IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1551  
Стар 15th April 2011, 22:58
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дафни Виж мнението
Момичета, да ви попитам нещо:
От кога започнахте да спите по корем и да опипвате по-сериозно гърдите си?
Мен малко ме е страх като ги стисна.
И имам чувството, че от време на време мърдат и се "разхождат"..
Аз не спя по корем и добре че не обичам, защото чесно казано ще ме е страх да ги натискам с цялата си тежест !
Моите пък никъде не мърдат, още са като препарирани, само моята си жлеза отгоре е мекичка, другото още е като футболна топка


Пимчеееее, и аз съм на такъв зор. Постоянно му съскам на моя сладур: "така внимавай, тук да не натиснеш, там да не притиснеш".... вече не ми се вярва, че ше мога да се отпусна като преди
И това не е щото толкова ги пазя, а все още ме дърпат, опъват, на някои места понякога са ми като изтръпнали.....още не са "мои"
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1552  
Стар 16th April 2011, 05:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Възстановителният период е наистина дълъг...аз бях откачила и изтрещяла....буквално ръмжах и се чудех и се молех да минава всичко по-бързо....,че да мога да си отдъхна.А да се пипат и мачкат циците сякаш нищо не е било, бая време .
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1553  
Стар 16th April 2011, 11:50
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Да,и аз сега това се чудя-кога ще и усещам като мои-в момента са като 2 паметника,които стоят неподвижно пред мен и много ми ограничават движенията-сигурно ще трябват месеци, за да се оправи това...
__________________
Life is neverending fight
  #1554  
Стар 16th April 2011, 12:03
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

"Успокоихте" ме..)))
Тази нощ (сутрин) за пръв май спах почти нормално - май защото си легнах доста пияна?..))
Но иначе ми е страшна мъка - преди спях единствено и само по корем и върху възглавницата, а краката върху мъжкото. Сега - като изтукана. И се събудам схваната всеки ден.
П.С - зърната чувствителни ли са ви?
Моите са много болезнени, и то псостоянно - зашото сутиена ги притиска.
  #1555  
Стар 16th April 2011, 14:28
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Мен не ме болят зърната, но са като изтръпнали, а в гърдите постоянно имам някакви стрелкания, болки, опъвания и дискомфорт и мнооооого ми тежат, цялата съм прегърбена заради тях.

И странното е, че с дрехи почти не се забелязва, че съм правила нещо, а на голо разликата е огромна
__________________
Life is neverending fight
  #1556  
Стар 16th April 2011, 15:22
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^ Виж мнението

И странното е, че с дрехи почти не се забелязва, че съм правила нещо, а на голо разликата е огромна
Aa, не бъди сигурна..
Моите са доста по-малки кубици (290) и като съм със спортния сутиен по никакъв начин не си личи. И въпреки това, бившият ми от раз разбра като ме видя..хем се бях закопчала до шия..))
  #1557  
Стар 16th April 2011, 15:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Моите започват да омекват (може би "омекват" е силно казано), но в сравнение с преди една седмица са значително по-меки. Правя и масажи 3 пъти на ден. Забелязвам, че когато съм навън и ходя по-дълго на моменти се втвърдяват...не знам дали не си въобразявам. Снощи за първи път спах на една страна!!!! Мдаа раничко е още да ги усещам като свои.
  #1558  
Стар 16th April 2011, 15:45
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilyv Виж мнението
Моите започват да омекват (може би "омекват" е силно казано), но в сравнение с преди една седмица са значително по-меки. Правя и масажи 3 пъти на ден. Забелязвам, че когато съм навън и ходя по-дълго на моменти се втвърдяват...не знам дали не си въобразявам. Снощи за първи път спах на една страна!!!! Мдаа раничко е още да ги усещам като свои.
A ти защо бързаш със спането настрани? Знаеш ли, че все още има риск от завъртане )
Моята докторка като я питах колко време трябва да се спи по гръб - каза ми, че е желателно до 6-ти месец!....
__________________
Ordnung muss sein!
  #1559  
Стар 16th April 2011, 15:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
A ти защо бързаш със спането настрани? Знаеш ли, че все още има риск от завъртане )
Моята докторка като я питах колко време трябва да се спи по гръб - каза ми, че е желателно до 6-ти месец!....
На мен ми разрешиха да спя настрани, когато вече не усещам болка и придърпване. Може би всеки отделен случай е различен Лъки
  #1560  
Стар 16th April 2011, 16:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Доколкото съм чела статистики при подмускулно поставяне на имплантите рискът от завъртане е по-малък и важи предимно за анатомични импланти. Аз съм с кръгли.

Последно редактирано от lily.ana : 16th April 2011 на 18:06
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:12.