IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1161  
Стар 22nd February 2012, 19:09
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Момичета, реално кога след операцията могат да се носят сутиени с банели?
Отговори с цитат
  #1162  
Стар 22nd February 2012, 20:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Когато зарастнат вътрешните шевове Бижу... при всички положения след втория месец. Аз махнах банелите на 2 сутиена и така карах докато мине този възстановителен период
Отговори с цитат
  #1163  
Стар 22nd February 2012, 21:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И като ти станат по подвижни циците, аз все още не мога да се вместя в сутиен с банели.
Отговори с цитат
  #1164  
Стар 25th February 2012, 22:44
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
И като ти станат по подвижни циците, аз все още не мога да се вместя в сутиен с банели.
Щоки, ти на колко време си от операцията? Аз-4 месеца и отдавна вече не подбирам сутиените.
Отговори с цитат
  #1165  
Стар 25th February 2012, 23:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм на месец и половина, но от 2 дни нося един с банели... Не ми пречи никак, но самия сутиен е мн удобен.
Ако няма дискомфорт има ли проблем?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1166  
Стар 26th February 2012, 09:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз съм 3 месеца вече от операцията. Имам един сутиен бял с банели, но обикновен не от тези дето събират гърдите и променят формата им. Той ми става и ми е удобен. Не ми убива, не ми стяга, просто размера ми е паснал. Нелс щом нямаш дискомфорт може да носиш банели. Иначе имам и един от тези събиращите, е все още не мога да се вместя в него. Въобще не могат да се избутат напред.
Отговори с цитат
  #1167  
Стар 26th February 2012, 12:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз точно за такъв говорих - и моя е памучен, без подплинки или повдигащи ефекти, просто мн удобен. Много съм далеч мисля от събиращите и повдигащите сутиени, а да си призная не знам дали изобщо ще им дойде ред. Мечтата ми беше да нося само сутиени с меки чашки и мисля, че ми се сбъдна..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1168  
Стар 26th February 2012, 13:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз точно за такъв говорих - и моя е памучен, без подплинки или повдигащи ефекти, просто мн удобен. Много съм далеч мисля от събиращите и повдигащите сутиени, а да си призная не знам дали изобщо ще им дойде ред. Мечтата ми беше да нося само сутиени с меки чашки и мисля, че ми се сбъдна..
Оо ако знаеш с какъв кеф изхвърлих всички подплънкиии. Обожавам тънките дантелени сутиени, много са ми красиви и най-накрая ще имам щастието да нося такива. Този белия дето го имам сега си е обикновен памучен, банелите прилягат точно на извивката на гърдата, не променя формата й и е страшно удобен, въобще не ми убива. Док. на контролния първо това ми каза, вече може да смениш този сутиен (триумфа) и с обикновен сутиен за през деня, но да си спя с триумфа. И спорт само със сутиен спортен и стегнат, но не прекалено.
Отговори с цитат
  #1169  
Стар 27th February 2012, 14:06
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Оо ако знаеш с какъв кеф изхвърлих всички подплънкиии. Обожавам тънките дантелени сутиени, много са ми красиви и най-накрая ще имам щастието да нося такива. Този белия дето го имам сега си е обикновен памучен, банелите прилягат точно на извивката на гърдата, не променя формата й и е страшно удобен, въобще не ми убива. Док. на контролния първо това ми каза, вече може да смениш този сутиен (триумфа) и с обикновен сутиен за през деня, но да си спя с триумфа. И спорт само със сутиен спортен и стегнат, но не прекалено.
Оооо, говори ми за сутиени без подплънки
Все ги заглеждам по витрините. Особено дантелените...
Отговори с цитат
  #1170  
Стар 27th February 2012, 15:05
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Момичета, тези дантелените хич не стоят хубаво под дрехите. Освен че дантелите се очертават и набръчкавт, не ми харесва и формата която докарват на бюста. И аз като Нелката мечтаех за тях. С кеф изхвърлих старите и с много мерак си накупих цял шкаф меки без банели и подплънки. Сега ги слагам само за джиджи биджи, на голо са супер, но с дреха не.
И пак си нося твърдите, по -оформен ми изглежда бюста с тях.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.