IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1031  
Стар 2nd February 2012, 15:44
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Момичета, много тежък грип карам!
Искам да ви попитам, мога ли да вземам имуностимулатори, вече съм на 3 месеца и половина от операцията. Логиката ми е следната: понеже имплантите са чуждо тяло, дали организма няма да се опита да ги отхвърли по някакъв начин, когато вземам имуностимуланти. Извинявам се, ако въпроса ми звучи глупаво.
Отговори с цитат
  #1032  
Стар 2nd February 2012, 15:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d. housewife Виж мнението
Момичета, много тежък грип карам!
Искам да ви попитам, мога ли да вземам имуностимулатори, вече съм на 3 месеца и половина от операцията. Логиката ми е следната: понеже имплантите са чуждо тяло, дали организма няма да се опита да ги отхвърли по някакъв начин, когато вземам имуностимуланти. Извинявам се, ако въпроса ми звучи глупаво.
Мен след операцията от тоновете лекарства доста ми падна имунитета и антибиотици даже пих. сега съм наблегнала на имуностимулатори - алое, цитросепт.... няма проблем да ги взимаш, даже сподели на какво си се спряла да си взема и аз.
Отговори с цитат
  #1033  
Стар 2nd February 2012, 15:59
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

ми аз от деня след операцията започнах да ги пия и продължавам..на месец съм..
не ми ги е изхвърлил организма...То няма и от каде да излезнат вече ))
Отговори с цитат
  #1034  
Стар 2nd February 2012, 16:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Джуфи ти какво взимаш?
Отговори с цитат
  #1035  
Стар 2nd February 2012, 16:19
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

natura mix-bioattivazione di energia,
vitamini compleks ..B

трябва омега 3 .ама нещо скъпо ми се видя
Отговори с цитат
  #1036  
Стар 2nd February 2012, 20:44
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
По подразбиране

Още след изписването ми от клиниката ,започнах да пия клеева тинктура,гератамин нео и вит. С.От тогава не съм боледувала за разлика преди операцията 3 пъти
Отговори с цитат
  #1037  
Стар 2nd February 2012, 23:23
Аватара на maria_80
maria_80 maria_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

И на мен след операцията ми се срина имунитета. Няколко дни след изписването ме повали тежък грип, пих антибиотик и още куп лекарства. От всички неща, които приех за относително кратко време- в клиниката след операцията и вкъщи заради грипа, накрая си съсипах чревната флора и мина около месец, докато успея да я възстановя. Нямах никакви проблеми с гърдите, за сметка на това се чувствах супер изтощена и отслабнала. Започнах да пия пчелно млечице, а след това цитровит плюс /вит.С+цинк/. Близо месец пих и пробиотици. За момента съм се закрепила и се чувствам много добре. Съветът ми към всички момичета, на които им предстои да се оперират, е още преди операцията да започнат да вземат някакви витамини и подсилващи имунитета добавки, защото тя очевидно е доста стресираща за организма.

Последно редактирано от maria_80 : 3rd February 2012 на 09:01
Отговори с цитат
  #1038  
Стар 3rd February 2012, 10:39
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Благодаря ви за включването! Лекаря ми беше предписал Изопринозин, но аз от страх така и не го пих. Днес започвам Тамифлу. Без малко да ме оставят в болница вчера. Просто е някакъв кошмар. Ходих на рентгенова снимка на бял дроб и май така и не разбраха имам ли пневмония, нямам ли, заради засенчването от имплантите. Сега освен другото лечение, наблягам на много чай с мед и най-обикновен вит. С. Иска ми се да започна и нещо за по-продължително време, понеже от месец и половина постоянно боледувам, явно имам някакъв срив в имунната система. Идеи?
Отговори с цитат
  #1039  
Стар 3rd February 2012, 10:44
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
ми аз от деня след операцията започнах да ги пия и продължавам..на месец съм..
не ми ги е изхвърлил организма...То няма и от каде да излезнат вече ))
джуфи като казвам да ги изхвърли, нямам предвид да излезнат през шевовете Говоря за КК, възпаления и други такива гадости
Отговори с цитат
  #1040  
Стар 3rd February 2012, 18:49
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d. housewife Виж мнението
джуфи като казвам да ги изхвърли, нямам предвид да излезнат през шевовете Говоря за КК, възпаления и други такива гадости
Аз се шегувах )Но съм благодарна на Лъки,Миската,Ина,Маркова,Не ли и на другите които наистина ме успокоиха ,когато имах същите притеснения...

От тази статия @Кобрата: Андреа е голяма глезла@ на първа страница ,от снимката ясно се вижда ,че и Андрея (която и певица и да е ,за мен непозната ),, не си вижда мишницата от мускула .Изпъкнал е както на мен )

а Това е да го коментира Нелката ))

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:13.