IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 21st October 2011, 17:04
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Лъке, пак не си разбрала, аз исках 280, тя каза поне 295 , а впоследствие станаха 335.
И не разбрах, тва с макгана що го казваш, още от първия ден искаш да се убедиш, че твоите Ментор са топ ?!
Ок, топ са за теб,ама са много твърди за мен

За риплинга пак мълчиш !
Хубаво де..не си е свършила работата явно. Защо не й кажеш ясно и категорично какво те притеснява и как да се оправи грешката?
Наистина от цялата форумна история досега, ти си първата със забележки. За извън форума нищо не мога да твърдя.
За Ментор - нищо не мога да кажа категоричнно. Трябва да се видим и да си сравним твърдостите и мекостите. На мен моите не ми се струват твърди. А може пък по-високият кохезитет да има повече плюсове в дългосрочен аспект? Чух вече и мнения, че въпросният МакГан на някои им идва прекалено мек, което пак не им харесвало... Аз реших да се доверя изцяло на нейния авторитет и преценка, като само казах каква визия желая. И не съжалих, дори съм повече от доволна... И пак уточнявам - не е само до визията, а и до начина по който тя работи, зад който аз абсолютно и категорично заставам.
Желая ти успех в преговорите и натискай по-силно педала с нея
__________________
Ordnung muss sein!
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:04.