IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 13th February 2012, 11:14
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Frog Виж мнението
Super!!Moga da li da vidq rezultata??..na men su6to mi predstoi operaciq i bih iskala da vida kakuv e rezulatata?...belezite mn li li4at??
Пиши на български !
Отговори с цитат
  #52  
Стар 26th June 2012, 16:12
SUZANEEE SUZANEEE не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте , момичета !!Аз се оперирах при д-р Людмил Пеев на 15 юни 20012, 350 сс, подмускулно, висок профил, импланти МОТИВА .Трябва да ви кажа , че по- добър пластичен хирург от него едва ли има--гърдите ми са красиви, симетрични, на равна височина- харесвам си ги от първия миг и стоят красиво.Е,все още имам отоци, но търпеливо чакам да мине месец и да поспаднат.Това ,което много от вас пишат-едната с гърда настрани ,друга с 2 см по-високо- това е страшно, това е недоизпипване на работата.И ходите и ви оперират втори и трети път .изберете точния лекар, при който ще се оперирате.С две ръце ви препоръчвам д-р ПЕЕВ,А КЛИНИКАТА ИМ Е ЕДИН МАЛЪК ЗАМЪК,внимателни, точни, почти всички са ПИРОГОВЦИ.Аз си купих ваучер от КОЛЕКТИВА , но не смятам че услугата по този начин предложена е по-нискокачествена, напротив.Разказаха ми , че имат около сто операции с ваучерите и нямат нито една несполучлива !!!!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 26th June 2012, 18:00
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

съмнително добра реклама му правиш Рокси?!?
Отговори с цитат
  #54  
Стар 26th June 2012, 18:36
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Ами момичето все още е прясно и превъзбудено...и явно си харесва придобивките
Честито и със здраве да си ги ползваш,Рокси!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 3rd July 2012, 19:59
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Има ли тука някой, който да знае при Пеев каква е упойката? Имам предвид дали е с интубиране или друга.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 3rd July 2012, 20:17
SUZANEEE SUZANEEE не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Д-р ПЕЕВ ме оперира на 15.06.2012.При консултацията ми беше обяснено, че упойката ми ще бъде ларингиална, но при операцията ми сложиха венозна- пуснаха упойката в абоката и заспах на секундата , а впоследствие са ме и интубирали.Предполагам , че нещо е наложило тази промяна, защото моята операция беше 2 в 1- поставяне на силикон и отстраняване на пъпна херния,т.е. две операции заедно, при което всичко е продължило малко повече от 3 часа.Но-слава богу- всичко мина перфектно и сега се чувствам много добре !!!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th July 2012, 14:48
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

А ти, роксет, взе ли епикриза от там, че някой тук се беше оплакал, че Пеев не му дал епикриза.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 5th July 2012, 12:58
SUZANEEE SUZANEEE не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Все още не съм си я взела епикризата за силикона ,дадоха ми само епикризата за втората половина от операцията- хернията. Казаха, че епикризата за силикона ще си я получа на първата консултация- т.е. като направя 1 месец след операцията.Тогава ще си получа и паспорта за имплантите.Мисля, че няма да има никакви проблеми.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 13th July 2012, 10:29
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Всички ги интубират в Skin Systems, но след като вече са упоени. Аз имах "щастието" да се събудя точно когато ми измъкваха тръбата от гърлото и си спомням че повърнах После ги питах да не е имало някакъв проблем по време на операцията, че съм интубирана и ми казаха, че всичко е било ОК. Правело се задължително при всяка операция с цел изкуствено обдишване или осигуряването на проходими дихателни пътища /ще ме извините, ако не са това точните изрази/. Та от там знам, че всички пациенти оперирани в тази клиника се интубират.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 13th July 2012, 13:04
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Благодаря за инфото. Защо толкова ме плаши тая интубация?! Трябва някак да го преодолея това.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:54.