IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th May 2006, 07:52
daya daya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 15
По подразбиране спорт и силикон

Здравейте, много се радвам че някой е измислил форум и за "тунингованите" както казвате, защото имам хиляди въпроси на които само някоя "колежка" може да ми отговори. Аз си сложих силикон преди 6 месеца.Евросиликон, грапави , 300 куб. под жлезата Много съм доволна от резултата/ дано нищо не се промени занапред/. Искам да попитам, тъй като доста спортувам мога ли да навредя на протезите. Например с лицеви опори, защото се напряга гръдния мускул или с гирички и изобщо вече мога ли да съм спокойна и да ги броя за мои Доктора казва че всичко мога да правя, обаче аз съм голяма паника. Моля посъветвайте ме!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th May 2006, 11:40
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Повярвай ми
не искаш съвет от мен! Аз съм още по голяма паника.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th May 2006, 12:56
koki koki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Спокойно можеш да спортуваш. Аз лично тренирам със сутиена, който се използва след операцията. Много добре поддържа гърдите и сетчувствам комфортно. Може би все пак не бива да прекаляваш и да вдигаш големи тежести.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th May 2006, 18:05
daya daya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря за отговора. Аз слагам сутиена от след операцията и още два стегнати потника за фитнес да не си загубя имплантите като бягам . Гирите ми са най- много три килограма и правя максимум 5 серии по 15 бройки за бицепс. Просто ме е страх да не ги повредя, че цял живот съм си мечтала за тях особено след раждането
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th May 2006, 18:35
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Щом не са под мускула изобщо не можеш да ги повредиш, напротив. По-стегнатият мускул ще помогне да не ти увисват във времето.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd June 2006, 12:23
greeneyes greeneyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 2
По подразбиране

В ПОНЕДЕЛНИК АЗ СЪМ НА РЕД И МЕ ИНТЕРЕСУВА ДОКОЛКО МОГА ДА СЕ НАТОВАРВАМ В ЗАЛАТА НЕПОСРЕДСТВЕНО СЛЕД ТОВА - Е СЕДМИЦА ПО-КЪСНО , И ПОНЕ ДА КАРАМ КОЛЕЛО ЩЕ МОЖЕ ЛИ?
ОТ САУНА МИ КАЗАХА ПОНЕ 20ДНИ ДА СЕ ВЪЗДЪРЖАМ , НО КОГА ЩЕ МОГА ДА ХОДЯ НА ВОДЕН МАСАЖ НАПРИМЕР, КОЙТО НЕ Е С ГОРЕЩА ВОДА ?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd June 2006, 12:34
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Запрете се с всякакви процедури 1 месец. После може всичко.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd June 2006, 12:44
greeneyes greeneyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 2
По подразбиране

ПРОБЛЕМА Е, ЧЕ В МОМОЕНТА , В КОЙТО СПРА И ВЕДНАГА МИ СЕ ОТРАЗЯВА, ЗА ТОВА СИ МИСЛЕХ ПОНЕ ВЕЛОЕРГОМЕТЪР , ЧЕ ЩЕ МОГА ДА ПОЛЗВАМ, КОЛКОТО ДА НЕ СЕ ОБЕЗДВИЖВАМ СЪВСЕМ
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd June 2006, 06:45
daya daya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 15
По подразбиране

Аз честно казано след операцията отслабнах малко. А за велото не искам да налагам мнение разбира се но започнах на четвъртия ден след операцията съвсем леко.Доктора каза че нямало проблем. Не съм правила нищо за ръце и гърди обаче месец и нещо. Сауната, солариума и другите екстри не са добре заради белезите. Не си мисли че ще качиш, напротив организма ти се пренастройва с новото състояние и може и да свалиш. Желая ти успех с новите гърди.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd June 2006, 07:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

моя доктор ми каза, че няма проблеми със спорта, ако не се друсат гърдите - скачане, бягане...тъй че за велото не виждам проблем, още повече като се носи тоя стегнат сутиен, то гърдите почти няма да мърдат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: спортсиликон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:07.