IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 12th January 2012, 13:45
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

При някои пък стават свръхчувствителни, което пак е дразнещо
Но тези периоди на чувствителност и нечувствителност се сменят. Общо взето след 6-ия месец вече всичко трябва да се нормализира.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #822  
Стар 12th January 2012, 13:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз съм пълен лаик в медицинската сфера, но съм чувала за мрежа от нервни окончания около ареолата, с която хирурга трябва да е наясно за да избягва. Разбира се има го и момента на изнендадата, в който тяло с тяло не си прилича и се получават сакътлъци.
Но ми се струваше по-логично да се губи чувствителност ако се бара ереолата..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #823  
Стар 12th January 2012, 13:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Но ми се струваше по-логично да се губи чувствителност ако се бара ереолата..

Тцъ! И да се бара и да не се бара... гаранция Франция. Положителното в цялата работа е, че чувствителността се връща, когато нервните окончания се възстановят.
Отговори с цитат
  #824  
Стар 12th January 2012, 13:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Тцъ! И да се бара и да не се бара... гаранция Франция. Положителното в цялата работа е, че чувствителността се връща, когато нервните окончания се възстановят.
Т.е. не е безвъзвратно?? Няма случай на безчувственост завинаги?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #825  
Стар 12th January 2012, 14:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Като те знам каква паника си ще кажа (сигурно ще излъжа), че няма случаи на безчувственост!

Последно редактирано от lily.ana : 12th January 2012 на 14:21
Отговори с цитат
  #826  
Стар 12th January 2012, 14:13
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Лили/ана...тъи като съм с акушерска ръка,и с много нисък праг на болка..Болката ме удря в главата( централна нервна сиситема)..беше начин да се изкажа..ама аиде...

Маркова мерси...абсолютно същото..Но в такъв случаи,да си махам ли лепенките сама? Да не би за това да ми се е зачервенил разреза?
За епикризата:такава доктора не ми е дал.Но ми даде вид паспорт.Оператор :неговото име,,оперирана :моито име,и номерата на имплантите.Всичко на латиница.И една карта/пластик с всички фабрични номера на имплантите.
Отговори с цитат
  #827  
Стар 12th January 2012, 14:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Като те знам каква паника си ще кажа (сигурно ще излъжа), че няма случаи на безчувственост!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #828  
Стар 12th January 2012, 14:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Лили/ана...тъи като съм с акушерска ръка,и с много нисък праг на болка..Болката ме удря в главата( централна нервна сиситема)..беше начин да се изкажа..ама аиде...

Маркова мерси...абсолютно същото..Но в такъв случаи,да си махам ли лепенките сама? Да не би за това да ми се е зачервенил разреза?
За епикризата:такава доктора не ми е дал.Но ми даде вид паспорт.Оператор :неговото име,,оперирана :моито име,и номерата на имплантите.Всичко на латиница.И една карта/пластик с всички фабрични номера на имплантите.
И аз имам паспорт, но си трябва и епикриза. Веднъж гледах интервю на Стоянов, че епикризата е много важна и много трябва да се пази. За разреза, може би и лепенките го запарват. След като ми махнаха на мен конците и ме оставиха без лепенки си разгледах разрезите и видях че са напълно зараснали, погледни и твоите ако е така мисля че трябва да махнеш лепенките. Или пък по-добре ако можеш обади се на доктора и го попитай.
Отговори с цитат
  #829  
Стар 12th January 2012, 16:10
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Имам един фундаментален въпрос - като отшумят болките, може ли да се тренира с тежести, става въпрос за тежки тренировки? Мис, тези "напомняния" само при резки движения ли идват, или дори да внимаваш имаш някаква зона на дискомфорт.
Нели, аз по принцип нямам кой знае какъв гръден мускул (да не кажа никакъв) и всяко движение в което той участва ми напомня, че там е деликатно положението, Просто усещам придърпване, като го напрягам повече. Изобщо не го тренирам него, нито преди съм го тренирала. Добре че си имам широки рамене и не ми се налага много да се напъвам за горната част. Понякога като вдигам децата на моята приятелка да ги погуша, ако не съм внимателна и се напъна без да се стегна, после ме боли доста време Аз може би не съм показател в това отношение, защото последния път инструктурът ме накара да правя едно упражнение за бицепс и каза, че не е срещал толкова слаба (като сила) жена

Според мен, дискомфортът ще го има първоначално, независимо от времето което е минало. Просто организмът ти трябва да се нагоди да тренира с новите придобивки. Аз така бях с бягането, първите 2 месеца ми беше неприятно, а сега забравям, че съм с импланти, когато тичам

Последно редактирано от миссссс 335 : 12th January 2012 на 16:12
Отговори с цитат
  #830  
Стар 12th January 2012, 16:19
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз днес подпалих телефоните, говорих със всичките ми приятелки с тунинг, и от форума стигнах до едно заключение - повечето момичета са били с различни гърди и като размер и като болезненост в първите дни на операцията.. Аз се радвам, че изобщо си усещам зърната, голямо притеснение ми беше липсата на чувствителност.. Която може да е застрашена на втория етап, в който ще се напамалят и местят ареолите..
В този контекст, някое момиче, на което са му коригирали ареола, да се оплаква от липса на чувствителност? Мисссс?
Оф, не ми се иска да съм с лошите вести, но при мен още отначало си имаше разлика м/у двете гърди. Впоследствие се позаличи, но аз я виждам все още и много ме дразни. И на мен ми се струва, че едната ми е някак по- нагоре и и е по-тесен джоба Иначе всички около мен, казват че са ми еднакви, явно е малка разлика.

За ареолите, както скоро писах - при мен дясната е изцяло местена и е изрязвана кожа. Тя ми е дори по-чувствителна от другата, която не е пипана изобщо.
А Тепавичарова, типично в неин стил отсече, че при 50 % от интервенциите на ареолата се губи изцяло чувствителността.

Ти кога ше доеш на скайпа ма, НелЕ ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:27.