IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3911  
Стар 8th August 2013, 17:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ако мъжът ми ми изневери с мъж ... освен да си го хвана за приятелка, така и така се познаваме и разбираме добре ...
Отговори с цитат
  #3912  
Стар 10th August 2013, 15:27
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Здравейте.
Не съм много сигурна дали това е подходяща тема за моя въпрос, ако не е моля да ме извините ))
Та, аз и съпругът ми ще пътуваме до България от Щатите за около три месеца през Ноември и искаме да отидем на екскурзия за Коледа или Нова година до Париж. Бихте ли ми препоръчали website или тур оператор, който предлага пакети - хотел + самолетен билет.
Благодаря ви предварително!! ))
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #3913  
Стар 22nd August 2013, 14:02
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Ехееееееееееее! Аз и притенснение?!? Аз пък съм точно във форумите на право куме в очи и се гордея с това! А има и нещо друго в писането във форуми което е наречено тъй сладко : Любезност в друга призма дипломация.
Аз пък като съм жена и да чета мъжки форум нямаше да питам и да се изявявам като жена. Или щях да се преобразя в мъж /за нещата които ме вълнуват например/ Щото или ще изляза кифла или жената мъж. Едно от двете. И за да се предотврати това, което придружено с разни подхвърляния и уж закачки щях просто да се преобразя и да си пиша в темите и да разбера това което искам, без да ставам за подбив на съфорумците. Просто съвет, нищо лично. Или може и аз да съм нещо крива просто щото не понасям мъже женчовци, подръжаващи на МАМА, в живота Асоциални и нямащи елементарно мнение по елементарни въпроси в ежедневието. Мен лично това Хипер ме дразни и не го понасям. Натоварва ме и ме уморява, вместо да се зареждам с емоции. Мъж тип мрънкало и без собствено мнение ми е.......абе иде ми да го наказвам до живот, само заради това че се е родил мъжки пол и на стабилна възраст не знае още кво е и чака някой все да му казва как да живее и да работи...........офффффф отнесох се ама като ме хване щръклицата и не спирам........сори
Това нещо за мен ли го казваш или по принцип ? Това какво мисли някой за мен, и то от няколко мнение във един форум ми е през чепа и знаеш ли защо ? Ти сама го каза и това важи за всички хора:

Цитирай:
" И не се натискам някой да ме харесва. Имам достатъчно приятелки и приятели в живота че да търся одобрение във нет форуми"
Никога не съм целял да се харесам на който и да е във някой форум, ако беше така щях да съм двуличник, да се правя на такъв какъвто не съм и да играя образа, който най много се харесва. Мен няма от какво да ме е срам, никога не съм крил тук чувствителността си и най вече, когато чета истории на изстрадали жени, тогава се разчуствам най много и тези емоции не мога да ги блокирам толкова лесно. Аз съм напълно наясно и без някой да ми го казва, че някой мои прочувствени изказвания са предизвикали смях, защото ги казва мъж. Винаги съм го казвал, че жените за мен са нещо специално и тъй като съм прекалено състрадателен и плюс други фактори от живота ми, са довели до това, че дори истории на абсолютно непознати изстрадали жени, ме трогват много силно и ме натъжават.

По отношение на питането ми за ХК, мога да кажа, че въобще не ме е срам и дори нищо да не съм си правил до сега, бих се възползват за в бъдеще от всякакви козметични процедури, с които мога да си запазя младостта за по дълго. Доста е смешна гледката за мен, като видя, до някоя добре поддържана жена със много свеж вид, сияеща, да стои някой сбръчкан, съсухрен с отпуснато и виснало тяло мъж и да не говорим, ако нямат и голяма разлика във възрастта. Но пък ако някои жени не харесват поддържани мъже, това е добре за тях, тъй като повечето мъже не се поддържат и ще имат по голям избор !

По отношение на женчовците и истинските мъже, мога само да кажа, че има жени, за които истинският мъж е този, който се държи с една жена, като с кучка ! За такива жени милите думи и нежностите са лигава история. Доста мъжлета съм видял, които карат жените си да реват, като магарета, нараняват ги жестоко с отношението си, не могат да ги задоволят сексуално, не могат да кажат една мила дума на жена си/приятелката си, но те все пак са истински мъжаги, тях никога няма да ги видиш да питат за някаква козметична процедура и да се излагат, като мен във някой форум.

Някои може да им е трудно да го повярват, но истината е, че аз от липса на женско внимание не страдам и жените винаги са оценявали отношението ми към тях и това, че съм галантен и ги карам да се чувстват щастливи. За мен един мъж, който не може да направи една жена щастлива или още по лошо, кара я да страда, не може да я задоволи сексуално, не е способен да се грижи за семейството, може да си прибере в джоба - етикета мъжкар, които му се вее на челото !

