IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 23rd January 2008, 15:05
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Цитирай:
в един форум , опасността от грешно мнение винаги я има и точно за това е форум, за да се коментира и обсъжда и да си бъдем полезни, с каквото можем.
Точно в това е въпросът, че тези момичета, които изброих по-горе, преди бяха сърцето на "Пластична" и не само, с ценните си и полезни съвети. Разбираш ли, хората се допитваха до тях, знаейки, че те ще дадат компетентно и полезно мнение, а не нещо от сорта "тоя не ме кефи" или "аз си направих еди какви си процедури и всичко е на шест - действайте смело"... Това са хора, които всячески се опитваха да предпазят новите от грешки...
Цитирай:
е добре де, има ли човек, който би повярвал на един форум безрезервно, когато става въпрос за неговото здраве?
И да, на тези хора аз ЩЕ повярвам безрезервно. Лично мнение.
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
  #142  
Стар 23rd January 2008, 15:09
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Limoni-Johni
Точно в това е въпросът, че тези момичета, които изброих по-горе, преди бяха сърцето на "Пластична" и не само, с ценните си и полезни съвети. Разбираш ли, хората се допитваха до тях, знаейки, че те ще дадат компетентно и полезно мнение, а не нещо от сорта "тоя не ме кефи" или "аз си направих еди какви си процедури и всичко е на шест - действайте смело"... Това са хора, които всячески се опитваха да предпазят новите от грешки...
мислех да не коментирам повече , ама ще си кажа мнението и се извинявам, че ще бъда малко по-груба.
те сами са си избрали да бъдат затворено общество и сами са преценили, че не искат да помагат тук!
не съм ги чела, но търся помощ , само от хора, които биха ми я дали .
ако те искаха, щяха да си кажат мнението и в този форум, за да ориентират неориентираните, а такива винаги ще има!
относно безрезервната вяра, всеки преценява сам за себе си
лично аз чета достатъчно медицинска литература, да не говорим, че съм мнителна и събирам информация поне от 3 лекари, преди да предприема , каквото и да е било.
идеята ми беше, че няма да повярваш на някой току така, а само на такъв, накойто имаш доверие
  #143  
Стар 23rd January 2008, 15:12
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
мислех да не коментирам повече , ама ще си кажа мнението и се извинявам, че ще бъда малко по-груба.
те сами са си избрали да бъдат затворено общество и сами са преценили, че не искат дапомагат тук!
Недей така...тъкмо оставихме настрана разни негативни мнения, а и те обясниха достатъчно добре - имало си е причина и не са го направили щото са преценили, че не искат да помагат...защо изобщо реши, че е така????
  #144  
Стар 23rd January 2008, 15:15
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
и негативни мнения, а и те обясниха достатъчно добре - имало си е причина и не са го направили щото са преценили, че не искат да помагат...защо изобщо реши, че е така????
по това, което на мен ми беше обяснено
а и като виждат неинформиран човек, защо не му кажат, че е, а просто коментират? ето това е истинска помощ
  #145  
Стар 23rd January 2008, 15:19
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

secretk, не знам какви хора има и какви няма, но погледни от кога е стартирал форума- началото на 2004-та година. в наши дни много бързо се мени ситуацията- и днес информацията е отвсякъде. но тогава не беше точно тъй- поне у нас. или ти се сещаш за друго място на което хората да могат да си обменят лични мнения и впечатления по това време?
щото ако говорим за лекарите специално далеч не винаги ти казват всичко. дано разбираш, какво значи това.
Магика ти обясни. Адриано се вълнува от въпрос, който явно т приемаш като обиден към новите. не е така..

помисли си -те се чувстваха прекрасно. имало е нещо, което ги е накарало да си тръгнат от тук.
  #146  
Стар 23rd January 2008, 15:20
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

да форум от 1995, в който се коментират много повече теми , в който има потребители-лекари.
относно лекарите, много съм мнителна, имам си причини
  #147  
Стар 23rd January 2008, 15:21
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
а и като виждат неинформиран човек, защо не му кажат, че е, а просто коментират? ето това е истинска помощ
ми не влизат тук редовно, някои от доста дълго.. истински са си помагали- и бюти, която си изтри мненията и е в друга посока и друг лагер (разбирай форум) и Диастема и други потребители.
  #148  
Стар 23rd January 2008, 15:22
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
Цитирай:
Първоначално написано от secretk
мислех да не коментирам повече , ама ще си кажа мнението и се извинявам, че ще бъда малко по-груба.
те сами са си избрали да бъдат затворено общество и сами са преценили, че не искат дапомагат тук!
Недей така...тъкмо оставихме настрана разни негативни мнения, а и те обясниха достатъчно добре - имало си е причина и не са го направили щото са преценили, че не искат да помагат...защо изобщо реши, че е така????
аз пък не мога да ви разбера какво само ги обсъждате? като ги няма значи ги няма и толкоз...много важно какви са били, и аз имам хубави и лоши спомени от някой от тях, но мисля че въобще не е това темата а и не мога тях да ги разбера, защо идват тук за да четат тази тема, след като са зарязали вече форума...какво въобще ги интересува, нали им е добре в тяхното затворено за чужди хора общество
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #149  
Стар 23rd January 2008, 15:24
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
по това, което на мен ми беше обяснено
а и като виждат неинформиран човек, защо не му кажат, че е, а просто коментират? ето това е истинска помош
Офффф...този спор и на мен почна да ми омръзва. значи верита ужасно мило и ненападателно обясни защо това се е случило и причините съвсем не бяха - "щото така - да не помагаме на никой и щото сме много важни" и като не влизат вече в този форум как да помогнат на някой? Не са модератори, нито администратори освен това - всеки човек си има работа и влиза тук основно за да се разтовари от къде на къде някой ще виси цял ден във форума въпреки, че по някаква причина е бил засегнат и не му е приятно само за да се грижи за някви непознати, видиш ли да не объркат нещо. Още повече, че някой от тези хора влизат понякога и помагат със съвети, но далеч не толкова колкото преди...Това е.
  #150  
Стар 23rd January 2008, 15:24
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
: а и не мога тях да ги разбера, защо идват тук за да четат тази тема, след като са зарязали вече форума...какво въобще ги интересува, нали им е добре в тяхното затворено за чужди хора общество
еми това и на мен ми е проблема , както и да е!
всеки сам си преценява!
извиних се , че ще бъда по-груба, но това си е моето мнение и съм искрена.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форумътвременназарибявка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:17.