IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 2nd November 2011, 16:09
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Вчера бях на консултация при Стоянов. Доволна съм от отношението на доктора, изслуша ме много внимателно, отговори на всичките ми въпроси, сега остава и да си свърши добре работата Спряхме се на импланти Mc Ghan, 320 кубика, кръгли, нисък профил. Жива и здрава, правя си изследванията сега и операцията ще ми е някъде края на месеца началото на другия. Много съм щастлива.
УСПЕХ,Мила!!
Отговори с цитат
  #532  
Стар 2nd November 2011, 16:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Вчера бях на консултация при Стоянов. Доволна съм от отношението на доктора, изслуша ме много внимателно, отговори на всичките ми въпроси, сега остава и да си свърши добре работата Спряхме се на импланти Mc Ghan, 320 кубика, кръгли, нисък профил. Жива и здрава, правя си изследванията сега и операцията ще ми е някъде края на месеца началото на другия. Много съм щастлива.
Супер миличка! Стоянов има прекрасни резултати от нулев старт! Освен това клиниката е на мн високо ниво. Стискаме палци да мине всичко леко и бързо!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #533  
Стар 2nd November 2011, 16:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Благодаря ви момичета, благодарение на вас в този форум разбрах точно какво искам, обясних на доктора и той каза, че съм доста добре запозната и че желанието ми отговаря точно на физиката ми. Старта ми е нулев, но за щастие гърдите са ми здрави, което улеснявало още повече нещата.
Отговори с цитат
  #534  
Стар 2nd November 2011, 16:53
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Вчера бях на консултация при Стоянов. Доволна съм от отношението на доктора, изслуша ме много внимателно, отговори на всичките ми въпроси, сега остава и да си свърши добре работата Спряхме се на импланти Mc Ghan, 320 кубика, кръгли, нисък профил. Жива и здрава, правя си изследванията сега и операцията ще ми е някъде края на месеца началото на другия. Много съм щастлива.
Честито! Остава да броиш дните и да се похвалиш с новите цици.

Сега и аз да питам нещо. Разболях се лошо, върла настинка с висока температура. Имах чувството, че циците ще експлоадират. Случвало ли ви се е? И доктора като ме преслушва умрях от срам!
Отговори с цитат
  #535  
Стар 2nd November 2011, 19:40
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Маркова,много се радвам за теб!Късмет!
Отговори с цитат
  #536  
Стар 2nd November 2011, 20:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Деси и ти ме дръж в течение за теб, ако искаш изчакай още малко да посъбереш информация за докторите. Каквото и да решиш ми пиши.
Отговори с цитат
  #537  
Стар 3rd November 2011, 12:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Офффф, май да я дай линк или снимка

Откъде ми доде тоя Трасформърс идея си нямам

Ина, казвам ти не помръдват ! Измерих няколко размера и си взех 75 В - абсолютно точен ми е (подгъдна 77 и гръдна 91)
Имаше и един друг още по стегнат, но нещо не ми беше удобен и взех този.
Трансформърс или не, ще си потърся. Видях го в сайта, дето сте пратили, та и ориентация имам вече. Благодаря. Информацията е ценно нещо.
Нека едно смешно нещо да има, че ... като гледам какво става във форума ...
Отговори с цитат
  #538  
Стар 3rd November 2011, 14:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Вчера бях на консултация при Стоянов. Доволна съм от отношението на доктора, изслуша ме много внимателно, отговори на всичките ми въпроси, сега остава и да си свърши добре работата Спряхме се на импланти Mc Ghan, 320 кубика, кръгли, нисък профил. Жива и здрава, правя си изследванията сега и операцията ще ми е някъде края на месеца началото на другия. Много съм щастлива.
Ейййй....реши се най-после...Успех!
Отговори с цитат
  #539  
Стар 3rd November 2011, 14:28
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

markova2007 успех и от мен!
Момичета имам един въпрос мина месец и една седмица от операцията ми,мога ли отида на сауна и парна баня?Белезите са ми напълно зараснали.
Отговори с цитат
  #540  
Стар 3rd November 2011, 15:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Ейййй....реши се най-после...Успех!
Благодаря ти Гуен, Бела. Аз отдавна го исках просто парите ме спираха, но вече този проблем се разреши и сега скоро ме очаквайте в отбора...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.