IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th January 2007, 20:01
sisi_plam sisi_plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Razgrad
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до sisi_plam
По подразбиране Реконструкция на гърди

Здравейте ,аз имам нужда от реконструкция на гърдата.Лятото ми направиха масектомия в дясно.Препоръчаха ми доц.Тепавичарова но незнам дали тя може да ми помогне?Някой правил ли си е такава операция?МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ми!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th January 2007, 20:07
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Доколкото съм чувала в България единствено др.Тепавичарова се занимава с такъв вид операции.виж този линк http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/p...gia/e2342.html
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th January 2007, 21:47
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Тя наистина има голям опит, виждала съм нейна презентация на тази тема. Ако трябва да се довериш на някого, то само на нея.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th January 2007, 01:18
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th January 2007, 10:22
sisi_plam sisi_plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Razgrad
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до sisi_plam
По подразбиране Реконструкция на гърди

Благодаря на всички които проявиха и ще проявяват интерес към моят проблем!Пишете нещо и за цени на тази процедура!Искам да разбера повече и за самата операция!Ако има МОМИЧЕТА с моят проблем пишете ми!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th January 2007, 13:23
kikisn kikisn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: burgas
Мнения: 2
По подразбиране

Здравеи,sisi_plam аз сьщо сам оперирана като теб,но преди 2 години.Ина мен ми предстои да взема решение за избор на пластичен хирург.Много ще се радвам да обменим информация и да си дадем кораж.Ако имаш желание ми пиши на имеила
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th January 2007, 16:15
sisi_plam sisi_plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Razgrad
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до sisi_plam
По подразбиране реконструкция на гърдата

ЗДРАВЕЙ, KIKISN!

Обръщай се към мен за по кратко само със СИСИ.Така се казвам.
Изцяло ли си изчистена ?Как е ръката ти надува ли се?Разбрах че реконструкцията е много етапна операция и незнам дали ще издържа
да премина през всичко отново.Едва 36 годишна съм и когато се погледна в огледалото и видя грозния белек от масектомията и ребрата които прозират под кожата ми се повдига.Ракът ми беше капсулка 1,5 2,5 см.За щастие нямам разсейки никъде и е можело да ми запазят част от гърдата и също да направят и пластиката заедно ,
но никои не ти обяснява какво те очаква .Имам проблем и с парите но ще се консултирам с Тепавичарова да видим какво ми предлага и ще реша.Страх ме е от много неща но си искам тялото същото както преди
без гърда съм чудовище!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th January 2007, 16:19
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Sisi,
без или със гърда - ти не си по-малко жена! Въпросът е в това да се почувстваш самата ти отново такава, защото сигурна съм, че за другите нищо не се е променило.
Възхищавам се на това, че си се преборила с болестта. Едва на 36 си, нима няма да се пребориш и с една реконструкция? Вярно е, че е на няколко етапа, май минимум на два. Също зная, че доц.Тепавичарова се занимава с това. Кураж! Разпитай я и не се смущавай, ако ти се стори малко рязка. Ти си клиент и тя трябва да отговори на всички твои притеснения.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th January 2007, 12:22
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd January 2007, 10:52
kikisn kikisn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: burgas
Мнения: 2
По подразбиране

Здравеи,Сиси!Казвам се Снежа и сам на 33 год.Откриха ми рака на гардата (дясната) преди 2 год.Последва спешна операция,извадиха тумор с размер 3на4 и 4 расеики в линфите.Операцията ми беше празник пред това което което последва,но се справих.Сега се чувствам много добре,никога не сам имала проблеми с рьката. Поради липса на информация чак сега се реших да си направя реконструкция на гърдата при доцент- Тепавичарова. Свързах се с Мария- жената от списание "ЕВА" /на която доцентката е направила реконструкция на гърдата/ . Тя беше достатъчно мила да ми обясни на дълго и на широко, всичко свързано със самата операция. Сега съм напълно решена на тази процедура, макар че отнема доста време , но какво е една година пред възможността цял живот да бъда без гърда. За да не занимавам с подробности форума, ако се интересуваш от повече информация пиши ми на имейла kikisn@abv.bg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Реконструкциянагърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:06.