IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd February 2007, 16:37
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

да бе може .ама аз няма да казвам на родителите ми за силикона и затова първо ще ми махат това а след това аз по своя инициатива ще си слагам силикон на друго място.иначе една позната направи точно така и за мен щеше да е по-добре щото щеше да е с пална упоика ама......
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd February 2007, 16:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

на колко години си, че им даваш отчет?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd February 2007, 16:38
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

на 20 бе ама баща ми е против и то много
но аз реша ли нещо-край!така че като ги сложа ако иска да ми вика.....аиде милички утре ще пиша пак че тръгвам
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd February 2007, 16:41
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми моя баща след година и нещо още не знае.
ама ти си решаваш де, ще се мъчиш заради предразсъдъците на баща си не си на 15 все пак 8)
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd February 2007, 16:42
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

естествено бе.ти с колко кубика си че не си личи бе?или баща ти не забелязва такива неща?
щото аз ако си слагам маи ще е към 350сс щото трябва да ми се опъне кожата а и моите не са малки
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd February 2007, 16:44
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

с 450 сс съм
но преди ходех с подплънки, затова и разликата не е фрапираща. а и той горкия посмъртно няма да му дойде на акъла за такова нещо. може да си мисли че е заради раждането. много му разбира главата
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd February 2007, 16:44
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

аз не съм раждала .това ме притеснява наи-много
ти на колко си години?мислиш ли да имаш още деца?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd February 2007, 16:46
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми уж твърдят, че нямало значение 8)
п.п. почти на 30. и да, смятам да имам още едно, но надявам се да не е скоро
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th February 2007, 17:36
dida_dida dida_dida не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Бургас
Мнения: 32
По подразбиране

моят съвет е да не се оперираш!!! не за уголемяването естественно , но когато бях на 16 ми откриха фиброаденом, махнаха го, а на негово място поникнаха 2, и така операция след операция 6 пъти за 4 години. Моят лекар беше др. Гавраилов, един от най-добрите в БГ! майка ми се побарка и ме заведе в Американска онкологична клиника в Австрия. Там като ме прегледаха ми казаха най -учтиво , че тези операции са излишни казаха ми съ6то,че като родя ще ми мине, а докато се наканя трябва да се наблюдават! Трябва да спреш шоколада, кафето , колата!!!! Миналата година родих и наистина и трите ми тумора вече ги няма, но неможах да кърмя детето заради операциите защото жлезата ми беше срязвана!!! А инплантите не пречат !!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd February 2007, 15:52
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране do Elinor

Здрасти,
искам да споделя, че вчера ми махнаха (амбулаторно) киста на дясната гърда. Бях напипала топче преди месец и докато набера кураж, за да отида на преглед, се беше увеличило значително - 4,5 см. След ехографа ми казаха, че не е нито злокачествено, нито пък е болезнена процедурата по отстраняването й. След консултация с приятели, включително и лекари, отидах при най-добрият - д-р Валентин Иванов - мамолог-хирург, в Пловдив. Манипулацията е следната - вкарват игла в кистата, след което издърпват съдържанието със спринцовка, трае не повече от 1 мин. и наистина е безболезнено.
Елинор, не се притеснявай, просто намери добър специалист или пък сондирай различни мнения на специалисти, може въпросното топче да е съвсем обикновена киста или ако е някакво доброкачествено образувание, чувала съм, че не трябва да се оперира, а само да се наблюдава.

Успех и късмет
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Топчегърдата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:45.