IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #4281  
Стар 28th September 2012, 12:45
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Славена на теб кога ти беше консултацията, че ти е за 13 февруари операцията, аз вчера говорих с една сестра от "Синумед" и каза, че до януари всичко е планувано, и каза също, че ако мина на консултация през декември операцията ще е към септември 2013г...много ми се вижда....като период
  #4282  
Стар 28th September 2012, 13:07
slavvena slavvena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Консултацията ми беше отдавна, преди 3 месеца мисля, но точна дата не помня. Аз също се интересувам за лонгетата? При мен ще има изправяне на носна преграда и оправяне на връхчето, което ми е доста изкривено в резултат на чупения ми нос
  #4283  
Стар 28th September 2012, 14:06
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране лонгета

Няма ли някоййййй, който ще го оперират на 8-9 , имам нужда от подкрепа
  #4284  
Стар 28th September 2012, 15:01
fatalna_kombinaciq fatalna_kombinaciq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,знаете ли дали пиенето на противозачатъчни оказва някакво влияние преди операцията?
  #4285  
Стар 28th September 2012, 16:40
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Искам да ви попитам,дали антибиоците пречат ли на операцията,т.e преди 15 дена преди операцията?
  #4286  
Стар 28th September 2012, 16:42
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Alba Виж мнението
Hermiosa , мина ли ти операцията, разказвайййййй
Още не разболях се преди операцията,и се отложи..
сега трябва нова дата..
  #4287  
Стар 28th September 2012, 19:36
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Хермиоса, на теб Асенов каза ли ти конкретна цена?
  #4288  
Стар 28th September 2012, 22:40
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Хермиоса, на теб Асенов каза ли ти конкретна цена?
Аз не съм при Асенов..
Искам да ви попитам,дали антибиоците пречат ли на операцията,т.e преди 15 дена преди операцията?
  #4289  
Стар 29th September 2012, 10:32
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Alba Виж мнението
Здравейте ,

На мен ми предстой операция сега на 09.10 и вече яко ме хваща шубето,както споменха по-рано аз нямам сериозен проблем на нослето, малка гърбичка и на консултацията Д-р Джамбазов ми каза, че ще нося лонгета 4 дни до колкото помня, а сега четейки форума съм малко стресната, тк някъде прочетох , че се носи 2 седмици и искам да ви попитам има ли някаква закономерност в това, колко време се носи или е индивидуално ?

Проблема идва в това, че съм на нова работа и ако отсъствам 2 седмици, си мисля , че може да ми изстине мястото.

Другото за което искам да попитам е болничния от кой се издава от личния лекар или от "СИНУМЕД", тк аз не мисля да споделям за операцията пред шефовете си, тк няма да ме пуснат, въпреки, че идеята ми бе да кажа , че имам проблем с дишането, но тк вече знам , че по-добре да не казвам се питам за това дали има опция да се напише на него, че са ме оперирали от язва или нещо в тоз стил ?

Дайте някакъв сЪвет ????
Няма как да стане тая опция на болничният да ти пишат операция от язва.Това е нелепо. Вземи си неплатен, ако не искаш да ти изстине мястото. Кажи, че ще имаш операция поради затруднено дишане. Може пък и платен да те пуснат хората.
Щом Професорът ти е казал, че 4 дни ще носиш лонгета, значи е така.Явно ти е малък проблема.
  #4290  
Стар 29th September 2012, 10:48
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Alba Виж мнението
Здравейте ,

На мен ми предстой операция сега на 09.10 и вече яко ме хваща шубето,както споменха по-рано аз нямам сериозен проблем на нослето, малка гърбичка и на консултацията Д-р Джамбазов ми каза, че ще нося лонгета 4 дни до колкото помня, а сега четейки форума съм малко стресната, тк някъде прочетох , че се носи 2 седмици и искам да ви попитам има ли някаква закономерност в това, колко време се носи или е индивидуално ?

Проблема идва в това, че съм на нова работа и ако отсъствам 2 седмици, си мисля , че може да ми изстине мястото.

Другото за което искам да попитам е болничния от кой се издава от личния лекар или от "СИНУМЕД", тк аз не мисля да споделям за операцията пред шефовете си, тк няма да ме пуснат, въпреки, че идеята ми бе да кажа , че имам проблем с дишането, но тк вече знам , че по-добре да не казвам се питам за това дали има опция да се напише на него, че са ме оперирали от язва или нещо в тоз стил ?

Дайте някакъв сЪвет ????
При теб може да се налага само пилене или нещо съвсем леко, затова да трябва да носиш толкова малко лонгетата - радвай се
Относно болничния - иди при личния си лекар и се уговорете да ти даде болничен за гнойна ангина, примерно, 5 дни спокойно можеш да си вземеш. А след операцията, когато те питат дали искаш болничен - казваш "Не" и си готова - имаш си болничен от личния и е за гнойна ангина, никой няма да разбере за носа ти
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:02.