IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd November 2011, 00:31
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране цензура !

Последните безумни прояви във форума ме накараха за пореден път да се замисля над една дилема: дали да спра да влизам и да чета глупости и арогантни постове с простотии ( което съм сигурна,че не е само моя лична дилема , а и на всеки нормално интелигентен потребител, държащ на форума), или да вземем да направим нещо по въпроса занапред, съвместно с администраторите......И тк точно този форум е единственото място с толкова пишещи хора по темата и толкова много информация, и на практика е единственото място, на което човек може да обмени опит по темата в интернет на български, то считам,че абдикацията от него за сметка на нечии неврастении и безчинства би била най-глупавата постъпка на всеки, който би могъл да даде нещо ценно на форума и другите потребители.....Да не споменавам факта, че когато аз бях нова тук, навсякъде имаше и снимки, нещо ценно, разглеждаш спокойно, без да искаш на всеки на лични поотделно.....което сега е вече мираж, и то точно благодарение на недоброжелателни лица, влизащи тук да се забавляват , и нямащи общо с тематиката на форума.....
По този повод имам следното предложение:
1 Четенето да остане свободно за всички, това няма как да се контролира, а не е и нужно
2. Писането - с регистрация, както досега, НО да се уреди от админите да има 1 или 2-ма тип администратори , които да имат право да трият или да забраняват на определен потребител да пише в подфорума, което е различно от общ бан, за който са необходими други провинения....тоест, да не се смесва писането в този подфорум с другите за даден потребител.....в крайна сметка над тях ще си съществуват админите, които ще могат да променят каквото искат, ако сметнат,че има несправедливост по отношение на даден потребител....

Имах и идея за общ блог на оперираните с парола, но не ми идва наум как можем наистина да избегнем недоброжелатели, ако някой има идея, и това би било добре...

Не знам вие как възприемате пространството, в което споделяме неща, които и близките на някои не знаят, но аз го определям като една обща маса, с разговори на обща тема, и не бих желала някой непознат да седне от вратата на масата и да му се дава правото да обижда и ръси каквото му дойде....или само защото някой е попрекалил с алкохола и се лигави и обижда , да има правото да продължава да стои на масата, докато не изтрезнее.....това много образно наистина, но дано съм успяла да обясня по този начин смисъла на целия ми пост.....

Ако имате пък други предложения- давайте !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 2nd November 2011 на 00:34
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd November 2011, 00:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Предлагам да ме направите модератор
Иначе съм абсолютно съгласна
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd November 2011, 02:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз също съм съгласна да се затегне положението! Но съм абсолютно против най-старите, знаещи и помагащи да се отказват да влизат тук, защото има много момичета, които могат да предотвратят ужасни грешки, ако попаднат на този форум. Просто ми се ще достъпът до секцията за пластична хирургия да стане малко по-ограничен, дори от четящи. За да може да се пускат снимки сободно, без да се страхуваме, че някой дърт чекиджия си прави кефа на тях... А аз като пратя искане за снимки на лични, отива половин година, защото абоната не влиза редовно. Не знам обаче как е възможно да се случи това..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd November 2011, 08:03
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Теда, права си за всичко !
За съжаление това което предлагаш като мерки, едва ли е възможно.
За да е подредено и "чисто" е нужно постоянно модераторско присъствие, което да трие неадекватните и обидни постове и спама също.
Такива инфантилни включвания като на Янка ли е ква е, има навсякъде из нета, по всички форуми, няма как да се ограничи простотията, НО ТАМ ИМА МОДЕРАТОРИ, които навреме трият и ограничават подобни прояви на емоционална нестабилност

Преди седмица писах на трима модератори, че имам проблем с профила и досега няма ни вопъл, ни стон, не са си прочели ЛС-тата дори
Даже като се има предвид, че форума е на автопилот, може да сме доволни, че е в такъв горе-долу приличен вид, макар че е пусто и неприветливо

Учудвам се, че изобщо някой баннва Дециро. Не знам по сигнал ли го правят, на инат ли го баннват, но явно някой следи точно, определено и само него ?!
И както виждаш, пак си е намерил начин да пише ! Е, сега ако имаше адекватен мод, щеше да затрие неговото мнение, съответно и моят отговор и всичко ОК, нямаше да има излишни приказки по въпроса за сутиена !

Не се замисляй изобщо, а НЕ СПИРАЙ да пишеш ! Ако спреш, нищо няма да промениш, освен че адекватните ти мнения ще липсват на заинтересованите потребители.
Разни дебилни включвания, като последната мома ше има винаги, няма да спрат, още по-малко ще се трогнат, че някой ценен кадър напуска.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd November 2011, 08:27
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Аз открих този форум чрез Пластична хирургия и по-точно Мамопластика.Доста теми изчетох преди да се регистрирам и да започна да ви пиша.И доста още ще ви чета,понеже трябва да поизчакам да дойде моето време
Мога да кажа,че тук има много добронамерени съвети;полезна информация;термини;лични истории...
Напоследък в целия форум като цяло е леко напрегнато,не само тук!Но ще бъде тъжно,ако от форума отсъстват опитни мнения!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd November 2011, 10:02
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не забравяйте, че форумът може да е дал и дава полезна информация, но може и да подвежда.
Мисля, че тук е свободно пространство и трябва да остане такова. Нека пишат и противници на силикона, нека пишат както застъпници, така и противници на хирурзи.
Аз не бих участвала в блог, прекалено много виртуални пространства ще ми станат
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd November 2011, 10:13
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Лъки,никой не казва да пишат само доволните и привържениците на силикона.Има и недоволни,има и противници.Всеки има право на мнение,но напоследък има прекалено много негативизъм,нападки и обиди.Това трябва да спре.Правилно е да си кажеш мнението,но не и да го натрапваш!/Да уточня не визирам теб и нямам нищо против теб.Просто продължавам следвайки твоето мнение./
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd November 2011, 10:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Каквото и да си говорим за съжаление няма кой да ни чуе
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd November 2011, 13:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Форума на мен ми е много полезен, за щастие има потребители, чието мнение е много компетентно и научих много от тях. Няма да споменавам имена, защото не искам някой да пропусна и да бъде обиден. Аз съм тук за отдел мамопластика най-вече, наисина може да съм задавала глупави въпроси относно темата, но получавах много адекватни отговори. В крайна сметка чрез мненията на някои потребители разбрах точно какво искам и какво не искам от мамопластиката. На мнение съм, че когато се отвори каквато и да е тема нека да се пише по темата, защото повечето теми са оспамени. И хора, които не се интересуват от мамопластика, ринопластика и така нататък да не влизат и да се заяждат по въпросните теми. В друга тема го написах,ще го потворя и тук - преди няколко години когато първо четех само а след това се и регистрирах форума беше страхотен, сега е супер изнервящ. Трябва да се наложи някакъв контрол, но как наистина незнам.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd November 2011, 14:04
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

За съжаление форума вече се чете от много болни мозъци,затова ще обеднява все повече на снимки и на информация засягаща дадената тема.
Не знам ,защо се позволява на тези безмозъчни болни мозъчета да продължават да си пишат и пишат ,явно тук наистина няма и няма и да има контрол..единствения начин е да си разменяме скайпове и еимейли ,което е доста трудоемко понякога.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: цензура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:45.