IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 14th February 2010, 19:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от heavenkata
... ама на мен ми идва в повече... и тъпото е не толкова, че всеки се юрка да купува подаръци само и единствено на този ден, а че подарява ЕДНО И СЪЩО! Направо ми прилошава от червени и розови сърчица, които пеят, придружени от червени рози и дискове с песни на Браян Адамс или Айросмит.. блааа..
Aми празнувай го както намериш за добре.Никой не казва какво да си купувате, дали да си го купувате, дали ще се целувате само или ще се спукате от секс е без значение.Важното на празника е да се сетим един за друг, защото в сивото ежедневие много често се забравяме, приемаме се за даденост, за нещо което винаги ще е до нас, колкото и да го пренебрегваме.Ако пък няма кой да се сети за теб, дори и на този ден е нещо много гадно.Ако пък не е така в живота ти и на другите, ако всеки ден ви се показва колко много ви обичат, ще се радвам много за вас.Какво лошо, обаче да има още един ден такъв, в който да има повод да те поглезят?Да кажеш, че ще ти вадят зъб на тоя ден, че се дърпате толкова, ще разбера.Защо е толкова трудно да се приеме нещо толкова положително не знам?Като има с кой да споделиш празника, просто не обръщай внимание на другите как го празнуват.Измислете си нещо ваше си, което ще ви хареса.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #292  
Стар 14th February 2010, 19:46
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Вобще не ми се спори.
За мен празника е тъп и точка.
И ето затова както всяка вечер и днес ще си легна, ще си пусна хубав филм и малко преди 12 ще получа смс от любимия ... и ще заспя щастлива..
А утре - 15ти февруари, когато всички вече са забравили да си доказват любовта, вероятно както всеки Понеделник, той ще ме чака след училище, ще ме прегърне и аз ще се чувствам най-обичаната жена на света...
дерзайте!
__________________
жия
Отговори с цитат
  #293  
Стар 14th February 2010, 20:15
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Отговори с цитат
  #294  
Стар 14th February 2010, 20:26
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Защо трябва да има ден на любовта, като всеки един ден за двама истински влюбени е такъв ден? Не го хресвам и не го празнувам. Какво днес ще ми каже колко ме обича, а утре - не, така ли? И с какво е по-специално "днешното" обичам те, от това утре ...
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #295  
Стар 14th February 2010, 20:32
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

А какво значение има дали на датата, на която сте се събрали ще празнуваш или не?Нима точно на този ден ще се обичате повече от утре?Какво значение има дали ще празнуваш на 31-ви декември срещу 1-ви януари Нова Година?Да не би от 1-ви януари да си нов човек?Какво значение има дали ще празнуваш годишнина от сватбата ти?Да не би да се обичате повече от утре?Да продължавам да ги изброявам ли?
Има смисъл, който съм го написал не веднъж и който явно няма да го разберете всички вие, които отричате празника и който и да е изобщо, чак когато загубите това, което имате в момента.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #296  
Стар 14th February 2010, 21:01
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Другите празници нямат нищо общо с деня на Свети Валнтин (кой по дяволите е той, всъщност) ... Аз не вярвам в празника, но вярвам в любовта. Това е просто един ден, който напомня на всички разбързани хора, че любовта е единствената причина, поради която светът все още се върти, причината, която те кара да се събудиш, след като си заспал ... колко романтично само прозвуча ...
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #297  
Стар 14th February 2010, 21:13
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Свети Валентин

Тук обаче не пише, че реално е канонизиран до колкото разбрах още преди църквата да се раздели на две.Така, че е редно и нашата църква да го почита като светец!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #298  
Стар 14th February 2010, 21:19
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Колкото и мъченически да е загинал, и които и да е бил, просто всеки си има мнение и право на такова, и ... не съм сигурна, че в следващите години ще променя мнението си ... освен ако не се появи принца на белия кон, а не само коня му и ме отведе в царството си на този ден ... тогава може и да вярвам в силата на тоя светия
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #299  
Стар 14th February 2010, 21:22
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

що изобщо пиша в тая тема вече не мога и аз да разбера...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #300  
Стар 14th February 2010, 21:23
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Ъъъ, майна ... Св. Валентин е католически светец, но иначе 14.02 е обявен за Световен ден на влюбените, нещо като светски, а не религиозен празник.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СветиВалентин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:42.