IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd February 2007, 16:35
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране Има ли предпоставки,възпрепятств щи силиконовите имплантанти

Здравейте, момичета,
огромна информация изчетах в този форум, но никъде не видях на някой да му е отказана пластична интервенция, поради здравословни причини или такива, към които е предразположен за в бъдеще.
Аз съм на 30год., не раждала все още и обмислям да си имплантирам силикон в гърдите, тъй като по настоящем имам само подобие на гърди.
Проблемът е, че съм с мастопатия на гърдите и не знам дали след години, благодарение на силиконовите имплантанти, няма да се изроди в рак. Някой знае ли нещо по въпроса?
А също - къде е най-качествена тази услуга? Клиника "Малинов" или...?

Благодаря предварително и на ВСИЧКИ желая добро самочувствие със или без силико
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd February 2007, 16:40
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Недей да мислиш за бъдещето, да не би тези жени ,които са болни от рак да имат имплантанти.Дори в проучванията пише, че жени с имплантанти заболяват по-рядко, защото сяка година ходят на преглед.По добре се консултирай със специалист-той най-добре би ти казал за опастностите.А как си я получила тази мастопатия, след като не си раждала и съответно не си кърмила.Дали става въпрос за мастопатия или друг проблем?
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd February 2007, 16:42
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Има ли предпоставки,възпрепятств щи силиконовите имплант

Цитирай:
Първоначално написано от Milva
А също - къде е най-качествена тази услуга? Клиника "Малинов" или...?
след като си изчела раздела, кажи ми че не питаш сериозно няма тук човек, който да поеме тази отговорност и да ти посочи "къде е най-качествена тази услуга" четеш и си решаваш сама.

а на другия ти въпрос мисля най-компетентно ще ти отговори само някой лекар.
аз лично мисля, че не може да ти се изроди мастопатията в рак, и то само поради факта, че имаш импланти, но все пак не съм специалист.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd February 2007, 17:29
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отдавна се чудя , и виждам , че тук горе-долу мога да задам въпроса - при боледуване - тип инфекция или тежък грип или нещо подобно , имплантантите могат ли да реагират като " чуждо тяло " , да се получи инфекция около тях и т.н.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd February 2007, 17:45
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tania29
Недей да мислиш за бъдещето, да не би тези жени ,които са болни от рак да имат имплантанти.Дори в проучванията пише, че жени с имплантанти заболяват по-рядко, защото сяка година ходят на преглед.По добре се консултирай със специалист-той най-добре би ти казал за опастностите.А как си я получила тази мастопатия, след като не си раждала и съответно не си кърмила.Дали става въпрос за мастопатия или друг проблем?
Благодаря за отговора, мастопатия ми постави мамолог, не съм си я измислила, предполагам, че е наследствена, а може и да се дължи на прекъсната бременост, каквато имах. Както и да е - задължително ще се консултирам със специалист, но съм прекалено мнителна, след като на 2 пъти щяха да ме оперират по погрешка, и то все видни специалисти, но това е съвсем друга тема...

всичко най-...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd February 2007, 17:54
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране Re: Има ли предпоставки,възпрепятств щи силиконовите имплант

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Milva
А също - къде е най-качествена тази услуга? Клиника "Малинов" или...?
след като си изчела раздела, кажи ми че не питаш сериозно няма тук човек, който да поеме тази отговорност и да ти посочи "къде е най-качествена тази услуга" четеш и си решаваш сама.

а на другия ти въпрос мисля най-компетентно ще ти отговори само някой лекар.
аз лично мисля, че не може да ти се изроди мастопатията в рак, и то само поради факта, че имаш импланти, но все пак не съм специалист.
Мерси и на теб, Бимби, че ми отговори. РАЗБИРА СЕ, че решението ще го взема сама! Питането беше в контекста на това, че много от форумките са имали неуспешни интервенции, които след това се е наложило да коригират в други клиники и при други хирурзи. Т.е. тези, които са минали по пътя, знаят най-добре.
Аз бих препоръчала качествен мамолог, след като съм обиколила доста псевдо-лекари, както и стоматолог.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd February 2007, 18:58
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

въпроса е ,че това интервенция ,на която трябва да се подложиш след като си се доверила напълно на хирурга ,а това можеш да го направиш само ти.за съжаление никой не може да ти даде гаранция,че след като при някоя от нас не е имало проблем при тен също няма да има ,за това и не препоръчваме лекари.Трябва сама да направиш твоя избор ,довери се на инстинкта си.И Успех
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd February 2007, 19:05
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране Re: Има ли предпоставки,възпрепятств щи силиконовите имплант

Цитирай:
Първоначално написано от Milva
Здравейте, момичета,
огромна информация изчетах в този форум, но никъде не видях на някой да му е отказана пластична интервенция, поради здравословни причини или такива, към които е предразположен за в бъдеще.
Аз съм на 30год., не раждала все още и обмислям да си имплантирам силикон в гърдите, тъй като по настоящем имам само подобие на гърди
Има една предпоставка, възпрепятстваща силиконовите имплантанти и тя е - наличието на големи, стегнати и прекрасни отвсякъде естествени гърди Това в кръга на шегата.
Сега сериозно - аз също съм с мастопатия отдавна и никога никой не ми е казвал, че това е причина да не си слагам силикон. Даже сега по-лесно се опипвам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Има ли предпоставки,възпрепятств щи силиконовите имплантанти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.