IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2051  
Стар 3rd June 2011, 22:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
мдаа, подкрепям едни от най-хубавите цици, които съм виждала...и на живо!!!
така са ни разместили иконите,че оня дето е изчервява не мога да го намеря, но
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2052  
Стар 3rd June 2011, 22:20
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
Роси,
и заякова, и другите, оперират с електроножове, което значително намалява кръвозагубата и я свежда до 60-100 мл максимум , да не кажа и по-малко...__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Теда, както аз "обожествявам Тепавичарова" според твоите думи, така и ти обожествяваш Заякова. Аз пък знам за случаи на реоперация при Тепавичарова след Заякова.

А Тепавичарова изчаква нивата на кръвта да спаднат ПОД 40 мл, за да махне дренажите - за какви 60 или 100 мл говориш??
И за тези магически електроножове знам и подлата истина...

Какво лошо има да постоиш малко с дернажи, нима има някой, който би предпочел да избегне едно леко неудобство пред бъдещи усложнения??
__________________
Ordnung muss sein!
  #2053  
Стар 3rd June 2011, 22:49
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Теда, както аз "обожествявам Тепавичарова" според твоите думи, така и ти обожествяваш Заякова.
Нямам никакво намерение да споря с теб изобщо, още повече след всичко, което и на лични, и не на лични съм писала за тепавичарова- точно ти да изкажеш такова мнение по мой адрес......прекаляваш и се излагаш - с една единствена цел - да се опитвваш да натрапиш едно твое мнение !!! И ако още не си разбрала:
!!!!!!!
Никога и никъде не съм се опитвала да обожествявам който и да е , а случаите, в които съм си позволявала да изкажа искренното си мниение за заякова са единични - точно по този повод !! Същото важи и за тепавичарова ! по простата причина ,че няма хирург с 100% отлични резултати без забележки, вкл и ТЕПАВИЧАРОВА ! Мненията, които съм изказвала тук са от гледна точка на това,че съпоставяме работата на даден хирург като резултати в сравнение с другите, и нямат нищо общо с обножесвяването, за разлика от твоите постове , което всъщност е това, което дразни ! за мен и заякова и тепавичарова имат най-добрите общи резултати, но това съвсем не значи, че нямат недоволен и един пациент ! Освен това, това е само моето мнение и не го натрапвам на никой ! Може би ако и ти направиш така, ще имаш по-малко отрицателни постове като отговор на твои мнения !!
А ако трябва да бъда точна, щом не правиш разлика между кръвозагуба по време на операцията и количество отделени течности след това, то надали знаеш каквато и да е истина за електроножовете- обикновенно , ако предположим,че има такава, то я знаят хората, които работят с тях, а не хората, нямащи и понятие от медицина ! И няма да се извиня за откровението си, защото просто наистина прекаляваш с неща, от които не разбираш !!!
пс: явно молбата ми да се спреш няма особен резултат, и тк казах това, което вълнуваше другите в темата, наистина спирам спора от моя страна...ако имаш все още желание да се излагаш - моля, заповядай- форумното пространство е и твое !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2054  
Стар 4th June 2011, 07:40
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

ох..........Теди , не се хаби.......все едно да чуруликаш срещу вятъра.
Виж , че сме я оставили да се вихри на спокойствие.
  #2055  
Стар 4th June 2011, 16:02
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Със или без спокойствие пак ще се вихря.
Защо се впрягате толкова, бе момичета?
Теда колкото и да я уважавам, тя също прави агресивни опити да "рекламира" докторката си. Нормално, не й се сърдя.
Но за мен хирург, който не прави дренажи, отпада от класацията.
И нека оставим другите, бъдещи кандидатки, да преценяват по-обективно - за или против дренажите, защо са нужни, кой ги прави, и т.н....Аз вече казах.
Едно неудобство в повече, но нима не си струва, ако така би могъл да избегнеш някакъв риск от усложнения? Защото ако визията ти е перфектна, но след 1-2 години получиш КК, и нужда от нова операция - тогава за какво говорим?? Това не е моята представа за живот.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2056  
Стар 4th June 2011, 17:21
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Със или без спокойствие пак ще се вихря.
Защо се впрягате толкова, бе момичета?
Теда колкото и да я уважавам, тя също прави агресивни опити да "рекламира" докторката си. Нормално, не й се сърдя.
Но за мен хирург, който не прави дренажи, отпада от класацията.
И нека оставим другите, бъдещи кандидатки, да преценяват по-обективно - за или против дренажите, защо са нужни, кой ги прави, и т.н....Аз вече казах.
Едно неудобство в повече, но нима не си струва, ако така би могъл да избегнеш някакъв риск от усложнения? Защото ако визията ти е перфектна, но след 1-2 години получиш КК, и нужда от нова операция - тогава за какво говорим?? Това не е моята представа за живот.
възможно ли е защото не са слагани дренажи и след години да стане КК?!?!?!?!
  #2057  
Стар 4th June 2011, 17:53
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Разбира се, че е възможно и след 5-6 години да ти стане КК За съжаление...
Затова моята докторка препоръчва едно упражнение, което трябвало да се прави всеки божи ден, с цел предотвратяване.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2058  
Стар 4th June 2011, 18:12
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

сори ако в други теми си писала за това, ама би ли споделила и с мен какво е то?!?! ))) масаж? и какъв по-точно?
  #2059  
Стар 4th June 2011, 18:17
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не, не е масаж. Тя не препоръчва масажите.
Упражнението е просто - събираш дланите на ръцете пред гърдите и силно ги натискаш една в друга. Усещаш как се напрягат гръдните мускули. Аз като го правя, първите 5-6 пъти са доста осезаеми, все едно се отприщва нещо. После вече чувстваш облекчение и ти е приятно.
И това нещо се прави всеки ден по 30 минути!
__________________
Ordnung muss sein!
  #2060  
Стар 4th June 2011, 18:22
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Забравих да кажа, че като събираш дланите, лактите са встрани.
__________________
Ordnung muss sein!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:55.