IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 4th April 2007, 21:16
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране Раундблок, Мастопексия - (съкращаване на кожа около ареола)

Мили момичета, от всички консултации до сега стана ясно че ще се наложи да ми се прави раундблок (съкращаване на кожа) преди да ми се поставят имплантите. Моля ви ако на някоя от вас Доктор Николай Георгиев е правил тази процедура да ми каже. Много се притеснявам защото една моя приятелка я окепазиха много яко в Бургас. Ето вижте снимки, операцията е правена в средата на Декември 2006. Страх ме е от подобни белези.

http://www.x-equip.com/ani
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th April 2007, 09:34
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Дианче, моята най-добра приятелка си прави имплантиране плюс т.нар. Бенели лифт при Н.Георгиев. Това е обиране на кожата САМО около ареолата, тоест имаш си белега от имплантите под гърдата и този около ареолата. Спестяваш си вертикалния белег, който най-се вижда. Това е предимството, недостатъка е, че не може да обере до безкрай птозата, тоест ако не са много увиснали, е ОК. Не знам сега какво е твоето положение след експлантирането, но на моята приятелка й бяха мноого увиснали /ще потърся примерна снимка да ти постна/ и този лифт подобри положението на 50%. Но тя пък и така супер се харесва.
Оцени състоянието на старите си белези, така ще разбереш какво ще се получи около ареолата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th April 2007, 09:53
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Това всичко ми е ясно, аз също ще се подлагам на този лифт, нарича се roundblock, но това няма значение. Единственото което ме притеснява са белезите около ареолата. При предишната операция ми вкараха имплантите през ареолата. Не мога да отрека че разреза направен от Сердев е перфектен и белега е незабележим. Притеснява ме новия белег да не е като на приятелката ми чийто снимки съм публикувала. Не съм виждала белези от Ники Георгиев.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th April 2007, 09:53
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Според мен белезите на тези снимки са си направо перфектни. Не са по доловими от стриите над тях. С времето ще избледнеят още. Виждала съм много грозни подобни.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th April 2007, 09:55
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

не е така, са съжаление на снимката не си личи колко са зле. в сравнение с мойте са ужасни, дело са на някакъв Бургаски хирург
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th April 2007, 09:59
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Да не е тоя Калудов??? Този е баси изрода! Не съм го виждала,обаче тука толкова момичета пропищяха от него,че го намразих
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th April 2007, 10:09
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

не му знам името, но е факт че белезите са ужасни. Наистина на снимката не си личи.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th April 2007, 10:11
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз имам 30 см. белег от абдоминопластика при Н.Георгиев. Ще го снимам и ще ти го пратя, вероятно обаче след празниците. Белегът ми е меко казано перфектен и днес, 3 месеца след операцията има цели участъци, които са едва забележими. Всички, които го видят казват същото. Което за мен е много важно, защото аз винаги правя хипертрофични белези.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th April 2007, 10:14
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Аз имам 30 см. белег от абдоминопластика при Н.Георгиев. .
ами не знам дали е едно и също, на различни места са
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th April 2007, 10:28
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Нали това е метода?Бенели лифт

Верно, че коремът е различен от гърдите, но аз сравнявам белега от секциото ми, който беше ужасен, макар и по-малък, с този на Георгиев. Тоест явно си е до техника.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РаундблокМастопексиясъкращаваненакожаоколоареола
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:43.