IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 21st September 2007, 09:57
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране Отношения снаха-свекърва

Момичета започвам аз,защото мисля, че имам с какво да се "похваля".Първата ми свекърва беше разкош,отгледа ми детето и с удоволствие и казвах мамо.Дори сега, когатосина ми и е на гости и се обаждам си говорим като приятелки.За синчето обаче не мога да кажа същото-друга тема.
Настоящата ми свекърва не ме искаше още от самото начало.Един ден ме покани у тях на кафе/един етаж по - надолу/Аха,викам си ще стопляме отношенията.Да,ама не!Каза ми,че сина и е ерген и трябва да вземе мома,пък и аз само съм се събула и влязала.Е,ако сина и много ме иска,тя ще се примири,но държи да зная,че мрази дори да ме гледа как се качвам по стълбите!
Сега 2 години по късно ми гледа дъщерята,просто защото и е внуяка или по скоро, защото е дете на любимия и син.Благодарна съм и за това,но тези думи и други подмятания няма да и ги простя и затова се отнасям с нея служебно.Относно поставянето на силикона ми ви казах в друга тема.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отношенияснахасвекърва
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:25.