Имало е случаи, когато съм писал някои неща във форума, повлиян от някакви емоции и съм си показал чувствителността и после, като ми е минало, съм ги гледал странно тези мои драсканици и съм си казвал, това май не трябваше да го пиша, но тогава въобще не съм мислил, кой как ще ме гледа и дали ще ми се смее, това все пак е само един форум. Трябва ли да ме е срам обаче от това, че такъв съм се родил по състрадателен и мислещ повече за другите от колкото за себе си ?
Ако можех аз да си избирам качествата си, бих искал да съм коравосърдечен, непукист, егоист и да си гледам само моят кеф, защото такива хора си живеят най добре и страдат по малко !

Само много ограничен човек би определял, кои е мъж и кой не, според това дали си е правил или не козметична процедура, операция на нос или друго. Дори няма нужда да давам десетки примери на известни личности-мъже, било филмови звезди и други, възрастни и не толкова, които са си правили разни козметични/естетични процедури и тези мъже не са изгубили идентичността си освен, че са се подмладили и същите имат жени, любовници и много други чакат на опашката.

Няма как обаче да ме засегнеш повярвай, аз гледам с насмешка на нещата, които пишеш и колко емоция и страст влагаш, на теб това явно ти носи удоволствие да се заядеш и да се присмееш на някой, но ти няма как да се погледнеш отстрани, за да се видиш и ти как изглеждаш с това, което пишеш. Може да си сигурна, че всеки е забелязал високомерното ти поведение и много е вероятно, така да се държиш и в реалният живот. Ако можеш да ми отговориш само на въпроса, каква е причината да ги напишеш тези неща за мен, какво целиш със това, ако може да ми дадеш някакъв смислен отговор, то аз ще направя челна стойка гол и ще го кача това на клип в youtube
Отговори с цитат
  #3914  
Стар 22nd August 2013, 15:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

С каквото и да ми изневери мъжа го пращам да си ходи,хахаа.Имаме сделка все пак
Как той ще хойка,а аз не
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3915  
Стар 22nd August 2013, 16:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Вие момичета още ли не сте разбрали, че мъжете сме друга "порода" животни, то тези неща са заложени в нашата физиология още от животинският свят. Ние трябва да се съпротивляваме и то много силно с някои усещания, за да не се стигне до изневяра.

Понякога една изневяра може да стане и спонтанно, без да е планувана, хормоните и психиката могат така да възбудят един мъж, и в същото време, някоя засукана колежка в работа се е заиграла и ходи се съпротивлявай.

За изневерите има различни причини разбира се, никой не оправдавам обаче, каквито и да са причините, всеки ще се почувства много зле ако разбере, че половинката му изневерява. За да не се намали вероятността за изневяра, трябва да се полагат много усилия и от двете страни, да се поддържа тръпката и страстта на ниво, колкото се може по дълго !

При много от двойките, като надянат брачните халки и до там свършват усилията и пламъчето на страстта постепенно започва да изгасва, секса вече не е същият, няма я тази тръпка от флиртовете, когато се е зараждала тази връзка. Това е и основна причина за изневерите !
Отговори с цитат
  #3916  
Стар 16th September 2013, 16:02
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Айде доър ден пак от мене
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #3917  
Стар 18th September 2013, 13:10
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
С каквото и да ми изневери мъжа го пращам да си ходи,хахаа.Имаме сделка все пак
Как той ще хойка,а аз не
Хааааааааааааааа! така така! Преди години не бях на това мнение но никога не знае човек какво и от къде може да изкочи! Та така си е. Тях кат ги тресе тестостерона и биологичната им природа - ОК ама що пък и нас да не ни затресе естрогена и биологичната природа да търсим по-добрия!!! ))))))))))))))))) Ох ще се разплача от смях, но УВИ Е ИСТИНА. Еми мъже: жените вече не на мислене от 20йсетте години. Станали сме като ВАС! Лошо няма. Сделката си е сделка. Има сделка _тихо и кротко /прави квото си знаеш но според правилата от сделката. Нарушаваш ги, е по живо по здраво /Ключът и за двамата е: Тихо и дискритно, в къщи както сме се разбрали и да няма лошо поведение! Но разбере ли се за кръшкане дори само от смяна на поведението е да: Къш и марш.
Извод: Мърсувай без да си нарушаваш домашния комфорт и благото на семейството /естествено без да тяхно знание/. Нарушиш ли това златно правило и си АУТ!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 18th September 2013 на 13:13
Отговори с цитат
  #3918  
Стар 18th September 2013, 13:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ми тъй де,как той ще прави неща дет се предполага,че аз не бива да правя
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3919  
Стар 21st September 2013, 02:52
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Лека от фотографчо и колоездачко
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #3920  
Стар 4th March 2015, 22:49
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Нещо се сетих за вас и реших да драсна няколко реда...
Гледам отдавна не съм влизал...
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:09.