2011 година и съм супер доволна. Може би не е достатъчно скоро, но с годините практика само ще е станал по-добър. И, това което е, гърдите ми изглеждаха перфектно още след третия ден, когато отидох да ми сменяват превръзката и за първи път ги видях без сутиен. Аз му обясних какво търся като резултат и той избра имплантите, размера и т.н. Получих точно това, което исках.
Здравей, на мен ми предстой операция при него на 18-ти април. Можеш ли да ми пратиш снимки на лично или на max_vip@abv.bg ?
Отговори с цитат
  #68  
Стар 27th March 2017, 13:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от paolisha Виж мнението
Здравей, на мен ми предстой операция при него на 18-ти април. Можеш ли да ми пратиш снимки на лично или на max_vip@abv.bg ?
Изпратих и видях, че вече съм ти ги пращала
Отговори с цитат
  #69  
Стар 28th March 2017, 11:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Шоки, как си? Отдавна не си се мяркала тук.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 11th April 2017, 14:40
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте. Правих консултация при Динев, каза ми 495 сс минимум, кръгли подмускулно, за да избегнем лифтинга. На мен обаче това ми се струва страшно голяма кубатура и си записах час за консулт при Тепавичарова. Чудя се дали да не видя и Ильо Стоянов какво ще ми каже. Ефекта, който търся е попълване на гърдите, не кой знае какво уголемяване. Моят бюст никога не е стоял високо и явно не ми е такъв профила, няма какво да се напъваме да го правим висок (а и в този случай просто без лифтинг няма как). Дали някой е правил мамопластика с таква цел, да каже как се е получило при него?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИльоСтояновтъргашилилекар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:12.