IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 27th October 2011, 11:12
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

За разстоянието - не при всички може да се получи перфектно разстояние от 0,5 - 1 см....защото много зависи от твоята физика и предварителен старт.

Не ти оспорвам решението за Стоянов (ако го вземеш изобщо).
И знаеш много добре защо са тези дренажи.
Но на мен ми е достатъчно да чуя 1-2 лоши думи, за да се откажа от някой хирург. А аз чух доста повече от 1-2 за всички останали.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #472  
Стар 27th October 2011, 11:21
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Аз съм доволна от Стоянов.Не искам да споря но нямам неестествено разстояние между гърдите,бях с дренажи три дни,махнаха ги на четвъртия.Имах усложнение и ме оперираха втори път вечерта,доволна съм от вниманието и грижите и през следващата една седмица в която ходех всеки ден.Не съм дала никакви пари над първоначалната сума.
Моя приятелка се оперира седмица след мен,тя също беше с дренажи.
Отговори с цитат
  #473  
Стар 27th October 2011, 11:23
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Нещото, което много ме ядоса в този форум е, че има потребителки недоволни от своите доктори и с лоши резултати, но не казват, а когато някое момиче си направи операция и тя не е сполучлива и си го каже, веднага я засипват с писма на лични- ехо не си сама и ние сме от пострадалите. Е аджаба, сливи ли има досега в устата, виждаш че съм тръгнала да се оперирам при еди кой си, защо не ми написа това съобщение преди операцията, а дебнеш като хиена да пострада някой. Колко върли защитничики имаше тук на някои доктори, които сега са тръгнали да си правят реоперации от тях. По-добре никой да не прехвалва доктора си, че застраховани няма и после става за смях.

Маркова, не визираш мен се надявам. Аз не смятам операцията ми за неуспешна и не съжалявам, че отидох при Тепавичарова. Просто се дразня да се идеализира някой и си казвам когато имам забележки.

Въпреки тях (забележките), приятелката ми хареса резултата и също избра Тепавичарова.


Нелс, няколко дребни неща, които събрани заедно яко дразнят ме карат да се замислям за втора операция.....но засега само си я мисля, не съм предприела нищо все още
Не намирам че докторката е виновна за нещо, това което ще ми хареса, едва ли някой би го направил от първият път, като се има предвид катастрофалния ми старт

Последно редактирано от миссссс 335 : 27th October 2011 на 11:26
Отговори с цитат
  #474  
Стар 27th October 2011, 11:24
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Две операции в един ден??
Кога си се оперирала? Отдавна ли? Знам, че преди време е слагал дренажи за по 1-2 дни, но вече не практикува така.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #475  
Стар 27th October 2011, 11:30
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Операцията ми беше преди точно месец 27.9.Втората операция се наложи заради продължително кървене от дренажите.Вадили са имплантите,туширали са съдовете и пак са ги слагали.На другия ден дори кръв ми преливаха.Хич не бях добре,причината за всичко беше чревен вирус който се прояви на следващия ден.

Последно редактирано от kalyna : 28th October 2011 на 11:38
Отговори с цитат
  #476  
Стар 27th October 2011, 11:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИЗКУСИТЕЛНА Виж мнението
Не намирам че докторката е виновна за нещо, това което ще ми хареса, едва ли някой би го направил от първият път, като се има предвид катастрофалния ми старт
Ей това ако всички го проумяваха щеше да е добре
Отговори с цитат
  #477  
Стар 27th October 2011, 11:33
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
Unhappy

Момичета аз се оперирах преди 17 дни. Беше ми първа операция и не знам какво да очаквам. Всичко ми е ОК, но ме притеснява нощната болка, не много силна, но досадна-нещо като много силно опъване в посока към врата...не знам дали се изразих правилно. Всъщност болката не е в гърдите, а точно над тях, като че ли имплантите се опитват да ми се качат на сливиците И това е само нощем, в легнало положение. Говорих с доктора, той каза че това е нещо нормално и се случва заради капсуловането на имплантите, но аз все пак реших да се допитам и тук. Случвало ви се е това и колко време беше нужно, за да отшуми?
А кога започнахте да спите настрани? На мен не ми е възможно все още, защото когато се опитам за се завъртя странично, тази болка и опъване се преместват настрани, т.е. там, накъдето се опъва гърдата. Много неприятно. Ако знам, че е временно няма да се тревожа толкова, но все пак минаха 17 дни и вече си мисля, че може би нещо не е наред. Моля ви, помагайте!
Отговори с цитат
  #478  
Стар 27th October 2011, 11:45
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Момичета,за съжаление всеки има "грешки".Пластичните хирурзи за жалост на са вълшебници.
Всичко е до физика.Не можем да очакваме чудеса все пак,но поне резултата да близък до очакванията ни
Отговори с цитат
  #479  
Стар 27th October 2011, 11:46
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
За разстоянието - не при всички може да се получи перфектно разстояние от 0,5 - 1 см....защото много зависи от твоята физика и предварителен старт.

Не ти оспорвам решението за Стоянов (ако го вземеш изобщо).
И знаеш много добре защо са тези дренажи.
Но на мен ми е достатъчно да чуя 1-2 лоши думи, за да се откажа от някой хирург. А аз чух доста повече от 1-2 за всички останали.

И аз да кажа за разстоянието - и аз съм с по-голямо такова поради физическите ми данни. Постигането на малко разстояние не беше невъзможно, но имаше риск от т.нар. симмастия, т.е. отлепяне на вътрешната част на гръдния мускул, който разделя гърдите в средата и сливане на двата джоба. И при 4-те консултации, които направих преди операцията питах и ми беше обяснено това.
Вариант за постигане на мечтаното разстояние /което ми бе предложено/ е частичното отлепяне на мускула, но така или иначе на мен ми се видя твърде рисковано.
Отговори с цитат
  #480  
Стар 27th October 2011, 12:01
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Здраврейте , момичета. Операцията ми беше в понеделник и мина повече от успешно! Доктор Стоянов и целият му екип - изключителни професионалисти. Не съм изпитала грам болка и дискомфорт. Лъки, на теб специално искам да споделя , че бях с дренажи, които щателно проверяваха и тъй като течността беше 30 мл,. на втория ден ги махнаха и ме изписаха. Разстоянието между гърдите ми е пръстче и половина. Благодаря много на момичетата тук, на Лили и Гуен най - вече. Много ме окуражихте.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.