IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 8th July 2011, 21:16
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

не знам дали фрогнюз има нещо общо с предплатените карти фрог (frog mobile), които принципно са продукт на cosmote, които принципно притежават глобул, но ако отговора е да - не бих се почувствал изненадан.

Мтел дефакто не кара интервюираната жена да плаща, освен ако картата всъщност е на нейно име и тя я е била дала на майка си да я ползва. В такъв случай проблема си е неин, аналогично мога да взема 20 карти на договор от тях и след 1 месец да искам да ги върна, понеже съм ги бил купил за рибите ми, но не съм се сетил, че те не говорят и така или иначе в последствие съм ги събрал в един аквариум....
За разговорите, които никой никога не е провел може да си извади разпечатка, да се замисли къде е била картата в тва време и т.н. все пак говорим за сим карта не за нещо с извинение за израза - което майка й е отнесла в гроба си.
Ако пък договора е бил на името на починалата жена - Мтел пращат сметки на нея, картата предполагаемо не се е ползвала, има т.нар. празни фактури, събират й се няколко неплатени, спират й телефона, после я търсят да си ги плати, установяват, че е починала и тва е.
Изобщо не разбирам ТАЯ за какво РЕВЕ.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th July 2011, 23:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Какви са тия празни фактури, че и няколко? Мисля, че ясно е написано - не са искали да прекратят договора и след смъртта на титуляра. И най-вероятно са надписали разговори.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th July 2011, 01:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не се знае кой е бил титуляра
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th July 2011, 01:25
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
- Когато майка ми почина, 6 месеца се борих да спра картата й в МTel. Оттам ми обясниха, че тя имала договор, който не е изтекъл и аз трябва да й плащам месечната такса. Казвам: „Извинявайте, ама тя почина”. Независимо от това, имала договор за още 1 година, не можел да се прекрати.
Така по-добре ли се вижда?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th July 2011, 07:58
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
Cool

Цитирай:
Когато майка ми почина, 6 месеца се борих да спра картата й в МTel. Оттам ми обясниха, че тя имала договор, който не е изтекъл и аз трябва да й плащам месечната такса. Казвам: „Извинявайте, ама тя почина”. Независимо от това, имала договор за още 1 година, не можел да се прекрати.
тва не е верно, как да ти го обясня по-ясно?

Няма вариант Мтел да ме задължат по какъвто и да било начин да плащам фактурите на майка ми, независимо от здравословното й състояние.

За мене неква кифла мрънка пред мним репортер и двамата заедно правят статия.
едит:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%...B5%D0%B2%D0%B0
има линк и към страница с информация в wiki за майка й, и аз искам да те попитам ЗА КАКВО ИЗОБЩО ОБСЪЖДАМЕ НЯКАКЪВ СЛУЧАЙ ОТ 2006-ТА ПРЕЗ ЛЯТОТО НА 2011?

Цитирай:
Mtel принудили актрисата Алекс Сърчаджиева да плаща месечната такса на покойната си майка,
принудили?
С кво, с бой ли?
В интервю от 6-ти ЮЛИ 2011 тая на въпроса с какво й се налага да се бори споменава неква случка от 2006-та и за тебе това е нормално?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."

Последно редактирано от barrуwhite : 9th July 2011 на 08:20
Отговори с цитат
  #26  
Стар 9th July 2011, 09:25
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Вече всеки може да прекрати срочния си договор с едномесечно предизвестие, а и отпадна варианта да ти го подновяват автоматично без твоето изрично съгласие......което за да се случи, и моя милост има една милоинна заслуга за това (така поне си мисля), вместо да се жалвам в разни статиики (опс, май не съм достатъчно известна ) си ги атакувах с регулярни писъмца....и макар и бавно, воала

Но.....важното е одисея да има статии да се пишат, социалните мрежи да просперират... аз пък искам глобулска илиада
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th July 2011, 12:33
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
Cool

бил съм малко рязък сутринта, извинявам се на Мария за тона на коментара..

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
опс, май не съм достатъчно известна
и алекс не е, точно затова статията не е озаглавена Ал. Сърчаджиева: Иван ми помага; Шивачки постави началото; нещо от сорта, защото тя (алекс) не буди интерес в читателя, но пък едно обвинение и то такова е интересно.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th July 2011, 12:59
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniela84 Виж мнението
И аз като вас съвфорумнници получих на куп бая фактурки или по-скро фактурища и ща неща реших, че ще си ги платя накуп ( един дерт по-малко). Та отскочих в обедната почивка до офиса им и улучих "щастливия час" , имало отстъпка ала бала та и на мен ми взеха 15 кинта по малко и не щеш ли участваш в томбула....белкем и аз спечеля я телефонче я телевизорче, малко ли пари съм им оставила на тия - заслужавам!


Правилно, един дерт по-малко, писна ми от сметки, цялата заплата там отива, тез поне се сещат да пуснат някоя промоция или томбола. Що и топлофикация или енергото не завъртят нещо такова, ами само ми замазват очите с техните изравнявания?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th July 2011, 15:19
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от galina.gor Виж мнението
Правилно, един дерт по-малко, писна ми от сметки, цялата заплата там отива, тез поне се сещат да пуснат някоя промоция или томбола. Що и топлофикация или енергото не завъртят нещо такова, ами само ми замазват очите с техните изравнявания?
даа права си чесно казано вече ми омръзна от всякакъв вид сметки и тъпотии, нон стоп изниква нещо ново, за което трябва да се плаща включително и телефон(то си е неизбежно) Тия от мтел поне гледат да разнообразят с нещо, миналата седмица като си плащах сметката пък имаше някаква кутия и трябва да отгатнеш какво има в нея и може да спечелиш телефон.....то и това си е замазване на очите, но пак е нещо
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th July 2011, 17:25
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

галина, що така на мтел офертата за мобилен интернет за PC е толкова дървена, майна?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мтелскаодисея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:53.