IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 3rd July 2007, 22:27
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Само да не се наложи да е някоя със заседнал пожарогасител Бе кой знае кви хора има по тоя свят.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #112  
Стар 4th July 2007, 23:46
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

И аз като малка си бях навряла едно кръгло копче в носа, без да искам, и пробвам да го махна, но то е кръгло и не успявам, и се уплаших, отивам при майка ми, и тя ми каза да "пърхам с нос навън" и то наистина изскочи

Друг гаф ми е като бях първи-втори клас, тичаме с една приятелка на едно игрище, и някаква болонка почва да ме гони. И аз много се уплаших, и тичам ли, тичам, и болонката ще ме настигне, и аз сядам в една непозната жена, която пиеше кафе в заведението на площадката и й казвам: "Лельо, спаси ме!".

Иначе съм се спъвала доста често по стълби. Веднъж нося един хляб в ръцете си, без торбичка, и така се спънах като се качвах нагоре по стълбите, че го изпуснах точно в краката на един готин комшия

Веднъж разказвах на един френд за един контрольор в метрото, и му го описвам: "Абе не се ли сещаш, един цайсат такъв?". А френда носи очила постоянно После след време тази история я разказах на една приятелка, която също носи очила с диоптър Ами въобще не се усещам, к`во да направя
Отговори с цитат
  #113  
Стар 4th July 2007, 23:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flora
Веднъж нося един хляб в ръцете си, без торбичка, и така се спънах като се качвах нагоре по стълбите, че го изпуснах точно в краката на един готин комшия
ааа признай си, че това е било нарочно
Отговори с цитат
  #114  
Стар 5th July 2007, 03:08
KIRO
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране not good

Аз бях на ужасен купон в надежда преди години. Очевидно бяха компания с която нямах никакви допирни точки. В кухнята на партито имаше няколко човека, които играеха карти. Бяха облечени като за абитурентски бал - 2 момичета и 2 момчета.

Докато хапвах торта реших да погледам играта им и се надвесих на едно от момичетата и в този момент... Тортата (сметанова с много крем) падна точно върху новата му прическа.

Би трябвало да се сдухам, но всички на масата го направиха вместо мен и нямаше начин да не се изхиля безпомощно. От онези смехове, които са не на място, ама не можеш да ги спреш.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 5th July 2007, 11:16
Alex4o Alex4o не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 127
По подразбиране Re: not good

Цитирай:
Първоначално написано от BAD_NOVEMBER
Аз бях на ужасен купон в надежда преди години. Очевидно бяха компания с която нямах никакви допирни точки. В кухнята на партито имаше няколко човека, които играеха карти. Бяха облечени като за абитурентски бал - 2 момичета и 2 момчета.

Докато хапвах торта реших да погледам играта им и се надвесих на едно от момичетата и в този момент... Тортата (сметанова с много крем) падна точно върху новата му прическа.

Би трябвало да се сдухам, но всички на масата го направиха вместо мен и нямаше начин да не се изхиля безпомощно. От онези смехове, които са не на място, ама не можеш да ги спреш.

хахаха, забавно аз съм от Надежда


моят гаф...ооо те са много! Сега се сещам за един, когато бях мъничък, даже 2 Къпя си се аз в банята в мойто любимо зелено корито, цамбуркам си се и си играя, идва момента в който трябва да излизам...излизам си аз като пич, поглеждам си ръцете и какво да видя...те са гъбясали, ама аз като си ги видях рев, рев, рев мама идва и ме пита Сашкооо защо плачеш, какво има миличък С разтреперен глас казвам, хлипайки: мамоооо остаряяях


Возя се в трамвая с мойта готина и печена баба...(това пак като малък) и си говорим нещо и аз казвам ядосано: бабоо виж ги тея баби, като хлебарки са! Защоо бе Сашко, защо говориш така...ами виж ги големи дупета имат, и тънки крачета, точно като буболечки са
__________________
Дупе, пол няма :P
Отговори с цитат
  #116  
Стар 5th July 2007, 11:39
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

При мен са нон стоп щуротиите
Сетих се как преди няколко години звъни телефона в офиса,вдигам и отсреща приятен женски глас :
-Добър ден ,търся Ленда
Аз решавам,че това е една моя приятелка и отговарям през смях:
-Ами няма я в момента,една нейна прителка крава се обажда,нещо да предам ?
Отсреща направо усетих как се вледени жената.. едва успя да ми каже,че се обажда служебно ..и естествено не беше приятелката ми..
Отговори с цитат
  #117  
Стар 5th July 2007, 11:43
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Хахахахаха, ама Ленда, ти си просто цялата самороден бисер ж
Отговори с цитат
  #118  
Стар 5th July 2007, 13:33
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

Аз ако реша да се разписвам в тая тема - всеки ден ще имате по 3 поста, защото съм абонирана за всякакви такива случки. Сега ще кажа последните 2-3:
1. Миналата седмица се качвам от 5-ия на 6-ия етаж в офиса, срещам адвокатката, която много притеснено пита: "Някой да знае френски, че ми трябва спешно?", аз отговарям "Само устно", обръщам се и зад мен - БИГ БОС!
2. Отивам вчера в парламента да се видя с депутата, за когото работя. Отдалеч го виждам, че се е барнал в някакъв светъл костюм, гъзарски... Приближавам се до него, честитя му прическата и костюма и му казвам "Чакай да те огледам, какъв си ми готин" , свеждам си погледа и забивам поглед в чатала му, че го и задържам (желанието ми беше да демонстрирам поглед отгоре до долу, само че това долу много го съкратих. човекът се зачерви, притесни и ... да не споменавам аз като се усетих, ама замазах работата
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #119  
Стар 6th July 2007, 13:12
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

Здравейте и от мен! Когато синът ми беше на около 2 г.(сега е на9)бяхме на почивка на "Добринище".Заведох го но мин.басейн,а след басейна минахме през душовете на женската баня където естествено всички жени(предимно бабички ) бяха голи Синът ми старателно огледа всички наоколо и в един момент много учтиво се обърна към къпещото се най- близо бабе с думите"бабо ,къде ти е патката" представете си как ме изгледаха дамите Въпросната бабка отговори свенливо "епа немам бабе" а злото джудже изби рибата с коментара " а имаш,имаш ама ти е вътре в дупката така и не го разбрах какво имаше вредвид ,но по- възмутено никога дотогова не бяха ме гледали
Отговори с цитат
  #120  
Стар 6th July 2007, 13:43
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jj
" а имаш,имаш ама ти е вътре в дупката
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАЙГОЛЕМИЯТВИГАФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:30.