IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 22nd December 2013, 21:55
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Nansi@Nansi, пратих ти съобщение. Чак сега виждам, за какво си помолила и се извинявам за закъснението.

natali_nat, аз вече няма да пиша по тази тема, защото почвам да се чувствам като някоя, дето на всяка цена пробутва доктора си, а не искам. Никога не съм искала. В друга тема съм обяснила, как при мен нещата се случиха съвсем случайно.
Това, което аз знам за тези промоции е, че клиниката сключва договор с някой от вносителите на импланти /примерно Арион/ , като им продава определен брой импланти на по-ниска цена, с цел популяризиране на имплантите, а самата клиника и хирурзите пък си правят реклама по този начин. Много колеги на Пеев се дразнеха от тази практика и го обвиняваха в дъмпинг и сигурно още го правят.
С това приключвам темата. Да, аз съм един много доволен пациент на Д-р Пеев, но това дали ще изберете него трябва да си прецените сами, след като се консултирате с няколко доктора. Аз самата постъпих така. Винаги, във всяка манипулация има риск. И най-добрите доктори имат лоши дни.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 22nd December 2013, 22:05
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Лиде,точно това се чудех дали се прави с цел популяризиране на болницата и хирурга,а то било и на имплантите,все пак трябва да има някаква причина да го правят.Та явно е това.
Сигурно се дразнят останалите хирурзи,но пък то не е само Пеев има и други които оперират на по-ниска цена като Кънев,Анастасов.
Ето,че напоследък има и недоволни от така хваления Стоянов.Така,че гаранция няма.От консултациите най-добре може човек да прецени на кого да се довери.
Лиде при теб нещата са се получили много добре,двете са като близначки .
В никакъв случай не искам да всявам негативно мнение за доктора.Просто ми беше интересено,защо се правят промоциите.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 22nd December 2013, 22:19
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

То всеки си има право на мнение, за това е форума. Да си помагаме, споделяме, оплакваме или хвалим. Просто се почувствах като някаква манипулаторка по едно време, а това далеч не ми беше цел. Просто споделих пътя, по който съм минала и впечатленията си.
Да, всичко е една рекламна кампания - на имплантите, на хирурзите и на клиниките. Някой се появяват постоянно по ТВ, други благодарят на Енчев по билбордовете, трети го правят чрез тези промоции и т.н.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 4th January 2014, 02:25
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Има ли някой който скоро Пеев го е оперирал
Отговори с цитат
  #125  
Стар 4th January 2014, 22:47
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Привет,
Лидето и Деси са твойте хора. На първата видях резултата на снимка (за което безкрайно благодаря!) и за мен са и перфектни. Аз също обмислях операция при Пеев но се насочих към друг лекар, защото съм кърмила доста и имам птоза. За съжаление във форума не намирам пациенти на Пеев с моето изходно състояние, което по скоро ме насочва към друг избор.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 5th January 2014, 02:53
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Nansi@Nansi след кърмене съм и аз и резултата е ясен.Искам да са пак кръгли и вирнати до 15дни ще съм след консултация ако искаш ще ти кажа какво е казал д-р Пеев.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 5th January 2014, 09:03
Samba Samba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Момичета, приемайте ме в редиците си
Моят мъж ми подари ваучер за операция при Пеев и даже не знам дали да се радвам или да плача. Нито знам как работи, нито съм го виждала, нито съм виждала резултатите му.
Чета форума от близо година и въпреки, че не съм се включвала досега, съм вече доста наясно със голяма част от спецификите на такава операция. Знам какво искам, предполагам и какво мога да получа при сегашното ми положение. Аз съм с много малък номер, след едно кърмене без птоза, но лека асиметрия на гърдите. Асиметрията е както в размера така и във вертикалното разположение на гърдите.
Моля ви се Лидия и Деси, ако не ви затруднява, изпратете ми снимките си на лични, защото вече не знам какво да мисля.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 5th January 2014, 09:57
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Снимки искам и аз ако може
Отговори с цитат
  #129  
Стар 5th January 2014, 10:12
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Samba ти кога ще ги правиш реши ли консултация кога ще имаш
Отговори с цитат
  #130  
Стар 5th January 2014, 10:31
Samba Samba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Ох, Ели още съм паника и не съм решила. Искам първо да видя как работи този доктор за да съм поне малко подготвена за срещата и въпросите, които ще му задавам, а после да мисля за датата на консултацията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:10.